IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Софиксчо лупкаш ли ги мечките или е обратното?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
      Не знам какъв е този "професионалист", за който да промени настройките за non Unicode програми е проблем. Само да попитам - когато в Outlook имаш имейл, който се визуализира с въпросителни, сменяш ли MicroSoft с по-конкурентни?
      Пич, сравнението ти е толкова неадекватно, че просто не знам как да го коментирам!
      BSE is dark and full of terrors...

      Коментар


      • рискът да потрошиш нещо от Language preferences на Уиндоус е по-малък от това някой да ти пусне мигач на Цариградско докато се прибираш от работа..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
          Не, всичко по EFOCS инсталацията е ОК. Мога да вляза в платформата, мога и да търгувам. Въпросът е, че нито един уважаващ себе си професионалист няма да тръгне да си бърника настройките на Windows и да си потроши всичко останало, само за да му се визуализира правилно някаква си там платформа за търговия. Повечето хора (като мен) ще предпочетат друга, конкурентна платформа.
          Не знам какъв е този "професионалист", за който да промени настройките за non Unicode програми е проблем. Само да попитам - когато в Outlook имаш имейл, който се визуализира с въпросителни, сменяш ли MicroSoft с по-конкурентни?

          Коментар


          • Румънската икономика нараства с 6% през второто тримесечие на 2016 спрямо същия период на 2015, става най-бързорастящата икономика в Източна Европа. И през 2015 Румъния бе с най-голям ръст.
            Очевидно някой някъде в правителството им прави правилните неща.
            И борбата им с корупцията вече има сериозен икономически ефект.
            Корупцията убива. Понякога- буквално. Но по-често косвено, като изяжда икономиката на държавата.

            Коментар


            • Не, всичко по EFOCS инсталацията е ОК. Мога да вляза в платформата, мога и да търгувам. Въпросът е, че нито един уважаващ себе си професионалист няма да тръгне да си бърника настройките на Windows и да си потроши всичко останало, само за да му се визуализира правилно някаква си там платформа за търговия. Повечето хора (като мен) ще предпочетат друга, конкурентна платформа.
              BSE is dark and full of terrors...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                Ей така изглежда при мен:



                Страх ме е да си помисля какво друго ме чака, щом още тук е така!
                Щом ти показва мейл значи нещо май не си довършил инсталацията на програмата.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                  Ей така изглежда при мен:



                  Страх ме е да си помисля какво друго ме чака, щом още тук е така!
                  Control Panel\Clock, Language, and Region => Change Location => Administrative => Change System Locale

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Ти с каква цел пускаш , че ги биеш и лупкаш..Трупай троле лъжи..а си с със смешно малък порфейл и спам всеки ден..
                    Аааа Кире недей така.Той Софиксчо яко ги лупка на демото

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      С Windows 10 нямам никакви проблеми.Шрифтовете са си о.к. и си работи нормално.Колкото до останалата част - след като Чавдар Кънчев ги продаде спряха да правят нововъведения и да развиват платформата. Но като се има предвид мажовеца вече не ми е чудно.
                      Ей така изглежда при мен:



                      Страх ме е да си помисля какво друго ме чака, щом още тук е така!
                      Attached Files
                      BSE is dark and full of terrors...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                        Платформата на еврофинансистите е още по-дървена. Правена е като за Windows XP и на Windows 10 много от нещата излизат с грешни шрифтове и не може да се прочете нищо. Нямат онлайн платформа, нямат и мобилна платформа. Единственият плюс е директната връзка към Германия. За попечителските такси - обслужващият персонал в офиса им на центъра абсолютно неадекватно не успя да отговори на въпроса ми имат или нямат такива такси и ме препратиха към другия им офис.
                        С Windows 10 нямам никакви проблеми.Шрифтовете са си о.к. и си работи нормално.Колкото до останалата част - след като Чавдар Кънчев ги продаде спряха да правят нововъведения и да развиват платформата. Но като се има предвид мажовеца вече не ми е чудно.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Ти с каква цел пускаш , че ги биеш и лупкаш..Трупай троле лъжи..а си с със смешно малък порфейл и спам всеки ден..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Един богат човек трябва да остави на децата си достатъчно, за да направят всичко.
                            Но не и достатъчно, за да не правят нищо...
                            Уорън Бъфет
                            И тва с каква цел го пусна??? Пак ли те засърбяха пръстите?! Трупай Кире, безсмислени мнения и хич да не ти пука!

                            Коментар


                            • Един богат човек трябва да остави на децата си достатъчно, за да направят всичко.
                              Но не и достатъчно, за да не правят нищо...
                              Уорън Бъфет

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                                питал съм ги за допълнителни функции - насочват към настолната платформа, мобилната е един вид само като бонус

                                защо телефонни поръчки? пускат си се през платформата и мобилна и настолна... е сега за Епъл не знам.. не съм им фен и нямам

                                при Карол единствено ме дразнят новите такси... каквото и да изкарваш е левче незаявисимо дали каса или превод.. и май ще отварям нова сметка при Еврофинансистите
                                Платформата на еврофинансистите е още по-дървена. Правена е като за Windows XP и на Windows 10 много от нещата излизат с грешни шрифтове и не може да се прочете нищо. Нямат онлайн платформа, нямат и мобилна платформа. Единственият плюс е директната връзка към Германия. За попечителските такси - обслужващият персонал в офиса им на центъра абсолютно неадекватно не успя да отговори на въпроса ми имат или нямат такива такси и ме препратиха към другия им офис.
                                BSE is dark and full of terrors...

                                Коментар

                                Working...
                                X