IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Е виж числата дето ги бяха пуснал още като почна ръста. Нямам идея други какво са приказвали.
    Наистина ли вярваш на това? Без значение отчетите, без значение мнението на Донев, Бобокови, ТИМ и т.н.?

    П.П. Равен, както може да провериш, аз съм ти последовател /искам да науча нещо от теб/ от доста време, но специално тук според мен бъркаш много
    Last edited by 15%; 17.09.2016, 00:26.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      460 бе ключовото. Като затвори над това е първия сигнал за обръщане на низходящия тренд. Реално вече може да се говори за приятна вероятност спада да е спрял.

      Следващите съпротиви са на 480, 520, 550 и 630. От тях 480 и 630 са най-ключови.
      От 16 август

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Айде сега ново 20 - 480 . Беше за 450, беше за 460, беше за 470.......А между тези числа имаше поне още два пъти по толкова "ключови нива". То лекции по уебинари бяха, то спорове...
        Е виж числата дето ги бяха пуснал още като почна ръста. Нямам идея други какво са приказвали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          не сме пресекли 480 а това бе първата съпротива след 460. ако не я пресечем, а ми се струва че няма сили за това, може и да си имаме спад.
          Айде сега ново 20 - 480 . Беше за 450, беше за 460, беше за 470.......А между тези числа имаше поне още два пъти по толкова "ключови нива". То лекции по уебинари бяха, то спорове...
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Да попитам всички специалисти по ТА на БФБ: сега, след като ви се пресекоха всички възможни линии, защо няма ръст? Има някакъв купувач /Бенчмарковец/ по отделни позиции, който кълве от асковете, но това аз лично го отдавам на друг "феномен".
            не сме пресекли 480 а това бе първата съпротива след 460. ако не я пресечем, а ми се струва че няма сили за това, може и да си имаме спад.

            Коментар


            • Да попитам всички специалисти по ТА на БФБ: сега, след като ви се пресекоха всички възможни линии, защо няма ръст? Има някакъв купувач /Бенчмарковец/ по отделни позиции, който кълве от асковете, но това аз лично го отдавам на друг "феномен".
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Не само , че няма , ами и на другите акъл дава и все се хвали, че с години е на печалба.. Този , ако изобщо има акции съм сигурен , че са много малко , а по цял ден спами и лъже Гледам му постовете от една седмица- с нищо не допринася за форума, ама много забележки към другите и спам

                Коментар


                • Не само , че няма , ами и на другите акъл дава и все се хвали, че с години е на печалба.. Този , ако изобщо има акции съм сигурен , че са много малко , а по цял ден спами и лъже Гледам му постовете от една седмица- с нищо не допринася за форума, ама много забележки към другите и спам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    С теб не желая да комуникирам.
                    Що тъка голям мерак имаше да ми видиш сделките и кво стана после млъкна и забрави за сделките нали хайде лупкай демото

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Ами тогава що ме кара аз да пускам сделки ,тъка излиза че си просто трол и нямаш пукната сделка или си на демо ,иначе не виждам причина да парадираш ,че имаш много сделки а не си пуснал нито една или си на демо или те срам от сделките ти това е
                      С теб не желая да комуникирам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Доказана сделка?! Пред кого??? Пред форума ли?! Това няма да стане! Аз имам много сделки за които съм си платил комисионните и таксите, но нищо не ме задължава да ги пускам във форума.
                        Ами тогава що ме кара аз да пускам сделки ,тъка излиза че си просто трол и нямаш пукната сделка или си на демо ,иначе не виждам причина да парадираш ,че имаш много сделки а не си пуснал нито една или си на демо или те срам от сделките ти това е

                        Коментар


                        • Доказана сделка?! Пред кого??? Пред форума ли?! Това няма да стане! Аз имам много сделки за които съм си платил комисионните и таксите, но нищо не ме задължава да ги пускам във форума.

                          Коментар


                          • Смешния трол с малкия порфейл пак реши да се хвали.Сигурно има хора с десетки пъти повече акции от него, ама той по цял ден спами.Забележете дал ли е на форума някаква оценка за пазара или акциите- само хвалби и спам..И няма нито една доказана сделка за последните месеци..Той все ги лупка и бие..и прави даже забележки на другите , като важничи

                            Коментар


                            • А моя портфейл пък не спира да расте въпреки мечо-тролските писаници от няколко години Или казано по друг начин - въобще не ми пречи какво пишат троловете

                              Коментар


                              • На мен си ми вървят рентите и дивидентите и с тези новини, но не ги пускай често , че болните ъпъри ще полудеят..

                                В държавата на черешите и тиквите засега е така

                                Коментар

                                Working...
                                X