IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Булгартабак нещо взеха да го купуват, доста бройки се завъртяха в последно време.
    След добрите данни от НСИ за тютюневия сектор, а и сигурен съм че не само заради това
    На мен лично Гагарин ми е по-интересен. Веднага ще се усети и там ако БТХ работи
    И двете дедо попе и двете и то нагоре.......яко нагоре..
    само да се разбере продавача дали е свършил....

    Коментар


    • Към 25хил акции се завъртяха там за последните 20 дни някъде, едва ли е случайно.

      Коментар


      • Булгартабак нещо взеха да го купуват, доста бройки се завъртяха в последно време.
        След добрите данни от НСИ за тютюневия сектор, а и сигурен съм че не само заради това
        На мен лично Гагарин ми е по-интересен. Веднага ще се усети и там ако БТХ работи

        Коментар


        • Прекаленият оптимизъм ни вкарва в дългове

          В. Стандарт

          Причината българите да сме първи по неплащане на задълженията си трудно може да бъде открита в лошата икономическа ситуация, защото икономиката се подобрява. Това казва в интервю за „Стандарт“ Райна Миткова-Тодорова, управител на ЕОС Матрикс, една от компаниите за събиране на дългове.

          „Ключът за нас е в твърде големия оптимизъм на българския бизнес. Очаквайки едно по-добро бъдеще и подобряване на собственото си положение, бизнесът свали фокуса от събиране на вземанията си. И просрочията нараснаха. Фирмите в момента са фокусирани върху основната си дейност – да произвеждат, и събирането на дълговете остава на по-задно място. А несъбрани вземания стават все по-големи. И въпреки схващането, че търговията е най-рисковият отрасъл, там забавените плащания са все по-малко в сравнение с предходните години“, заявява тя.


          Кога този оптимизъм ще дойде и с покупки на БФБ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
            Тук търсенето в последните дни дали може да е от фонда на Никиту? Не знам колко капитал имат, но то и не трябва много да се повлияе на нашия пазар.
            Коментари
            ДФ Златен Леф стават номер 1 !

            инжекция от 47 м
            като за 9-Септември

            наздраве!
            [ Jose Cuervo - ".... зареден със седем години мексиканско слънце..." ]
            "the trend is your friend until the end..."

            Коментар


            • Тук търсенето в последните дни дали може да е от фонда на Никиту? Не знам колко капитал имат, но то и не трябва много да се повлияе на нашия пазар.
              Коментари

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                върви ли играта?
                Върви

                Коментар


                • върви ли играта?

                  Коментар


                  • това е щото всички са заети да преразпределят печалбите

                    Коментар


                    • Чета коментари как пазара набира сили, изригване, отлитане и такива работи но в тази култова тема от вчера след Тони т.е след 19,00 часа никой не е писал.
                      Last edited by Alhimik; 13.09.2016, 18:06.

                      Коментар


                      • Някой разправяше че ПФ ги нямало?
                        Как да ги няма - двата най-големи купиха при изсипването на Монбат, а днес Алианц е обявил че допълва и при другата водеща БГ компания!!!
                        ПОК Доверие продаде на 04.02.2014 за близо за 20млн лв. софарми на Ромфарм на 4лв, скоро може и те да си върнат част от бройките

                        Радвам се че имам и от двете позиции!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          В Испания хиляди протестираха срещу жестокостите към бикове

                          и аз протестирам и тук много лошо ги третират! Пуснете биковете на свобода от понеделник или поне като дойдат дивидентите октомври!!!

                          Тони, пазара определено се обърна и биковете набират скорост! Софикс тръгна нагоре и от дъното през Април сме към 9% нагоре. ETFа предстои да подкрепи пазара и ликвидността на борсата.

                          Индекса SEElinX и той нагоре 10% за последните два месеца! Скоро би трябвало и там да влязат пари. А ако и мажовците решат да подкрепят може до края на годината БФБ да влезе в новините.

                          Засега парите отиват в имоти но и там взеха да изчезват добрите оферти поне за центъра на София говоря. Все ще влезе повече лев и в български акции

                          Коментар


                          • В Испания хиляди протестираха срещу жестокостите към бикове

                            и аз протестирам и тук много лошо ги третират! Пуснете биковете на свобода от понеделник или поне като дойдат дивидентите октомври!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              многократно е казвано, че лукойл е собственост на холандска офшорка, на входа и на изхода, на която стои швейцарската фирма литаско. даже хамериканския посланик ходатайства за връщане на лиценза, отнет от ванъо танов... ама защо добрите шел, омв, еко нищо не правят
                              Ми да изгоним тази холандска офшорка тогава - вън мръсните холандци от Лукойл от България

                              Странно как тази холандска офшорка плаща милиарди данъци в Русия, не плаща никакви данъци в България.

                              Коментар

                              Working...
                              X