IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Назначавам те на двоен щат за втора секретарка след полки, че забравям какво съм писал да ме подсещаш... а да се сещаш че писах че съм на морето и съм само на западната борса и в софия купува щерка ми от моя акауант и то само на БФБ с някаква сума.....за своя сметка и тя е купила и софармата ......... е аз ги продадох ....успешно..защото смятам че това е максимУ ма...
    Направо ме засрами ,че щерката по умна от мен.....
    Точно там е проблемът, че забравяш какво си писал, а после ни пробутваш някакви несъществуващи твои сделки и се пъчиш какъв велик играчор си.
    Не следя много форума, но си спомням, че точно аз ти отговорих кой посредник е продавача при Монбат.
    Софарма (а и не само) според мен сега започва растежа, но това е само мое мнение, пазара ще покаже.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      Давай и да пише във форума
      meche_cveti93 е неин и стар мой ник... от 2007 г. ,не иска да пише заради простотията и обидите ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Разбира се....
        Рискува щото си взе печалбата от 50 / на 42 купени/ акции ва БСТР на 360 и отиде в чужбина да учи а аз и носих колая на останалите 50 от 360 до 20 ....
        Давай и да пише във форума

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
          Щерка ти по добре от теб се справя

          Разбира се....
          Рискува щото си взе печалбата от 50 / на 42 купени/ акции ва БСТР на 360 и отиде в чужбина да учи а аз и носих колая на останалите 50 от 360 до 20 ....

          Коментар


          • Щерка ти по добре от теб се справя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
              Какво си купил и продал, че нещо не разбрах?! Я си припомни какво писа в темата за Монбат на 29.08.
              1. Питаше кой е продавача, след като си купил е трябвало да знаеш
              2. Обясняваше, че си имал поръчка на 6.90, но си я махнал и нямаш намерение да купуваш, защото новините покрай дружеството не били добри, а и при тези обеми на 6.93 скоро цената нямало да мръдне.
              Всички знаем,че купуваш на върха и продаваш на дъно, така че не се опитвай да ни будалкаш

              Назначавам те на двоен щат за втора секретарка след полки, че забравям какво съм писал да ме подсещаш... а да се сещаш че писах че съм на морето и съм само на западната борса и в софия купува щерка ми от моя акауант и то само на БФБ с някаква сума.....за своя сметка и тя е купила и софармата ......... е аз ги продадох ....успешно..защото смятам че това е максимУ ма...
              Направо ме засрами ,че щерката по умна от мен.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Само табаците...но там е мноого трудно купуването на добри цени ...

                Купих и Софарма и монбат при изсипванията по малко и ги продадох през 10-15 стинки.........пак бих си купил на цени от 6,93 и 2,631 ....
                Какво си купил и продал, че нещо не разбрах?! Я си припомни какво писа в темата за Монбат на 29.08.
                1. Питаше кой е продавача, след като си купил е трябвало да знаеш
                2. Обясняваше, че си имал поръчка на 6.90, но си я махнал и нямаш намерение да купуваш, защото новините покрай дружеството не били добри, а и при тези обеми на 6.93 скоро цената нямало да мръдне.
                Всички знаем,че купуваш на върха и продаваш на дъно, така че не се опитвай да ни будалкаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  майтапчия!

                  обичам да се шегуФкам с акциЙте.... на мажо ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение


                    къде се е видяло мисирка с кеш

                    дайте по-сериозно...

                    Що стана с ралито на шитовете , остана за 2018 г. ли.......
                    Това стана като предния път правим репо на репото....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                      Има кеш и иска да купува


                      къде се е видяло мисирка с кеш

                      дайте по-сериозно...
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Абе и аз не съм от най-големите, но поне целите ми са малко по-високи.
                        По скоро си дългосрочен.Хубаво гониш видоки цели ама коя година ги чакаш.Може би 2030

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Само табаците...но там е мноого трудно купуването на добри цени ...

                          Купих и Софарма и монбат при изсипванията по малко и ги продадох през 10-15 стинки.........пак бих си купил на цени от 6,93 и 2,631 ....
                          майтапчия!

                          Коментар


                          • Абе и аз не съм от най-големите, но поне целите ми са малко по-високи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Ай стига бе! Така ли правят големите играчи? Не знаех, че големите инвеститори се борят за жълти стинки.

                              Голем инвеститор си ти аз съм малък спекулант , който участва за 5-10%.....с 5-10% на нашата БФБ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Само табаците...но там е мноого трудно купуването на добри цени ...

                                Купих и Софарма и монбат при изсипванията по малко и ги продадох през 10-15 стинки.........пак бих си купил на цени от 6,93 и 2,631 ....
                                Ай стига бе! Така ли правят големите играчи? Не знаех, че големите инвеститори се борят за жълти стинки.

                                Коментар

                                Working...
                                X