IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Една стока расте когато основното количество се намира в основния търговец.Дай
    да видим процентно мажоритарите на тия цени какво са прибрали! Иначе
    това което говориш плюс,минус 10 процента са обикновена волоатилност,кокошкарски
    печалби да се правим на играчори.
    Даа кокошкарски работи те големите работи стават на Западните борси тук е да не загубя тренинга на надлъгването за жълти стотинки....
    Гледам от Фонда на Софикс ви вземат за съвсем Идиоти и Малоумници и ви призовават да си продадатете акциите и да си купите дялове при тях....
    Голема веселба....
    Вече има и съгласни....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
      потенциално ти нямаш никакъв потенциал и това потенциално се превръща в проблем за останалите на които силите им да те четат потенциално се изчерпват от което и търпението към теб...
      отенциално немам потенциал за да споря с дърво, а ти потенциално немаш потенциал за инвеститор и спекулант а за донор..на ИП и мажовци...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
        Пак си в грешка и в скоро време ще го проумееш. Стискай кеша и драскай от време на време в тази тема, че да има с какво да се разнообразяваме и забавляваме

        Ама ти забавляваш ли се.... щото аз се забавлявам активно .....
        Малко качване и влечугите излизат на слънце ,да хванат поредните си жертви.........
        малко черен хумор...
        Ако ти си е забавляваш с моя кеш аз с твойте акции ,требваше погребално бюро да отворя през тези 30 месеца на БФБ и то да бъде на печалба....а от 2008 ....
        А истината е че с тези викове, панически възкличания и викачески способности ако сте пред някой ресторант в Слънчев бряг и гладно сомалииче не може да вкарате в него....безплатно....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Това не е тренд а корекция на спада.....
          симпатиите ти са близо до болестно състояние , така изглежда отстрани с тези посещения в аптеки на Софарма и фенски възгласи и логата ...
          Имах над 30К преди години в БТН и сие а не ходих на Иоса с дивидент от 7 лв един декември .....а компанията е на 500 м. от нас....
          Равния от преди 2013 г. не е равния от 2014 г. -2016 г. няма нито една изпълнена прогноза за 3 години....има съмнения че е купен ника от полит. партия....
          за това не пише вече активно нито на ДАХ и ДАУ а когато пише пише глупости.......


          Цените на Софарма не е мръднала от 2 г. защо точно сега требва да мръдне ,щото чичо Оги си е променил характера и излъгал 2 ПФ да купят на поредния разочарован от него...
          Пак си в грешка и в скоро време ще го проумееш. Стискай кеша и драскай от време на време в тази тема, че да има с какво да се разнообразяваме и забавляваме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Ти си потенциален продавач нали....ами ако си останеш такъв ...
            щото потенциалните купувачи вече са на принципа купуват ,продават и бягат.....щото ще станат и те потенцилни продавачи.... на едни други нива....

            Щото аз като потенциален купувач имам избор....
            Няма избор само никиту...
            потенциално ти нямаш никакъв потенциал и това потенциално се превръща в проблем за останалите на които силите им да те четат потенциално се изчерпват от което и търпението към теб...
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Ти си потенциален продавач нали....ами ако си останеш такъв ...
              щото потенциалните купувачи вече са на принципа купуват ,продават и бягат.....щото ще станат и те потенцилни продавачи.... на едни други нива....

              Щото аз като потенциален купувач имам избор....
              Няма избор само никиту...
              Една стока расте когато основното количество се намира в основния търговец.Дай
              да видим процентно мажоритарите на тия цени какво са прибрали! Иначе
              това което говориш плюс,минус 10 процента са обикновена волоатилност,кокошкарски
              печалби да се правим на играчори.
              Last edited by Grosss; 26.09.2016, 22:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Нараснал е с по-малко от сто процента, но съм много доволен. Постигнал си по-голяма доходност от мен. Поздравления. Все пак не виждам връзка с моя пост и това, че си изкарал добра печалба.
                От друга страна това, че непрекъснато коментираш темата и нямаш български акции е доста оптимистично за нашият пазар. Това означава, че се интересуваш от него. Никой не чете и не пише за нещо което не го интересува. Видиш ли възможност за печалба у нас ще се възползваш. Ти си потенциален купувач а аз потенциален продавач. За сега психологията ми изглежда доста здравословна. Десетина бика са в еуфория а останалите цъкат с език и гледат недоверчиво. Има кой да се включва тепърва на нашият пазар.

                Ти си потенциален продавач нали....ами ако си останеш такъв ...
                щото потенциалните купувачи вече са на принципа купуват ,продават и бягат.....щото ще станат и те потенцилни продавачи.... на едни други нива....

                Щото аз като потенциален купувач имам избор....
                Няма избор само никиту...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Нараснал е с по-малко от сто процента, но съм много доволен. Постигнал си по-голяма доходност от мен. Поздравления. Все пак не виждам връзка с моя пост и това, че си изкарал добра печалба.
                  От друга страна това, че непрекъснато коментираш темата и нямаш български акции е доста оптимистично за нашият пазар. Това означава, че се интересуваш от него. Никой не чете и не пише за нещо което не го интересува. Видиш ли възможност за печалба у нас ще се възползваш. Ти си потенциален купувач а аз потенциален продавач. За сега психологията ми изглежда доста здравословна. Десетина бика са в еуфория а останалите цъкат с език и гледат недоверчиво. Има кой да се включва тепърва на нашият пазар.
                  Тъка е аз бих влезнал може би при оборот 4–5 милиона дневен оборот .но тук си е скука а на вън винаги има някоя подводница или ракета а тук за сега е е скука .човек свиква на вън и не си заслужава риска пак тук и без ликвидност ,но успех все пак
                  Last edited by lobos; 27.09.2016, 06:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Това тук си го повтаряте от 2008 пак казвам само да не гръмне Дойче банк че тогава ще е много кръв и на всякъде ,затова умната и Леман брадърс бяха стабилна банка
                    Гледам ,че днес с нас ръст има при хърватите и макитата, всичко останало е под
                    чертата.Тия от ФЕД трябва да съборят долара за да предотвратят свободното падане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Няма вечно щастие,всяко чудо е до време и няма универсална рецепта.Обикновено
                      първите падат в кърви и последните стават първи.
                      Това тук си го повтаряте от 2008 пак казвам само да не гръмне Дойче банк че тогава ще е много кръв и на всякъде ,затова умната и Леман брадърс бяха стабилна банка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Ами да сравним сделките за последните 6 месеца ?
                        Моят портфейл от Брексита до сега е нараснал с над 100% а твоя?
                        Нараснал е с по-малко от сто процента, но съм много доволен. Постигнал си по-голяма доходност от мен. Поздравления. Все пак не виждам връзка с моя пост и това, че си изкарал добра печалба.
                        От друга страна това, че непрекъснато коментираш темата и нямаш български акции е доста оптимистично за нашият пазар. Това означава, че се интересуваш от него. Никой не чете и не пише за нещо което не го интересува. Видиш ли възможност за печалба у нас ще се възползваш. Ти си потенциален купувач а аз потенциален продавач. За сега психологията ми изглежда доста здравословна. Десетина бика са в еуфория а останалите цъкат с език и гледат недоверчиво. Има кой да се включва тепърва на нашият пазар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          Ами да сравним сделките за последните 6 месеца ?
                          Моят портфейл от Брексита до сега е нараснал с над 100% а твоя?
                          Няма вечно щастие,всяко чудо е до време и няма универсална рецепта.Обикновено
                          първите падат в кърви и последните стават първи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Аз се чудя дали е възможен друг сценарий. Някои спекуланти да са губили за известен период от време пари в България и после да са се прехвърлили в чужбина където пак да ги загубят. Какво ли си мислят в момента като гледат как нашият пазар през последните шест месеца се справя доста по-добре отколкото навън? Кога ще се върнат обратно и дали няма да дадат тогава изход на купувалите от тях през последната година?
                            Ами да сравним сделките за последните 6 месеца ?
                            Моят портфейл от Брексита до сега е нараснал с над 100% а твоя?
                            Last edited by lobos; 26.09.2016, 21:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Тук трябва да свалите розовите очила и да се молите да няма фал с ДБ че тогава ни златни пресичания ни новите индекси ще ви оправят
                              Аз се чудя дали е възможен друг сценарий. Някои спекуланти да са губили за известен период от време пари в България и после да са се прехвърлили в чужбина където пак да ги загубят. Какво ли си мислят в момента като гледат как нашият пазар през последните шест месеца се справя доста по-добре отколкото навън? Кога ще се върнат обратно и дали няма да дадат тогава изход на купувалите от тях през последната година?

                              Коментар


                              • Тук трябва да свалите розовите очила и да се молите да няма фал с ДБ че тогава ни златни пресичания ни новите индекси ще ви оправят

                                Коментар

                                Working...
                                X