IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Определено пенсионерите се включиха при планината, хес и Ко, монбат...при софарма ако не е обратното пак са те...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Петрол осъществява сплит на акциите си
      http://www.investor.bg/novini-i-anal...ite-si-225170/

      Сега очакваме бум на покупките по 1 акция при Петрол АД.
      Тука вече сметките няма да излязат
      0,40+2 лева=2,40 лева
      4х0,40=1,60 лева
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Засега плахо, но определно се забелязва, че бидовете се пълнят с оферти купува, както и че се обират асковете - плахо, но се случва по различни позиции, явно за някои пазара е за влизане

        Коментар


        • Петрол осъществява сплит на акциите си
          http://www.investor.bg/novini-i-anal...ite-si-225170/

          Сега очакваме бум на покупките по 1 акция при Петрол АД.

          Коментар


          • Тони,изкарай и другата графика "Къде сме ние" и веднага става ясно къде сме и точката и запетайката.

            Коментар


            • Нали нямам много опит на БФБ, та реших да погледна колко пъти в историята си Софикс е пробивал 480 пункта нагоре и след златно пресичане, ами оказаха се два:
              1. Единия път 2013 и 4-5месеца след това е стигнал 600 до фалита на КТБ и комата на ПИБ
              2. Втория път е доста назад през 2004, след която са следвали 2005 и 2006

              Каквото и да стане ни очакват бурни 7-8 седмици!
              Успех на всички!

              Attached Files
              Last edited by tony1975; 26.09.2016, 07:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Инта ,въпреки тона ти ,ти взимаш страна , ти си си определил, от другата страна , а коя е другата страна на моята ...
                Имам акции , мога да чета отчети ,мога да спекулирам ,мога да виждам в краткосрочен и средносрочен период срок на борсата и печеля от качването на акциите ,но не виждам ситуацията като розова и такава да бъде в близките години ,това в момента е просто като моментен лъч или лъчи в сивото ежедневие наречето БФБ и спекулата основно начинание да спечелиш някой леФ ,повтарям някой леФ а не левове......
                Направо се потрисам от писания на някой наши корифей ,че сме се отделили от корелацията със западните борси ....На запад ще има бури и то скоро до 6 месеца.... така че радвайте се на слънчевите лъчи ,колко и кратки да са те....това което стана февруари ще бъде мноого розово.... та всичките ви макро данни и планове ще отидат в земята...та кое е по сигурно дали 30 процента в акции и кеш или 80 % в акции и кеш....там е разликата на вижданията ... и в миналите 30 месеца не съжалявам за вижданията си а ти....можеш ли същото да кажеш... да имаш и акции и репа и да си прав....


                ТУК ВЕЧЕ МЕ ПРИЗЕМЯВАШ на своя територия , а аз не съм податлив !
                Споделил съм виждането си за пазара и съм направил необходимото воден от това!!!
                Нямам за цел да въвличам никой в рискове мои и избрани блата - според теб!
                Аз съм си прашинка от света и като такава и ще си ме отвее ТОЙ ! Виж с теб е по различно и често го заявяваш- като управляващ го, то от там и тръна всичко ! Явно си привикнал с властта ! И УСПЕХА ти е до колене , тепърва ще си го управляваш , дано и за нас да се сетиш , щом го яхнеш и ни прехвърлиш де горещ - де по търпим картоф !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Пич , ти загуби образ , имаш се за вещо лице- с дълъг стаж по тия финансови ширини, но потъваш в блатото което показваш и се визираж за "Данко" /не напразно в кавички" ! Поизчерпа се кротушката по тия води,- пренастрой си визията с по дълъг хоризонт и издълбай си някой друг защитен ров-по която и да е от твои или чужди кобилки, въпреки дълбоките и трудно заличими белези яхай или дерзай !
                  Аз не веднъж съм заявявал , че радостта от виртуални печалби , за мен е пирова победа. Посочвам обикновено затворени печалби, та затова и не бързам да обявявам или дразня околните ,- напротив точно срещу това най много драскам /троля/, защото това изпива и малкото сили и ентусиазъм у хора с цел инвестиция, па макар и в първия момент да са овъргаляни от пазара , те са достойни участници - УВАЖАВАЙ ги/не се взимай за крайна инстанция,- Ти СИ КАЗАЛ - ТАШУНЯКА КАЗАЛ/ . Осрахте го тоя форум. Толерантността и търпимостта са елементи от играта.
                  Днес си позволих неща , които не съм правил до сега . Една от причините е със сигурност , съвети да не опитвам да Ви опонирам , но винаги си има преломен момент , а и поста ти подсказва , че си и ти чадо не до гушкано !
                  ИМАШ СИ ПОТЕНЦИАЛА И ПОПАДЕНИЯТА - НЕ СТАВАЙ СЛУГА НА ДЯВАЛА !!!
                  Инта ,въпреки тона ти ,ти взимаш страна , ти си си определил, от другата страна , а коя е другата страна на моята ...
                  Имам акции , мога да чета отчети ,мога да спекулирам ,мога да виждам в краткосрочен и средносрочен период срок на борсата и печеля от качването на акциите ,но не виждам ситуацията като розова и такава да бъде в близките години ,това в момента е просто като моментен лъч или лъчи в сивото ежедневие наречето БФБ и спекулата основно начинание да спечелиш някой леФ ,повтарям някой леФ а не левове......
                  Направо се потрисам от писания на някой наши корифей ,че сме се отделили от корелацията със западните борси ....На запад ще има бури и то скоро до 6 месеца.... така че радвайте се на слънчевите лъчи ,колко и кратки да са те....това което стана февруари ще бъде мноого розово.... та всичките ви макро данни и планове ще отидат в земята...та кое е по сигурно дали 30 процента в акции и кеш или 80 % в акции и кеш....там е разликата на вижданията ... и в миналите 30 месеца не съжалявам за вижданията си а ти....можеш ли същото да кажеш... да имаш и акции и репа и да си прав....
                  Last edited by Монти; 26.09.2016, 00:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    нищо лично ...
                    Все пак има оса и като отворя книгата с акционерите имат някой по 100 акции а шума е за милиони ... сделките през деня го показват...
                    Фенщината е повече от професионализма....
                    А като покажа сделки през два дни за 50-100 лв после се скъсвате от подиграфки а акциите са колкото съм спечелил като цена....
                    купувате акции на датите за дивидент и заплата ....просто смешно ми е ...
                    Нищо лично ,но все пак това не е набиране на акции на ЦСКА, холдинг Варна е показател на нивото на качеството на инвеститорите във БФБ........
                    Смеете са сделки за 50 лв от маржа а над 1000 човека се наредиха при холдинг Варна за тези 40 лв през три месеца и то несигурни ....
                    малко самокритика и самоанализ е нормално ....
                    НалЕ...
                    По качественото избяга навън от 2008 г а вие се мъчите да се сравнявате с тях...
                    За това форума е така...
                    Питат ме за какво се занимават с вас никове от 2005-7 г. /мазохист ли см/ами някой требва да има опонент и да отговаря на тия постоянни обиди към дребния инвеститор....
                    Преди да се пише във форума се четеще по две години и после почваше сега всеки вложил 400 лв почва да дава акъл и да обижда....



                    Пич , ти загуби образ , имаш се за вещо лице- с дълъг стаж по тия финансови ширини, но потъваш в блатото което показваш и се визираж за "Данко" /не напразно в кавички" ! Поизчерпа се кротушката по тия води,- пренастрой си визията с по дълъг хоризонт и издълбай си някой друг защитен ров-по която и да е от твои или чужди кобилки, въпреки дълбоките и трудно заличими белези яхай или дерзай !
                    Аз не веднъж съм заявявал , че радостта от виртуални печалби , за мен е пирова победа. Посочвам обикновено затворени печалби, та затова и не бързам да обявявам или дразня околните ,- напротив точно срещу това най много драскам /троля/, защото това изпива и малкото сили и ентусиазъм у хора с цел инвестиция, па макар и в първия момент да са овъргаляни от пазара , те са достойни участници - УВАЖАВАЙ ги/не се взимай за крайна инстанция,- Ти СИ КАЗАЛ - ТАШУНЯКА КАЗАЛ/ . Осрахте го тоя форум. Толерантността и търпимостта са елементи от играта.
                    Днес си позволих неща , които не съм правил до сега . Една от причините е със сигурност , съвети да не опитвам да Ви опонирам , но винаги си има преломен момент , а и поста ти подсказва , че си и ти чадо не до гушкано !
                    ИМАШ СИ ПОТЕНЦИАЛА И ПОПАДЕНИЯТА - НЕ СТАВАЙ СЛУГА НА ДЯВАЛА !!!

                    Коментар


                    • Как е, банда? Стягате ли се за интересна седмица?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                        Не разбирам какъв е точно спора ви, но вижте какво мисли новата шефка на КФН:http://www.capital.bg/biznes/finansi...vider=facebook

                        С тези идеи умира още една причина за надежда на БФБ с новия шеф
                        защо, идеята не е лоша - регулатора става по-малко зависим от бюджета и политиците
                        изглежда таксите ще са предимно върху пенсионните дружества които не могат да се оплачат от липса на пари и печалби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


                          брей и за коя партия? от къде ги мислиш бе човек

                          НПО Отворено общество и дневник ,там съм чел същите теории.......

                          Коментар


                          • [QUOTE=Монти;1060032150]

                            Равния от преди 2013 г. не е равния от 2014 г. -2016 г. няма нито една изпълнена прогноза за 3 години....има съмнения че е купен ника от полит. партия....
                            за това не пише вече активно нито на ДАХ и ДАУ а когато пише пише глупости.......



                            брей и за коя партия? от къде ги мислиш бе човек

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Очакват ни много силни години на БФБ!!! Имаме много силни макро данни и БФБ започна да отразява тази нова реалност.


                              Успех бикове!!!

                              Премести поста при вицовете.....

                              Коментар


                              • Очакват ни много силни години на БФБ!!! Имаме много силни макро данни и БФБ започна да отразява тази нова реалност.


                                Успех бикове!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X