IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес е един много силен ден за БФБ, в който мечките бяха нокаутирани. Абе яко ги лупкахме
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      Много е тежко да гледаш как борсата се качва а ти да не печелиш от това, нали така Монти?
      Аз не си спомням друго състояние или борсата пада и той губи или борсата расте и той не печели

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
        Запри се малко , не виждаш ли че с бъртвежите си ставаш смешен .
        Ами смешно е, и аз го разправях
        Както и че загубени пари се прежалват, но такива от пропуснати ползи, като това да продадеш евтино на дъно - никога не се разбравят и колкото повече време минава, толкова повече болката се усилва Така, че не се пали много, ще ти е за урок на теб, Монти и много други за цял живот
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
          Познавайки пазара, повечето сте на кеш или по-чуждите пазари, нервно ли ти е нещо
          Много продаваха Хим на 1.10 примерно с дивидента, сега на 1.30 примерно предполагам им е кофти, и не само
          Кофти ли е тръпката?
          Запри се малко , не виждаш ли че с бъртвежите си ставаш смешен .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
            Запри се малко , стига ръси мозъци .
            Познавайки пазара, повечето сте на кеш или по-чуждите пазари, нервно ли ти е нещо
            Много продаваха Хим на 1.10 примерно с дивидента, сега на 1.30 примерно предполагам им е кофти, и не само
            Кофти ли е тръпката?
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              Всеки от познатите ни герои, който е на чуждите пазари е станал захранка на акулите там и 98% си губят парите от маржин колове и спредове, измани от брокери и грешен тайминг не ги жаля...Казал съм го преди - нито Фондовете, нито средния спекулант с БФБ опит, ще изкара нещо от чуждите пазари, там те са най-безпардонните донори и захранка на пазара, нещо като цацата, която служи за храна на по-големите риби Обречена кауза, нека да наливат там и да губят пари
              Запри се малко , стига ръси мозъци .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                А за дойче банк какво ще кажеш
                Всеки от познатите ни герои, който е на чуждите пазари е станал захранка на акулите там и 98% си губят парите от маржин колове и спредове, измани от брокери и грешен тайминг не ги жаля...Казал съм го преди - нито Фондовете, нито средния спекулант с БФБ опит, ще изкара нещо от чуждите пазари, там те са най-безпардонните донори и захранка на пазара, нещо като цацата, която служи за храна на по-големите риби Обречена кауза, нека да наливат там и да губят пари
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Милионче влиза на борсичката ни, и почва да се забелязва оживление и криза за акции, какво ли ще стане ако влезнат 5-6 милиона, което си е нищо
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    А за дойче банк какво ще кажеш
                    Мисля да я купувам на 9 ... с парите от хиката..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Случайно да си прочел че съм продал на 10% акциите на индустриал.капитал холдинг щото ако напиша ХИКА може и да не знаеш....
                      И съм много доволен....ама много...от купувача ..
                      Също съм си купил достатъчно гагарин и там съм на амбразурата за още ....
                      А за дойче банк какво ще кажеш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Много е тежко да гледаш как борсата се качва а ти да не печелиш от това, нали така Монти?
                        Случайно да си прочел че съм продал на 10% акциите на индустриал.капитал холдинг щото ако напиша ХИКА може и да не знаеш....
                        И съм много доволен....ама много...от купувача ..
                        Също съм си купил достатъчно гагарин и там съм на амбразурата за още и на продавача много успехи щото ще му требват при новите покупки на акции от софикс.... ....

                        Коментар


                        • Много е тежко да гледаш как борсата се качва а ти да не печелиш от това, нали така Монти?
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Защо така смяташ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              Приятно е да гледаш растящ СОФИКС. Мисля, че вече обърнахме тренда. По интересното е, че вчера слушах с половин ухо някакъв анализатор, който обясняваше за липса на корелация на софикс с международните пазари. Което мен ме радва, защото си го мисля вече поне година и си чакам 100% в акции. 3 години бичи пазар ми се струва сравнително реалистично, а навън апокалипсис
                              Нищо лично но нали не си от феновете на Каро за чистата акция....
                              Това е същото като Станишев през 2008 г ,ние нямаме финансова криза и през девета имахме и икономическа и фанансова криза...двойно по голяма вече от запада...
                              Същото е тук молете се да не стане пак проблем с банките на Германия....
                              Тук ще бъде мазало....

                              Коментар


                              • Приятно е да гледаш растящ СОФИКС. Мисля, че вече обърнахме тренда. По интересното е, че вчера слушах с половин ухо някакъв анализатор, който обясняваше за липса на корелация на софикс с международните пазари. Което мен ме радва, защото си го мисля вече поне година и си чакам 100% в акции. 3 години бичи пазар ми се струва сравнително реалистично, а навън апокалипсис също сравнително реалистично
                                Last edited by pepe1234; 27.09.2016, 15:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X