IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Ко стааааааа песимисти имате ли глисти.хяхяххяхяхях нали щяхме да одим на 100 вече бомбата на 500 е изтествана .предупредих ташака че отиваме на 500 и 1358 при химическите ама не .евреите му казали и на още в тази тема да тролят за надоле и н крайна сметка спечелиха 24 -32 лева от няколко купени мнения.Абе може ли да сте толкова изпаднали душици.чистилището идва.хяхяхяххяхяхяя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Бързо някой песимист да каже нещо, за да узпокои пазара че щом и Хим и Сфарм тръгнаха, не ми се мисли!!!
        е какво толкова!? поне да бяха тръгнали със солидни обеми. а то е едно прехжурляне от единият крачол в другия....

        наближи края на тримесечието....
        дивиденти ще разпределят няко още.....

        аре по-спокойно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Бързо някой песимист да каже нещо, за да узпокои пазара че щом и Хим и Сфарм тръгнаха, не ми се мисли!!!
          Все пак са с най-голямо тегло във ETF-а

          Коментар


          • Бързо някой песимист да каже нещо, за да узпокои пазара че щом и Хим и Сфарм тръгнаха, не ми се мисли!!!

            Коментар


            • - БФБ -то може и да заприлича на борса както е тръгнало....

              Коментар


              • Мина 500, честито. Успех на всички.

                Коментар


                • Айде, честито

                  SOFIX 500,02
                  +1.37%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
                    На път към 500!
                    към 600, 500 просто ще го подминем
                    Успех на биковете!!!

                    п.п. то докато пиша и сме го минали!

                    Коментар


                    • На път към 500!

                      Коментар


                      • ей пак ли нагоре бе?
                        каква е тая корекция, какво е това чудо, а Монти?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Здравей,
                          мисля че октомври ще оживи борсата заради дивидентите, но г-н Такев каза че очаква до 2месеца ИП да започнат първите сделки през Сий Линк, така че за мен декември вече чужденци ще купуват и то може би точно през ЕТФ-а.
                          Дойде и нашето време!
                          Успех!

                          п.п. сега с дигиталните технологии и достъпа до бфб може да стане много по-бързо от 2005-2006г. Ех като си спомня как 2009 излизах 20мин по-рано от работа за да заложа оферта на Кобоса
                          Сий линка кога ще стане достъпен?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Според вас кога ще се появят първите чужденци да купуват? Противно на мнението на родните спекуланти те не създават движението а го следват като търсят ръст и ликвидност. Аз си въобразявам, че след нова година ще имаме някой престрашил се. Знам какво ще ми кажете. Имаме проблеми, корупция, престъпност ... но ние ги имахме и през 2003-2007 пък те дойдоха. Долу горе с тези аргументи преди две години се твърдеше, че в България икономиката не може да расте пък вижте какво стана. Да видим какво ще се случи. Определено са интересни времена. Лично аз съм доволен. Успешна търговия утре.
                            Здравей,
                            мисля че октомври ще оживи борсата заради дивидентите, но г-н Такев каза че очаква до 2месеца ИП да започнат първите сделки през Сий Линк, така че за мен декември вече чужденци ще купуват и то може би точно през ЕТФ-а.
                            Дойде и нашето време!
                            Успех!

                            п.п. сега с дигиталните технологии и достъпа до бфб може да стане много по-бързо от 2005-2006г. Ех като си спомня как 2009 излизах 20мин по-рано от работа за да заложа оферта на Кобоса
                            Last edited by tony1975; 28.09.2016, 07:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Според вас кога ще се появят първите чужденци да купуват?
                              Аз си въобразявам, че след нова година ще имаме някой престрашил се.
                              още следващия месец ще кацнат първите индивидуални иностранци с мерак да се включат на БФБ

                              до края на седмицата очаквам да пробием 515-525 пункта (стара силна съпротива за софикс) с което автоматично ще светнат лампите за внимание на чуждите индивидуални които са яли бял хляб от БФБ

                              пробием ли 515-525 пункта това ще означава, че за последните 6 месеца Софикс-а ще е поскъпнал с 20% което няма начин да не привлече вниманието на чужденците

                              Първоначално изпратено от SoHo
                              Има ли ръст и ликвидност и ще видим първите чужди фондове да вкарат някой друг милион за начало - ами началото на другата година е напълно реалистично като вземат да анализират годишно нашият регион - а региона предлага солиден ръст.
                              съгласен съм, че чуждите фондове (ако изобщо се появят, де) ще се очакват следващата година

                              Първоначално изпратено от B.Graham
                              Аз се надявам напролет .... до тогава се надявам да съм преструктурирал и понакупил още .... и да заповядат.
                              в края на пролетта очаквам възходящото движение да се е изчерпало и тогава да продавам
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Не, просто му смених паролата и я забравих. Абе шантава работа!
                                Сещам се за този виц:
                                Отива един индианец в паспортната служба и казва
                                -Искам да си сменя името
                                Служйтелят го пита
                                -Как се казвате?
                                -Бързата стрела
                                -Това е хубаво име. - отвръща служителя - А как искате да се казвате?
                                - Ффшшшшъът


                                Сори за офтопика

                                Коментар

                                Working...
                                X