IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    Така е, но точно от това имаме нужда за да не пукне БФБ докато спи. Аз още съм далеч от идеята, че идва дългогодишен бичи тренд, но ми харесват движения +50%/-50%.
    И аз предпочитам волатилност пред заспалата работа от последните години. Нищо чудно да направи и 50% нагоре - но зависи колко пари ще привлича и как ще са разпределени във времето. А аз поне си нямам идея къде ще удари платото в привличането на нови средства, всеки момент нещата може и да се обърнат - не толкова от фонда, колкото от тези дето правят фронт рънинг и като видят че няма да им излезат сделките да почнат да разпродават. За това и не мисля че изпадането в еуфорично настроение върши добра работа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      ЕТФ са нож с две остриета, реже както нагоре така и надолу. Също както и всички около него.
      Определено е така, ама не виждам причина да се притеснявам за това от ЕТФ тръгнал преди седмица и акумулирал 600-700хил лв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        ЕТФ са нож с две остриета, реже както нагоре така и надолу. Също както и всички около него.
        Така е, но точно от това имаме нужда за да не пукне БФБ докато спи. Аз още съм далеч от идеята, че идва дългогодишен бичи тренд, но ми харесват движения +50%/-50%.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
          Даже и МОнти, ама не в гагарин а в продадената Хика

          Не те разбрах за хиката , но успех на продалите на тези цени...
          Дано има и по високи ,но аз не бързам ....
          Мойте акции тук са спящи ...
          Винаги мога да влеза ...
          Сантимента в момента не ги засяга и аз не бързам да прехвърлям средства на БФБ от ДАХ.... там също се катери...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            Може и така да стане. Тук вече опира до това ти да прецениш кои позиции няма смисъл да държиш и кои трябва да стискаш. А отделно всички продали ще наместват парите пак някъде и така се размърдва пазара като цяло - не само софикс компаниите.
            ЕТФ са нож с две остриета, реже както нагоре така и надолу. Също както и всички около него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Една камара народ прави фронт рънинг.
              много са парите по някои места а кеша "пАри"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Няма за какво да се навивате толкова - като секне потока на нови пари към фонда за седмица две и нещата ще се обърнат също толкова бързо.
                Може и така да стане. Тук вече опира до това ти да прецениш кои позиции няма смисъл да държиш и кои трябва да стискаш. А отделно всички продали ще наместват парите пак някъде и така се размърдва пазара като цяло - не само софикс компаниите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  По полека за по надълго, викам аз.
                  +1
                  Подкрепям напълно ! По добре да бързаме бавно
                  Иначе от вчера насам и аз съм с 5 цифри напред

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                    ти мислиш ли че фонда е купил софарма за 400 хил днес !?!?
                    Една камара народ прави фронт рънинг.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Няма за какво да се навивате толкова - като секне потока на нови пари към фонда за седмица две и нещата ще се обърнат също толкова бързо.
                      ти мислиш ли че фонда е купил софарма за 400 хил днес !?!? Има вероятност и други "фондове" да са се включили. Булсон отдавна ги приканва да си хвърлят дипломите, ако не могат да инвестират

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Какво са 200-300 млн. годишно между приятели

                        Коментар


                        • Няма за какво да се навивате толкова - като секне потока на нови пари към фонда за седмица две и нещата ще се обърнат също толкова бързо.

                          Коментар


                          • Ох котьооооо
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение

                              510
                              ЕВАЛЛА!!!
                              нищо не е това
                              чакаме още един път и половина по толкова

                              Коментар



                              • 510
                                ЕВАЛЛА!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X