IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Днес бе най-вълнуващият ми ден на БФБ. Видях неща, които не бях виждал и направих най-много сделки откакто съм тук - може би от 4-5 год. Продадох 15-тина % от портфейла си и заредих за продажба още толкова, на нива по-високи от сегашните с около 10-20%. Знам, че така не се прави и че е тъпо в началото на тренд да се продава, но аз така се чувствам спокойно и спя перфектно, което е топ приоритет за мен, дори преди доходността. До днес бях 100% в акции.

    По този повод си сипвам едно /засега /. Знам, че Софикса ще ми прави компания, за другите не знам .

    Успех на всички купили и продали!
    наздраве, явно бая точно си уцелил дъното за вход...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Мисля, че на пазара освен ЕТФ вършее и още някой голям, наред на нас малките.
      Ние нямаме сили да докараме този оборот, а ЕТФ е ограничен от към ресурси.
      Някой се опитва да пълни незабележимо но не му се получава
      Подкрепям мнението

      Коментар


      • Абе ще стане като едно време , купи днес че утре по скъпо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Мисля, че на пазара освен ЕТФ вършее и още някой голям, наред на нас малките.
          Ние нямаме сили да докараме този оборот, а ЕТФ е ограничен от към ресурси.
          Някой се опитва да пълни незабележимо но не му се получава
          Много точно попадение!

          Коментар


          • Мисля, че на пазара освен ЕТФ вършее и още някой голям, наред на нас малките.
            Ние нямаме сили да докараме този оборот, а ЕТФ е ограничен от към ресурси.
            Някой се опитва да пълни незабележимо но не му се получава

            Коментар


            • Абе все очаквах, очаквах, ама такива два дни ех - НЕЗАМЕНИМО!!!
              Каквото и да стане от тук на сетне радвам се че бях със сърфа върху тази вълна!
              Не това не е благодарение на фонда на Никиту, това е благодарение на всички нас - той просто подсили движението....
              Успех на всички!

              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Нали нямам много опит на БФБ, та реших да погледна колко пъти в историята си Софикс е пробивал 480 пункта нагоре и след златно пресичане, ами оказаха се два:
              1. Единия път 2013 и 4-5месеца след това е стигнал 600 до фалита на КТБ и комата на ПИБ
              2. Втория път е доста назад през 2004, след която са следвали 2005 и 2006

              Каквото и да стане ни очакват бурни 7-8 седмици!
              Успех на всички!

              Коментар


              • Днес бе най-вълнуващият ми ден на БФБ. Видях неща, които не бях виждал и направих най-много сделки откакто съм тук - може би от 4-5 год. Продадох 15-тина % от портфейла си и заредих за продажба още толкова, на нива по-високи от сегашните с около 10-20%. Знам, че така не се прави и че е тъпо в началото на тренд да се продава, но аз така се чувствам спокойно и спя перфектно, което е топ приоритет за мен, дори преди доходността. До днес бях 100% в акции.

                По този повод си сипвам едно /засега /. Знам, че Софикса ще ми прави компания, за другите не знам .

                Успех на всички купили и продали!
                Last edited by 15%; 28.09.2016, 18:34.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Силата се пробужда!

                  Коментар


                  • и това помня

                    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Отново ме излъгахте, да погледна сесията. 300к оборот, аз разлика от преди вчера, онзи ден, миналата седмица и преди половин година - не виждам!
                    Виж пич, всеки път когато БФБ тръгва нагоре в началото оборота е нисък. Продавачите са се поизчерпали по време на стъргането по дъното, но пък и смелите купувачи са единици.. един вид бели лястовички Като дръпне индекса едни 20-30%, а най-подценените позиции 50-60%, вече се включва масата.. като тук влизат и т.нар. "умни пари" - ПФ, ДФ и пр. меринджеи профита, които дотогава са неглижирали пазара ни, а в един момент се сещат че го има и могат да направят пари на него. Е, тогава вече и оборота е доста по-висок. Ако искаш чакай този момент.. всеки си знае най добре кога и как иска и му е комфортно да търгува
                    Батя се оказа прав
                    Last edited by Бик в атака; 28.09.2016, 18:23.
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • да върнем малко лентата

                      Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Абе като БФБ ви е трън в очите и като сте толкова успешни на чуждите борси за чий *** се навирате в тази тема?
                      Сондираме настроенията, колега.
                      Как да вземе решение човек, без да сондира?

                      Днес примерно реших, че не сте в състояние, да убедите такъв като мен, да купи.
                      Пазара също не е убедителен. Така се вземат решения, с проучване.
                      Нали така, колега?
                      Като влезеш в магазин, не купуваш задължително.
                      Ти като продавач в магазин току що попита клиент, "ко ти дири в магазина"...
                      Колега, вредиш си така... не че нещо, ама сети се сам де...
                      Ето вижте че не забравям
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Браво днес на БФБ дано тъка продължи и да заприлича на борса

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                          Само паролата си май не помниш
                          Така е
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • дддд беше казал преди време, че като се вдигат цените и ликвидността ще скочи. Все повече кандидат мерклии да развържат кесиите. Много пари са се събрале на места С днешния ден хипотезата на ддд я отбелязваме като вярно твърдение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Брех тези мечета колко бързо станаха бичета и се бият за "калпавите" БГ акции!
                              Още никой не се "бие". Най-ликвидната акция Химимпорт, примерно е виждала много по-активни сесии от днешната. Да, реотана.

                              Коментар


                              • Брех тези мечета колко бързо станаха бичета и се бият за "калпавите" БГ акции!

                                Коментар

                                Working...
                                X