IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    ми то това засяга Вас дето сте навън, ние сме остров на стабилност
    По добре се моли да не фалира че ще видиш къв остров сте
    http://www.elespanol.com/economia/em...9234964_0.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      ми то това засяга Вас дето сте навън, ние сме остров на стабилност

      Коментар


      • https://twitter.com/philfrancis77/st...43492636053509

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          И какво толкова става??? Да не ги нападат извънземни?
          http://www.bloomberg.com/news/articl...eral-on-trades

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Тук сложихте розовите очила добре е да ги свалите и да видите кво става на вън
            И какво толкова става??? Да не ги нападат извънземни?
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Равен, такъв сценария е напълно възможен Звучи в момента за почти всеки като пълен абсурд но е много лесно да се случи.

              Знаеш че 10 милиона са нищо пари както е тръгнало и при привличане на ПФ-та, застрахователи, чужди инвеститори, местни ДФта, и местни депозанти ами то 10 милиона от кой по напред Този фонд може да привлече МНОГО пара Дори не искам да спекулирам къде е тавана за който си мисля

              Ако това се случи на Ники и компания ще им целуваме ръката


              ТУКА РАВНИЯ Е в ДЕСЕТКАТА !!!

              Банките удариха ЗЕРОТО ; -шоута под път и над път , това начинание
              трябва да ДАДЕ ХЛЯБ НА НАРОДА !!! - а той е гладен и изоставен
              - ако го сторят - МОГАТ САМО да
              СПЕЧЕЛЯТ и ДВЕТЕ СТРАНИ !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Равен, такъв сценария е напълно възможен Звучи в момента за почти всеки като пълен абсурд но е много лесно да се случи.

                Знаеш че 10 милиона са нищо пари както е тръгнало и при привличане на ПФ-та, застрахователи, чужди инвеститори, местни ДФта, и местни депозанти ами то 10 милиона от кой по напред Този фонд може да привлече МНОГО пара Дори не искам да спекулирам къде е тавана за който си мисля

                Ако това се случи на Ники и компания ще им целуваме ръката
                все някога ще свършат парите и на този бездънен фонд
                чудно ми е какво ще правят в този фонд ПФ??? нали те затова ми вземат такси, че да управляват, а не да отдават на някой друг срещу такса той нещо да джътка някъде си

                Коментар


                • Тук сложихте розовите очила добре е да ги свалите и да видите кво става на вън

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    А аз ще се пенсионирам още докато мога да правя големи глупости
                    хаха и аз се пенсионирам при такъв ръстеж но засега да гледаме стъпка по стъпка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Равен, такъв сценария е напълно възможен Звучи в момента за почти всеки като пълен абсурд но е много лесно да се случи.

                      Знаеш че 10 милиона са нищо пари както е тръгнало и при привличане на ПФ-та, застрахователи, чужди инвеститори, местни ДФта, и местни депозанти ами то 10 милиона от кой по напред Този фонд може да привлече МНОГО пара Дори не искам да спекулирам къде е тавана за който си мисля

                      Ако това се случи на Ники и компания ще им целуваме ръката
                      А аз ще се пенсионирам още докато мога да правя големи глупости

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Ако за година две този фонд удари десетина милиона, като нищо можем да видим софикс 1500. Ако се получи хубав тренд нагоре - както изглежда че се получава лесното купуване на акции ще става все по трудно. Фрий флоута все повече ще намалява и цените все повече ще растят. По някое време може да се получи и експоненциален ръст.

                        Равен, такъв сценария е напълно възможен Звучи в момента за почти всеки като пълен абсурд но е много лесно да се случи.

                        Знаеш че 10 милиона са нищо пари както е тръгнало и при привличане на ПФ-та, застрахователи, чужди инвеститори, местни ДФта, и местни депозанти ами то 10 милиона от кой по напред Този фонд може да привлече МНОГО пара Дори не искам да спекулирам къде е тавана за който си мисля

                        Ако това се случи на Ники и компания ще им целуваме ръката

                        Коментар


                        • Оптимизма е хубаво нещо, ако не го откъсваме от реализЪма !!!
                          На 15%вият дано му върже кеша и добре да го вложи , при възможност.
                          Днес си пропуснах по големия профит при ХЕС, но никой не ми е виновен, че дръпнах
                          по рано поръчката си от 3,70 - Става пазар тия дни !!!

                          Коментар


                          • Май не само Expat са купувачи тези дни -

                            Софарма АД информира, че от 27 септември до и включително 28 септември 2016 Дружеството изкупи обратно 97 705 собствени акции представляващи 0.07% от капитала на Дружеството, на обща стойност BGN 285 115.51 на БФБ – София АД, при средна цена BGN 2.91.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Хе хе, връщам се аз и що да видя - даже Равния станал raging bull... и то какъв
                              1500 точки, пак ще влизаме ЕС ли, що ли...или ще излизаме..

                              Равен - промени ли си желязното правило за не повече от 10% на бфб ?
                              Тъй като те слушам - май си...
                              Тцъ То това правило не идва от липсата на вяра, че БФБ може да расте. Идва от тоталната ми липса на вяра в българските политици, а и в българския избирател

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                                Не ти разбрах обструкцията? Каква манипулация намери в поста ми? И какво ти пречи форума да се концентрираш?
                                Не визирам точно теб а като цяло.

                                Коментар

                                Working...
                                X