IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Не ги гледайте тези в чужбина, га ядоха кифтета не ги гледахте и не ги следвахте
    Нас ни касаят само ако имаме чужди капитали инвестирани на БФБ, а такива няма вече, и което е имало последните години изтече
    Това което трябва да гледате обаче са парите които акумулира ЕТФа, вече над милионче за три дни, Пенсионните, които има все повече и повече осигуряващи се лица при тях, с по-високи вноски заради по-високи заплати, и най-после конкуренцията с НОИ между тях си за доходност. Вчера гледаме едни Инд Холдинг направи +15% до левче за един ден, те така ще се води борбата между фондовете
    В крайна сметка всичко е математика - малко акции, на много ниски цени на входа, а парите на входа много и все увеличаващи се, няма големи излизащи Проста математика
    Ще е интересно ако при тоз холдинг някой с 24 к реши да излиза дали ще падне 15 или 30%

    Коментар


    • Не ги гледайте тези в чужбина, га ядоха кифтета не ги гледахте и не ги следвахте
      Нас ни касаят само ако имаме чужди капитали инвестирани на БФБ, а такива няма вече, и което е имало последните години изтече
      Това което трябва да гледате обаче са парите които акумулира ЕТФа, вече над милионче за три дни, Пенсионните, които има все повече и повече осигуряващи се лица при тях, с по-високи вноски заради по-високи заплати, и най-после конкуренцията с НОИ между тях си за доходност. Вчера гледаме едни Инд Холдинг направи +15% до левче за един ден, те така ще се води борбата между фондовете
      В крайна сметка всичко е математика - малко акции, на много ниски цени на входа, а парите на входа много и все увеличаващи се, няма големи излизащи Проста математика
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        За..би, щом хедж фондовете са тръгнали да бягат играта вече е във финална фаза. Може да гръмне буквално и утре - е утре едва ли ще стане но мисля че ме разбираш.
        Спомням си когато гръмна Лемън Брадърс 2008г имаше няколко големи пазара ,които
        изобщо не реагираха ами даже и поскъпнаха докато другите се гърчиха в разпродажби.
        Два от тях бяха пазарите на Турция и Полша.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Малко конспиративно, но ми минават мисли през главата, че всичките проблеми на немците идат отвъд голямата вода
          Старото правило на римляните"Разделяй и владей",новият им фаворит в Еврора вече
          е Полша.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
            Това беше за днес стига толкова и утре е ден,а пари има, над 43 млрд.в банките търсят посока

            нашия пазар не може да поеме и 1/10 от тази сума която седи в банките ни

            за последните 9 сесии софикс-а се е вдигнал с 9% с едва 4,325 млн.лв.




            не ми се мисли, ако се вкарат 50 млн.лв. във фонда на никиту къде ще отиде индекса
            .
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Нямам там....
              Имам фолсваген ,коба и ареал...
              Ако фалира ДБ ще понесе и Коба и фолсваген....
              Само ареал ще ми остане на добри нива....
              Имай.. Кат си дебела глава..
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                Нещо не им върви на немците напсоледък: DB, VW, Меркел....накъде ли ще тръгне всичко това се питам. Не е добре май да се държат немски акции в последно време.
                Малко конспиративно, но ми минават мисли през главата, че всичките проблеми на немците идат отвъд голямата вода

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Немските проблеми никога не са само немски ....за разлика от нашите
                  Нещо не им върви на немците напсоледък: DB, VW, Меркел....накъде ли ще тръгне всичко това се питам. Не е добре май да се държат немски акции в последно време.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Ай стига с това Дойче в тази тема - пишете си в Дакс. Тъкмо взе да има оптимизъм на БФБ и сега да мислим за немските проблеми.
                    Немските проблеми никога не са само немски ....за разлика от нашите

                    Коментар


                    • Как мислите, че ще се развие битката между немците и ЕЦБ в близките месеци?

                      Коментар


                      • Ай стига с това Дойче в тази тема - пишете си в Дакс. Тъкмо взе да има оптимизъм на БФБ и сега да мислим за немските проблеми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          Онзи ден бях публикувал един испански анализ точно да бъде придобита от Сантандера или BNP и ще намери пари ще стане като BPI И там пак се наредят Моргани те и Годманите тъка с мисля аз
                          Никоя, повтарям никоя частна банка няма да вкара пукнато евро в ДБ. Това е на 99.99% сигурно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Следващите дни всички останали банки постепенно ще отрежат бизнеса си с Дойче банк. Облигациите и ще ударят тавана, ще и бъде изключително трудна да се финансира от където и да било освен от ЕЦБ. Поради тази причина и няма да сериозен срив на банковата система по света - както стана след лемън - но е напълно възможно да има някое трусче. Ликвидността сега е изобилна, а не кът. Но Дойче Банк е пътник - никакъв шанс да намери капитал по пазарен начин - което означава само едно нещо - нужда от пълна национализация от германското правителство. Но германското правителство в момента няма право да го направи - преди да изгърмят държателите на облигации на дойче банк, а в последствие като нищо и големите депозанти. Това ще е огромен трус за Германия - нищо чудно икономиката и да се срине с 7-8% за година - общата загуба на богатство в самата германия може да удари половин трилион енпо

                            Дългът на германското правителство ще удари тавана - тези отрицателни лихви на които се радват към момента ще заминат в историята - и след това да ги видим дали и на себе си ще предпишат същото лекарство като на гърците - ако са такива идиоти да вземат да затягат коланите пиши ги умрели.
                            Лошото е че си прав този път ,плюс огромната задлъжнялост на немците...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Следващите дни всички останали банки постепенно ще отрежат бизнеса си с Дойче банк. Облигациите и ще ударят тавана, ще и бъде изключително трудна да се финансира от където и да било освен от ЕЦБ. Поради тази причина и няма да сериозен срив на банковата система по света - както стана след лемън - но е напълно възможно да има някое трусче. Ликвидността сега е изобилна, а не кът. Но Дойче Банк е пътник - никакъв шанс да намери капитал по пазарен начин - което означава само едно нещо - нужда от пълна национализация от германското правителство. Но германското правителство в момента няма право да го направи - преди да изгърмят държателите на облигации на дойче банк, а в последствие като нищо и големите депозанти. Това ще е огромен трус за Германия - нищо чудно икономиката и да се срине с 7-8% за година - общата загуба на богатство в самата германия може да удари половин трилион енпо

                              Дългът на германското правителство ще удари тавана - тези отрицателни лихви на които се радват към момента ще заминат в историята - и след това да ги видим дали и на себе си ще предпишат същото лекарство като на гърците - ако са такива идиоти да вземат да затягат коланите пиши ги умрели.
                              Онзи ден бях публикувал един испански анализ точно да бъде придобита от Сантандера или BNP и ще намери пари ще стане като BPI И там пак се наредят Моргани те и Годманите тъка с мисля аз

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Така така , - усредняваш ли ?
                                Нямам там....
                                Имам фолсваген ,коба и ареал...
                                Ако фалира ДБ ще понесе и Коба и фолсваген....
                                Само ареал ще ми остане на добри нива....

                                Коментар

                                Working...
                                X