IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри покупки при ЕТФ-а от рано сутринта.. Дали пък някой институционал не взе да налива парички на БФБ през тая вратичка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Понеже линка ти не работи ,ще постна нов -
      Днес, в столичен хотел бе подписан меморандум за учредяване на Съвет за развитие на капиталовия пазар в страната.

      Вероятно това е обещаната от КФН добра новина за БФБ.
      Това ако наистина започне да сработва, може много широко да се усмихнем до няколко месеца
      Интересното е че и банковата асоциация се ангажира.. а банките само 0,1% от активите си да решат да раздвижат през борсата.. ще стане лудница на БФБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Проблема е ясен. Няма спекуланти на пазара. Останали са само инвеститори. Милиони хора търкат билетчета и считат че в хазарта вероятността за печалба е по-висока отколкото в търговията с акции. Тъжно.
        Да, ама акциите никой не ги рекламира всяка вечер по телевизията, нито интервюират разни с печалби. Шепата оптимисти за пазара ни си разменяме тук разни линкове, повечето от финансови секции на сайтове и бизнес медии, но колко от тях са видни за масовата публика. И все пак не бих се оплаквал, от години сме тук и е рано да забравям дори тази пролет как си рестартирах платформата, понеже мислех, че ми е прекъснал нетът, понеже нямаше и нямаше сделки, екранът не трепваше. С оглед случващото се последните 1-2 месеца мисля, че нямам право да се оплаквам, гледайки какво се случва с портфейла ми.

        Все пак нека не забраваме, че търговията с акции носи риск, както и че изминали движения на цените и пазара не са гаранция за бъдещи такива. Притежавам акции на БФБ.

        Хубав ден на всички!
        Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

        Коментар


        • Твърденията за свръхизпълнение на приходите са манипулация
          Не можеш да наричаш успех провалът със старта на новите оперативни програми, счита икономистът и член на фискалния съвет Любомир Дацов



          www.segabg.com/article.php?id=826183

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            Имам една молба: КРИБ да се позиционират по-точно, че не мога да разбера нещо. вярват или не в капиталовия пазар в БГ?! Щото ако вярват, да не отписват дружества, да увеличават freefloat и да раздават дивиденти, което очевидно на някои олигарси не им се отдава много. За прозрачността на управление и коректно отношение към миноритарите вече дори не смея да спомена, че ми става кофти.
            Шефа на КРИБ е голям фен на БФБ ......
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Проблема е ясен. Няма спекуланти на пазара. Останали са само инвеститори. Милиони хора търкат билетчета и считат че в хазарта вероятността за печалба е по-висока отколкото в търговията с акции. Тъжно.
              А може би милионите хора нямат излишни средства които да рискуват с търговия на акции и за това предпочитат да рискуват някъкви 2-5 лева макар и с минимални надежди.И как няма да е така след като на всеки час върви реклама на билетчета и прочие,а за борса ни вопъл ,ни стон.......Спекуланти има естествено,но много от тях попаднаха в капан и станаха инвеститори за съжаление!

              Коментар


              • Проблема е ясен. Няма спекуланти на пазара. Останали са само инвеститори. Милиони хора търкат билетчета и считат че в хазарта вероятността за печалба е по-висока отколкото в търговията с акции. Тъжно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                  Понеже линка ти не работи ,ще постна нов -
                  Днес, в столичен хотел бе подписан меморандум за учредяване на Съвет за развитие на капиталовия пазар в страната.

                  Вероятно това е обещаната от КФН добра новина за БФБ.
                  Имам една молба: КРИБ да се позиционират по-точно, че не мога да разбера нещо. вярват или не в капиталовия пазар в БГ?! Щото ако вярват, да не отписват дружества, да увеличават freefloat и да раздават дивиденти, което очевидно на някои олигарси не им се отдава много. За прозрачността на управление и коректно отношение към миноритарите вече дори не смея да спомена, че ми става кофти.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                    Голяма крачка напред за развитие на капиталовия пазар в България

                    profit.bg
                    Понеже линка ти не работи ,ще постна нов -
                    Днес, в столичен хотел бе подписан меморандум за учредяване на Съвет за развитие на капиталовия пазар в страната.

                    Вероятно това е обещаната от КФН добра новина за БФБ.

                    Коментар


                    • Голяма крачка напред за развитие на капиталовия пазар в България

                      profit.bg
                      Last edited by X_Y; 10.10.2016, 15:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                        Споко. След две години пак
                        Ми така де, за тази година стига толкова

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                          Споко. След две години пак
                          Ха ,ха оптимист си баце !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                            Една седмица има ихуу и сега всичко заспа отново .
                            Споко. След две години пак

                            Коментар


                            • Една седмица има ихуу и сега всичко заспа отново .

                              Коментар


                              • Къде остана оптимизма? Още малко и на втора страница.

                                Коментар

                                Working...
                                X