IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички са против Бойко, а оптимизма се изпари. Няма логига. Би трябвало да има свръх оптимизъм, защото почти сигурно ще загуби и след това....оставка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
      Ами с такива скапани избори: първо у нас че не спечелихме от раз с г-жа Цачева, после днес и в щатите, какво добро да чакаме.
      Дано в неделя народа да му дойде ума и да му се каже че може да загубим стабилитета. Всички свикнахме на доброто, на стабилитет и сигурност за нас, сега да видят хората какво ще стане ако не изберем г-жа Цачева и настане паника и ужас.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
        .... какво ще стане ако не изберем г-жа Цачева и настане паника и ужас.
        Ще ти кажа.Ако е умен Бай Хуй то ще подаде оставка, защото никой освен него и приятеля му "10" не са готови за избори. Още по-малко готови са Марешки и Учиндолски. Ако направи избори до 3-4-5 месеща ще ги спечели.Ако остави това за след година, ще загуби.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
          Ами с такива скапани избори: първо у нас че не спечелихме от раз с г-жа Цачева, после днес и в щатите, какво добро да чакаме.
          Дано в неделя народа да му дойде ума и да му се каже че може да загубим стабилитета. Всички свикнахме на доброто, на стабилитет и сигурност за нас, сега да видят хората какво ще стане ако не изберем г-жа Цачева и настане паника и ужас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
            Ами с такива скапани избори: първо у нас че не спечелихме от раз с г-жа Цачева, после днес и в щатите, какво добро да чакаме.
            Дано в неделя народа да му дойде ума и да му се каже че може да загубим стабилитета. Всички свикнахме на доброто, на стабилитет и сигурност за нас, сега да видят хората какво ще стане ако не изберем г-жа Цачева и настане паника и ужас.
            Брато,ти определено си най тъпия трол във форума:ужас

            Коментар


            • Ами с такива скапани избори: първо у нас че не спечелихме от раз с г-жа Цачева, после днес и в щатите, какво добро да чакаме.
              Дано в неделя народа да му дойде ума и да му се каже че може да загубим стабилитета. Всички свикнахме на доброто, на стабилитет и сигурност за нас, сега да видят хората какво ще стане ако не изберем г-жа Цачева и настане паника и ужас.

              Коментар


              • Голям екшън стана, какво не му харесвате
                Волатилноста дава възможност за печалби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Всички продали преди няколко дни и седмици така виждат нещата
                  Софикс, наздраве

                  Това е вчерашния ми цитат, а кешът ми вече е 0

                  "До преди 2 дни кешът ми бе 7-8%, от днес вече е 20%. Ще се радвам, ако с това темпо се освободя и от останалите 80% акции, но се съмнявам. По-скоро вярвам, че тези 20% кеш отново няма да ми стигнат да напазаря всичко на по-"тънки" цени, ....."
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                    Особено за колегите които инвестират на чуждите борси Като гледам премаркета вече са 5% надолу
                    Колега как е премаркета и как е БФБ

                    Коментар


                    • каква е вероятността САЩ да се изтеглят от Сирия?..
                      каква е вероятността, санкциите срещу Русия март месец да не бъдат подновени?........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от boogeyman Разгледай мнение
                        изглежда аз съм единствения който смята Тръмп за позитивен фактор, както за нашата икономика, така и за Европа като цяло.. като гледам борсата как е почервеняла..
                        Не си.
                        А инвеститорите са стадо, трябва им само водеща овца и ....

                        Коментар


                        • изглежда аз съм единствения който смята Тръмп за позитивен фактор, както за нашата икономика, така и за Европа като цяло.. като гледам борсата как е почервеняла..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Повече трябва да те притеснява кеша в софикс фонда....
                            ......и сега слуховете говорят че имат проблеми с изплащането на тези дребни суми....
                            .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Ти там ли беше?
                              Не ми се коментира този факт.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Повече трябва да те притеснява кеша в софикс фонда....
                                Те купуваха от ПФ /менкаха акции в кеш който си стоеше в пф за определено количество акции / но до основните пакети имаше дребни и сега слуховете говорят че имат проблеми с изплащането на тези дребни суми....
                                Не е препоръка....
                                Ти там ли беше?
                                Last edited by realista; 09.11.2016, 15:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X