IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Трендът ми се вижда много силен. Може и най големите оптимисти да са изненадани
    Колко да сме изненадани .. щом сме на 150% в БГ акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      И аз не бързам. Добрите спекуланти знаят, че най-важното нещо е търпението
      Трендът ми се вижда много силен. Може и най големите оптимисти да са изненадани

      Коментар


      • С пожелания за ОЩЕ един успешен ДЕН....

        Коментар


        • И аз не бързам. Добрите спекуланти знаят, че най-важното нещо е търпението
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Набалончили сме се казват някои!
            Абе хора 7-8години чакам влака и сега няма да сляза още на първата спирка я? Че аз по-добре да се бях придвижвал пеш, ако чакането е за такова разстояние!!!
            Купона сега почва просто сме забравили да мечтаем!
            Моя човек от Елана в Пд вика - бавно но се завръщат стари клиенти, един във взаимен фонд, друг иска да опита директно
            Когато не в Капитал, а в 24 часа и Труп започнат да излизат ей такива статии, но със заглавие Имот или взаимен фонд, тогава ще започна да поглеждам през прозореца има ли нови за влака, защото не обичам да се возя в претъпкани влакове с правостоящи над главата ми
            Поздрави на търпеливите и успех на биковете! [ATTACH=CONFIG]n3148645[/ATTACH]
            Така е! За никъде не бързам Успех бикове!

            Коментар


            • Набалончили сме се казват някои!
              Абе хора 7-8години чакам влака и сега няма да сляза още на първата спирка я? Че аз по-добре да се бях придвижвал пеш, ако чакането е за такова разстояние!!!
              Купона сега почва просто сме забравили да мечтаем!
              Моя човек от Елана в Пд вика - бавно но се завръщат стари клиенти, един във взаимен фонд, друг иска да опита директно
              Когато не в Капитал, а в 24 часа и Труп започнат да излизат ей такива статии, но със заглавие Имот или взаимен фонд, тогава ще започна да поглеждам през прозореца има ли нови за влака, защото не обичам да се возя в претъпкани влакове с правостоящи над главата ми
              Поздрави на търпеливите и успех на биковете!
              Click image for larger version

Name:	111.jpg
Views:	2
Size:	53.1 КБ
ID:	3148645

              Last edited by tony1975; 09.12.2016, 06:27.

              Коментар


              • Аре ве Киреееее

                п.п.
                Като се замисли човек вярно че има отчетлива отрицателна корелация между ръста на БФБ и тиквочите във властта
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • UUUUP 4000

                  Само да не се върне тикваро - черешарската сган и пак да скапе всичко

                  Коментар


                  • Бъди сигурен че ще се върнат , те винаги се връщат.
                    Да се надяваме да е след 3-4 години след хубаво набалончване....

                    Имаше тук един киро в ония години дето викаше..........UP4000
                    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Абе какво стана с мечките? Да не заспаха зимен сън?
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • На примерно 20 годишен период бяхме нещо като след Голямата депресия - имаше компании които се продаваха на съотношение цена печалба на акция под единица. Това беше в благодарение на правилото, че мажоритара тогава можеше да вдигне капитала под условие. Нещата не са съпоставими...Сравнявайте ябълки с ябълки.
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                          дъртия е на абсолютен връх за цялата си над 100 годишна история

                          на софка и трябват още 250% за да стигне рекордната си стойност от 2007 година
                          Взех, че от чисто любопитство се разрових из нета.
                          ДАУ Джоунс Индъстриал Авъридж стартира на 16 Февруари 1885 година и затваря с първа стойност от 30.92
                          ДАУ на 7 Декември 2016 достигна 19,549. За 131 години има средна годишна (сложна) доходност от 5.05% на година. Всяка година.
                          За периода инфлацията в УСА е средно 2.4% на година. За тоз период Дау се е увеличил 631 пъти. Не проценти. Пъти. Инфлацийката се е увеличила 24.4 пъти. Разликата от 2.6% между ДАУ и инфлацийката мултиплицирана в 131 години дава брутален резултат в полза на акцийките.

                          Демек ако просто си следвал индекса без да правиш каквито и да било еквилибристики, анализи, изчисления и т.н. 1000 долара през 1885 щяха да са сега 631 хиляди долара. А 1000 долара през 1885 година се равняват на 24,400 долара сега...

                          Мда, после купувай и дръж стратегията не работела...

                          В допъление - това е статистика за УСА и изводите са за УСА. За БГ силно се съмнявам...
                          Last edited by keizer; 08.12.2016, 19:08.
                          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Дъртия е на +60% за петилетка докато софка е на над 91% плюс.
                            За качеството на тези 30 там в сравнение с нашите 15 и дума не може да става.
                            дъртия е на абсолютен връх за цялата си над 100 годишна история

                            на софка и трябват още 250% за да стигне рекордната си стойност от 2007 година
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Ееее...ама стига сте писали глупостиА как стоят нещата от фалита на Лемън Брадърс до днешна дата???
                              Пиша просто числа, факти, коригирам на булсончето изцепките, квалификациите са от тебе.
                              Ма щом си фен на по големите периоди провери и как стоят нещата за 14-15г период и докладвай какво си видял.

                              А това че преди и около Лемън бфб барабар с румъния заради влизането в ес са били световните дирижабълни шампиони - си е отделна тема.

                              Коментар


                              • Благодаря :-)

                                Тук са резултатите от последната анкета

                                Класация на българските акции 4Q 2016

                                и докато чакате целевите таргети вземете да попълните тази анкета

                                Пазарен ветропоказател 4Q 2016 а тук са междинните резултати
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X