IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Птица Разгледай мнение

    Брей и от икономика взехте да разбирате !!!

    Въпрос на гледна точка, а в твоя случай си търсиш събеседник за ...... Не изваждай думите от контекста и да правиш кардинални заключения!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

      Ей ви пловдивчани станахте център на икономиката. Браво! УСПЕХ!
      Брей и от икономика взехте да разбирате !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Ей вие пловдивчани станахте център на икономиката. Браво! УСПЕХ!
        Last edited by radon222a; 16.12.2016, 13:37.

        Коментар


        • жив човек има ли по таз позиция днес?

          Коментар


          • Политиката си е политика. Важна е. Но предколедно като да вдигнем самолета с още малко , да не се окажат някои много изненадани ...
            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

            Коментар


            • Аirbushttp://www.economic.bg/bg/news/7/air...-samoleti.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                Борисов вече допуска нов кабинет - заради референдума и международното положение

                http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/...i_referenduma/

                Ийй баси, утре ще има ли кекс на миченца или може би си въобразявам?
                Трудно би минал такъв кабинет. Патриотарите ще го торпилират. Ще се наложи ДПС да го крепи. Или ако измамата на годината - напълно мажоритарни избори, вземе, та се хареса на БСП.
                Боко не се усеща, че пак смешен го правят с повод формиране на нови изборни региони. Това е работа за седмица най-много, защото не е задължително мандатите да са изравнени по броя на избирателите. Чудя се що толкова смешници в нашата политика, които пускат партенки, а също защо толкоз будали, дето се връзват. Крайно време каадесрчетата да почнат да гледат предизвикателствата право в очите, а не да увъртат, офлянкват, омъгляват, заблуждават. Аз си оставам привърженик на пропорционалната система, но със засилване на личното присъствие в изборния процес на кандидат-депутатите и някои премии за победителите. Такава система може би ще нормализира донякъде държавата и нема се метаме нагоре-надолу и бизнесът да тръпне кво правят ония психопати политиците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
                  ББ обмисля да се връща... и индекса също обмисля да се връща...
                  Обзе ме страх за спестяванията ми. Кажи за кого да гласувам, за да не ми се стопят паричките , моля!

                  П.П. Може и на лични
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар



                  • ББ обмисля да се връща... и индекса също обмисля да се връща...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                      Извинявай, не те разбирам. Че реагирам бързо ли? Че много пиша във форума?
                      Иначе относно несбъднатите мераци - определено си ги имам. Ама има ли некой спекулант без тях?
                      Например - през 2014 мисля беше купих енерго про продажби на 17, после ония схемаджии изкупиха компанията на 25 мисля беше. И аз се подведох и продадох, щот се чудех какво да ги правя тез хартии като не е публична компанията. Минаха се неминаха 2-3 тримесечия и тез герои разпределиха близо 23-25 лева дивидент на акция. Изядох се. И си викам дали в столичното енерго няма нещо подобно да се случи или дали компанията е правилно оценена, щото Про продажби беше с П/Е 4-5 като го купих. И после забравих. Сега акцията "леко" скочи с едни 250-300% за 2 тримесечия. И да - несбъднат мерак ми е. Сигурно имам и други несбъднати спекулантски мераци...
                      Виж какво всичко е ала бала работа,хубаво е да му отдаваш някакво значение,но не чак толкова.Ще има рязък скок ,но кога и с колко
                      това е интересно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Колега,много си реактивен в последно време.Това на моментна слабост ли да го припишем или на несбъднати мераци ?
                        Извинявай, не те разбирам. Че реагирам бързо ли? Че много пиша във форума?
                        Иначе относно несбъднатите мераци - определено си ги имам. Ама има ли некой спекулант без тях?
                        Например - през 2014 мисля беше купих енерго про продажби на 17, после ония схемаджии изкупиха компанията на 25 мисля беше. И аз се подведох и продадох, щот се чудех какво да ги правя тез хартии като не е публична компанията. Минаха се неминаха 2-3 тримесечия и тез герои разпределиха близо 23-25 лева дивидент на акция. Изядох се. И си викам дали в столичното енерго няма нещо подобно да се случи или дали компанията е правилно оценена, щото Про продажби беше с П/Е 4-5 като го купих. И после забравих. Сега акцията "леко" скочи с едни 250-300% за 2 тримесечия. И да - несбъднат мерак ми е. Сигурно имам и други несбъднати спекулантски мераци...
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                          Борисов вече допуска нов кабинет - заради референдума и международното положение

                          http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/...i_referenduma/

                          Ийй баси, утре ще има ли кекс на миченца или може би си въобразявам?
                          Колега,много си реактивен в последно време.Това на моментна слабост ли да го припишем или на несбъднати мераци ?

                          Коментар


                          • Борисов вече допуска нов кабинет - заради референдума и международното положение

                            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/...i_referenduma/

                            Ийй баси, утре ще има ли кекс на миченца или може би си въобразявам?
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              Ще ги лупкаме ли?
                              стига с твоите празни постинги - разбрахме те - нищо не можеш, освен да цакаш "-"

                              Коментар


                              • Ще ги лупкаме ли?
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X