IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 626....времето изтича

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      днес ще ги бием ли?
      Като " маче от дирек"

      Коментар


      • днес ще ги бием ли?
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Интересно след продажбата на ОББ какво ще се случи с фондовете им - до сега за мен бяха едни от най-добре управляваните!
            "ОББ Асет Мениджмънт" АД е част от групата на NBG - Национална Банка на Гърция - лидер в Гърция в управлението на взаимни фондове още от 1972 г. Акционери в управляващото дружество са "Обединена Българска Банка" АД, притежаващо 90.86% от капитала и NBG Асет Мениджмънт, Гърция, притежаващо 9.14% от капитала.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Трендът ми се вижда много силен.
              тренда НЕ ми се вижда силен защото съм виждал далеч по-силни трендове когато в поредни сесии сме се покачвали с по няколко % а сега това рязко покачване при индексите липсва

              една единствена сесия имахме в която софикс се повиши рязко с +4%, но след това този скок се изтри в една сесия с -4,5%

              според мен настоящия тренд е много стабилен -> върви плавно, напоително, равномерно настъпателно което е предпоставка да се извърви един наистина дълъг път ..... много, много дълъг път...

              п.п. този дълъг път може наистина да изненада дори и най-върлите оптимисти през следващите година-две


              Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Може и най големите оптимисти да са изненадани


              къде е изненадата???

              наистина се изненадвам, че има изненадани още при софикс 582 ............... не знам при софикс 999 какво ще пишете

              какво изненадващо може да има от софикс 582 при положение, че преди две години и половиха софикса показваше 620

              къде е изненадата???
              Last edited by polki; 11.12.2016, 18:58.
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Българските инвестиционни дружества управляват над 890 млн. лв.

                Активите им са на най-високото си ниво от края на 2007 г. насам

                А Софикс е доста далече от 2007 - път ни чака юнаци!

                Коментар


                • Интересно след продажбата на ОББ какво ще се случи с фондовете им - до сега за мен бяха едни от най-добре управляваните!

                  Коментар


                  • Допреди 2-3 месеца брутално изоставах от Софикс като доходност за годината. Тия дни го настигнах, надявам се за НГ да го подмина, а пък догодина до го бия здраво Ще поживеем, ще видим

                    Наздраве на истинските, корави бикове!
                    Last edited by Батя; 10.12.2016, 18:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Трендът ми се вижда много силен. Може и най големите оптимисти да са изненадани
                      Колко да сме изненадани .. щом сме на 150% в БГ акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        И аз не бързам. Добрите спекуланти знаят, че най-важното нещо е търпението
                        Трендът ми се вижда много силен. Може и най големите оптимисти да са изненадани

                        Коментар


                        • С пожелания за ОЩЕ един успешен ДЕН....

                          Коментар


                          • И аз не бързам. Добрите спекуланти знаят, че най-важното нещо е търпението
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Набалончили сме се казват някои!
                              Абе хора 7-8години чакам влака и сега няма да сляза още на първата спирка я? Че аз по-добре да се бях придвижвал пеш, ако чакането е за такова разстояние!!!
                              Купона сега почва просто сме забравили да мечтаем!
                              Моя човек от Елана в Пд вика - бавно но се завръщат стари клиенти, един във взаимен фонд, друг иска да опита директно
                              Когато не в Капитал, а в 24 часа и Труп започнат да излизат ей такива статии, но със заглавие Имот или взаимен фонд, тогава ще започна да поглеждам през прозореца има ли нови за влака, защото не обичам да се возя в претъпкани влакове с правостоящи над главата ми
                              Поздрави на търпеливите и успех на биковете! [ATTACH=CONFIG]n3148645[/ATTACH]
                              Така е! За никъде не бързам Успех бикове!

                              Коментар


                              • Набалончили сме се казват някои!
                                Абе хора 7-8години чакам влака и сега няма да сляза още на първата спирка я? Че аз по-добре да се бях придвижвал пеш, ако чакането е за такова разстояние!!!
                                Купона сега почва просто сме забравили да мечтаем!
                                Моя човек от Елана в Пд вика - бавно но се завръщат стари клиенти, един във взаимен фонд, друг иска да опита директно
                                Когато не в Капитал, а в 24 часа и Труп започнат да излизат ей такива статии, но със заглавие Имот или взаимен фонд, тогава ще започна да поглеждам през прозореца има ли нови за влака, защото не обичам да се возя в претъпкани влакове с правостоящи над главата ми
                                Поздрави на търпеливите и успех на биковете!
                                Click image for larger version

Name:	111.jpg
Views:	2
Size:	53.1 КБ
ID:	3148645

                                Last edited by tony1975; 09.12.2016, 07:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X