IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе тия дни ще има ли търговия ?

    Коментар


    • През последните години се научихме да ценим последната седмица на годината. Казват че 28 и 29.12 ще са интересни дати - Нека видим!
      Иначе от Капитал за 2017:
      "Татяна Пунчева-Василева, ръководител отдел "Анализи" в "Елана трейдинг"
      Инфографика

      Увеличаване
      Да купувам ли акции през 2017 г.? Да, но избирателно. Търсенето на доходност след пониженото на лихвите по депозитите вече е факт. Към българския капиталов пазар започват да се прехвърлят пари, търсещи доходност. Пазарът се съживи през есента на 2016 г. и донесе по над 20% възвращаемост, измерена през представянето на основния индекс SOFIX. Този ръст в цената на акциите обаче започва да изпреварва скоростта, с която бизнесът трупа печалби. Това се вижда от растящия показател цена на акция спрямо печалба на акция от 10x на 12x за есента на 2016 (данните на "Блумбърг" се захранват със закъснение). Тези нива все още са прилични на фона на развития свят, разликата със средната в САЩ е над 50%. Освен това са и значително под пиковите 2007-2008 г. Вече има достатъчно място както за прибиране на малко печалби, така и за генериране на нови."

      Успех на ордата бици

      Коментар


      • Министерство на финансите: Приключваме годината с излишък

        За първи път след 2008 г. държавата ще има положително бюджетно салдо вместо планирания дефицит от 2% от прогнозния БВП

        Коментар


        • Финални анкети за 2016 година

          Дългосрочна инвестиция до 2021 година
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Софикса вече е на минус....
            Значи можеш, да купиш евтино..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              "пръста на спусъка" = пръста на копчето...

              и това щом трябва да ти превеждам.. айде лек ден..
              Софикса вече е на минус....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Няма да ти търся противоречие .....на това пръстта на спусъка и изявления за покупка на акции ...
                Успех!
                "пръста на спусъка" = пръста на копчето...

                и това щом трябва да ти превеждам.. айде лек ден..
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Да зная, за това пръста е на спусъка и за това съм тук постоянно и ща не ща и теб те чета и докато го правя, помня какви ги вършиш/приказваш от години.
                  Няма да ти търся противоречие .....на това пръстта на спусъка и изявления за покупка на акции ...
                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Аз дадох 620-630 но в момента има проблем и ако не го виждаш не аз съм виновен......
                    А с ъп ,ъп няма да се оправят нещата... а требват пари....
                    При мен също вече са малко а аз съм от най големите песимисти/ реалисти ....
                    Нали знаш ако не се оправи тренда спекулантите ще разпродадат .....
                    Чаткаш ли го.....
                    Не .....даже и това ,че качване има и край....
                    Да зная, за това пръста е на спусъка и за това съм тук постоянно и ща не ща и теб те чета и докато го правя, помня какви ги вършиш/приказваш от години.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Има ли нужда, да защитавам тренда, който го виждаме всички ние на мониторите си??

                      Теб съм те виждал, да отричаш очеваден ръст в момента в който се случва!

                      В какво повече да убеждавам човек, който отрича случващото се пред очите му!!

                      Дано разбереш какво ти казвам....

                      Дори вече не ни дразниш, защото и с това си омръзнал.
                      Аз дадох 620-630 но в момента има проблем и ако не го виждаш не аз съм виновен......
                      А с ъп ,ъп няма да се оправят нещата... а требват пари....
                      При мен също вече са малко а аз съм от най големите песимисти/ реалисти ....
                      Нали знаш ако не се оправи тренда спекулантите ще разпродадат .....
                      Чаткаш ли го.....
                      Не .....даже и това ,че качване има и край....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Не знам на колко години си , но да търсиш реванш във всеки един момент най малкото е детско или имаш проблем с егото.......
                        когато се обсъжда дадено инвестиционно решение или движение ,трябва да се вземат всички мнения ,ако няма отрицателни, обичам да ги създавам за да ме оборват......ако могат
                        Вчера започнах ..Да разлаем кучетата ,но толкова може да защитите тренда освен че да обиждате лично.....

                        Дано разбереш какво ти казвам....
                        Има ли нужда, да защитавам тренда, който го виждаме всички ние на мониторите си??

                        Теб съм те виждал, да отричаш очеваден ръст в момента в който се случва!

                        В какво повече да убеждавам човек, който отрича случващото се пред очите му!!

                        Дано разбереш какво ти казвам....

                        Дори вече не ни дразниш, защото и с това си омръзнал.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Какво нали..., господине??
                          Не нали, не бях аз..

                          Какво като съм говорил 6 месеца за спад, проблем ли е в определен момент да имам други виждания??
                          Това да не ти е национална доктрина, това е търговия!
                          Сега смяташ едно, след 5 минути друго... И това ли трябва да ти се казва??

                          Да, на моите акции се вдигат цените, ако няма да купуваш, няма какво да ги обсъждам с теб...
                          Не знам на колко години си , но да търсиш реванш във всеки един момент най малкото е детско или имаш проблем с егото.......
                          когато се обсъжда дадено инвестиционно решение или движение ,трябва да се вземат всички мнения ,ако няма отрицателни, обичам да ги създавам за да ме оборват......ако могат
                          Вчера започнах ..Да разлаем кучетата ,но толкова може да защитите тренда освен че да обиждате лично.....

                          Дано разбереш какво ти казвам....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Нали ти беше форумеца ...
                            Какво нали..., господине??
                            Не нали, не бях аз..

                            Какво като съм говорил 6 месеца за спад, проблем ли е в определен момент да имам други виждания??
                            Това да не ти е национална доктрина, това е търговия!
                            Сега смяташ едно, след 5 минути друго... И това ли трябва да ти се казва??

                            Да, на моите акции се вдигат цените, ако няма да купуваш, няма какво да ги обсъждам с теб...
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Вероятно става въпрос за публикацията ми от вчера:



                              Дори искаше извинение индикатора вчера, но не мисля, че е основателно искането му, защото цените растат и днес.
                              Всъщност какъв индикатор ще е, когато е наясно с реалната посока? Щом казва надолу, това е индикация за нагоре, всичко е много просто и раБоти безотказно. Отново и днес му благодаря за новите 1.37% към "главницата", понеже и допълних...
                              Успех на всички предприемчиви, смели, интелигентни и пресметливи колеги!
                              Нали ти беше форумеца ,който каза аз съм агресивен и груП към всички който са на обратното на моето мнение....
                              Интересно как констатира че борсата се качва в момента ....
                              Аман от повервали се лузъри.....
                              Да ти припомня че шест месеца говори за къси на ДАХ и ДАУ а ДАУТО е пред 20К....
                              А да пишеш със 10 ника е най малкото което е осъждащо и морално ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


                                Предполагам, че няма да ми отговориш, но все пак съм длъжен да попитам - какъв индикатор визираш . Не за друго, ами и ние да спим спокойно по празниците.
                                Вероятно става въпрос за публикацията ми от вчера:

                                Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Ето и тренда се потвърди току що по-долу, сега вече ръста е гарантиран.
                                Дори искаше извинение индикатора вчера, но не мисля, че е основателно искането му, защото цените растат и днес.
                                Всъщност какъв индикатор ще е, когато е наясно с реалната посока? Щом казва надолу, това е индикация за нагоре, всичко е много просто и раБоти безотказно. Отново и днес му благодаря за новите 1.37% към "главницата", понеже и допълних...
                                Успех на всички предприемчиви, смели, интелигентни и пресметливи колеги!
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X