IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Така е, ама и страх лозе пази. Засега сме на територията на страховете при масата евентуални дребни и средни инвеститори. Много сме далек от портиерския интерес. Да са живи и здрави спекулантите с история, щото те реанимират борсата.
    Евалата, ей това са точни приказки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Ако се не скъса кордата, може и да фанеш.
      То с всяко нещо е така.Стане не стане трябва да опиташ пък каквото стане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение

        Аз лично, използвайки твоята метафора, бих се чувствал още по-спокоен за тренда, ако имаше повече "дребосъци". За една борса, те са нещо много важно... поне според мен. Да уточня, че нито се възприемам за рибар, нито приемам инвестирането като лов на балъци, нито твърдя, че съм "едър", а не един от дребосъците (относително е това понятие и не е мястото тук да го дебатирам). Не знам и какъв ще е трендът на борсата ни, ако и да имам своите очаквания.

        Поздрави

        Притежавам акции на БФБ. Възможно е да мисля погрешно. Препоръки нямам.
        Цацата отдавна я хванаха сега доколкото разбирам чакат големите риби.Риба на турски е балък,това имам предвид.
        Едно е да хванеш 200 кг сом,друго е 200 дребосъка по половин кило.
        Last edited by Grosss; 05.01.2017, 13:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          В рибарлъка колкото по-големи кукичка и стръв сложиш,толкова по-голям балък ще хванеш,иначе дребосъка го хвърляш обратно.
          Аз лично, използвайки твоята метафора, бих се чувствал още по-спокоен за тренда, ако имаше повече "дребосъци". За една борса, те са нещо много важно... поне според мен. Да уточня, че нито се възприемам за рибар, нито приемам инвестирането като лов на балъци, нито твърдя, че съм "едър", а не един от дребосъците (относително е това понятие и не е мястото тук да го дебатирам). Не знам и какъв ще е трендът на борсата ни, ако и да имам своите очаквания.

          Поздрави

          Притежавам акции на БФБ. Възможно е да мисля погрешно. Препоръки нямам.
          Last edited by Татко Щърк; 05.01.2017, 12:43.
          Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            В рибарлъка колкото по-големи кукичка и стръв сложиш,толкова по-голям балък ще хванеш,иначе дребосъка го хвърляш обратно.
            Ако се не скъса кордата, може и да фанеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Така е, ама и страх лозе пази. Засега сме на територията на страховете при масата евентуални дребни и средни инвеститори. Много сме далек от портиерския интерес. Да са живи и здрави спекулантите с история, щото те реанимират борсата.
              В рибарлъка колкото по-големи кукичка и стръв сложиш,толкова по-голям балък ще хванеш,иначе дребосъка го хвърляш обратно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Лакомията е голяма работа,стига да могат да я събудят.
                Така е, ама и страх лозе пази. Засега сме на територията на страховете при масата евентуални дребни и средни инвеститори. Много сме далек от портиерския интерес. Да са живи и здрави спекулантите с история, щото те реанимират борсата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                  Гледам Мариански какво е написал....
                  "Гореизброените данни показват, че при рейнджов пазар (движение в коридор), какъвто се наблюдава на БФБ-София в последните 7 години от 2009 г. насам, е важно да не се стои в позиции постоянно, а да се продава на върха и да се купува на дъното. Разбира се, последното е невъзможно..."
                  Всички знаем, че от това по-лесно няма
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Куца борсата, куца, въпреки всичкия ни оптимизъм. Много наплашени от 2008-а. Търговията е въпрос на реноме, ама простите ченгета това не моат го разберат и два века. Съсипаха ни и предницата, и задницата само да се тренират на интриги и всякви други мръснищини.
                    Лакомията е голяма работа,стига да могат да я събудят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                      Как съм се набил във всички изоставащи да са е...
                      Е точно там трябва да си в началото на новия възход. Те най-много ще наваксат.. нали и аз това съм направил

                      Коментар


                      • Гледам Мариански какво е написал....
                        "Гореизброените данни показват, че при рейнджов пазар (движение в коридор), какъвто се наблюдава на БФБ-София в последните 7 години от 2009 г. насам, е важно да не се стои в позиции постоянно, а да се продава на върха и да се купува на дъното. Разбира се, последното е невъзможно..."
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Куца борсата, куца, въпреки всичкия ни оптимизъм. Много наплашени от 2008-а. Търговията е въпрос на реноме, ама простите ченгета това не моат го разберат и два века. Съсипаха ни и предницата, и задницата само да се тренират на интриги и всякви други мръснищини.

                          Коментар


                          • "Третата най-голяма банка у нас ще е с българско име. Трезорът след сливането на СИБанк и ОББ ще е с най-голямата клонова мрежа в страната"..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              На БФБ съм поне следващите 90 дни....

                              Не ми разваляй настроението ,днес съм 420 евра плюс от продажбата на Комерцбанк , купени на 30 декември....
                              в никакъв случай не желая да ти развалям настроението .................. дори напротив ................ искам да спечелиш повече пари на ДБ вместо да се тюхкаш, че БФБ не мърда...
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                                предното тримесечие БФБ растеше, а ти беше на дойче бьорсе

                                преди месец накупи бг акции в очакване да направиш тук кинти, но удари гредата

                                смятам, че ти е време пак да се прехвърлиш към немско за да можем ние отново да направим някой лев на БФБ

                                хайде бъди така добър и ни зарадвай...



                                Гредата е само мираж в .......
                                Нали гледаш две мой основни позиции холдинг Варна и Хика.....са начело на таблицата на Жеката..
                                Спомняш ли си когато се уплаших че не ми плати Софикс фонда ,2 дни.....документирано ....

                                Това бяха над 1500 Хика и 100 Неон....
                                После пак купих Хика и холдинг Варна...за следващото балансиране
                                На БФБ съм поне следващите 90 дни....
                                Не ми разваляй настроението ,днес съм 420 евра плюс от продажбата на Комерцбанк , купени на 30 декември....

                                Коментар

                                Working...
                                X