IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


    Ако се пише по учебниците , докато има рали на БФБ , адсиц няма да се вдига , албена -сега е слабия им период и като време и като отчети ,Софарма докато не си оправи дивиденската политика и положението с Русия, да стъпи политиката и фармацията на здрави основи ,
    15% постави няколко пъти въпроса за политичското положение ,никой не отговаря ,всички мислят както ние през 2007 г. навън финансова криза а ние ръстяхме с десетки проценти....през април ,май ще е началото на корекция а може и повече...
    По скоро трябва да развиваме въпроса защо 620-630 е нивото на чакането , качване и още отгоре и защо и докъде... март ще е преоценката и на ПФ и софикс фонда ,ако има още някой фонд ще е интересно но ако няма....
    Пак според книгите сме във втората вълна на ралито и то в края и следва третата ,която е краят и следва слалома и след него рейндж..
    признавам си, че за последната една година не бях чел по-голяма глупост от това.
    Last edited by Бик в атака; 15.01.2017, 17:23.
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      от индексните компании, внимателно следя все още недооценените според мен - СФАРМ, БРЕФ, МБАТ, АТЕРА и АЛБЕНА е разбира се и Хим ама там нещата е случват по други причини, мисля че скоро добри новини ще чуем и от БФБ и СФТРД .
      Лично мнение - имам акции на голяма част от изброените компании и не препоръчвам нищо!
      Успех на всички!

      Ако се пише по учебниците , докато има рали на БФБ , адсиц няма да се вдига , албена -сега е слабия им период и като време и като отчети ,Софарма докато не си оправи дивиденската политика и положението с Русия, да стъпи политиката и фармацията на здрави основи ,
      15% постави няколко пъти въпроса за политичското положение ,никой не отговаря ,всички мислят както ние през 2007 г. навън финансова криза а ние ръстяхме с десетки проценти....през април ,май ще е началото на корекция а може и повече...
      По скоро трябва да развиваме въпроса защо 620-630 е нивото на чакането , качване и още отгоре и защо и докъде... март ще е преоценката и на ПФ и софикс фонда ,ако има още някой фонд ще е интересно но ако няма....
      Пак според книгите сме във втората вълна на ралито и то в края и следва третата ,която е краят и следва слалома и след него рейндж ..

      Коментар


      • от индексните компании, внимателно следя все още недооценените според мен - СФАРМ, БРЕФ, МБАТ, АТЕРА и АЛБЕНА е разбира се и Хим ама там нещата е случват по други причини, мисля че скоро добри новини ще чуем и от БФБ и СФТРД .
        Лично мнение - имам акции на голяма част от изброените компании и не препоръчвам нищо!
        Успех на всички!

        Коментар


        • В края на краищата не трябва да ми вярвате на глупостите щото вярвях ,че фермата ще стане 5-6 лева пък то не стана.
          Както казваше Хайтов" Едно е да искаш ,второ е да можеш ,трето е да стане".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            От 3 стинки ще стане 4.5стинки ли ....?

            Много си прав - 50 % си е 50 %.....
            Виж сега има две позиции които заслужават внимание,но те могат да надигнат останалите както и целият индекс
            БГ Рейт,но да видим дали ще се случи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Адсици от доста време не следя. Бреф може би?
              А трябва. Ако за бум на БФБ още не сме съвсем сигурни, то за бум при качествените и с добра локация имоти е 100% сигурно, сега е в началото си, и определено имаме АДСИЦи които се възползват и ще се възползват още повече от този бум - ФПП примерно. Мисля тези дни трябваше да има извънредно ОСА за закупуване на нов проект в офис сегмента, много успешно продават и в Малинова Долина до НСА. Така, че има защо. Не е препоръка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Има един АДСИЦ ,който още тази седмица ще скочи яката.
                От 3 стинки ще стане 4.5стинки ли ....?

                Много си прав - 50 % си е 50 %.....

                Коментар


                • Ако искаш пиши на лични , че през телефона още не се оправям.
                  Този който е безпристрастен вижда безпределното , който е пристрастен вижда пределното - дао дъ дзин

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dao.dy.dzin Разгледай мнение

                    Е как кой?
                    Доста хора го дебнат.
                    Адсици от доста време не следя. Бреф може би?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Кой,кой и после ти си виновен ако не стане.
                      Пиши на лични в края на седмицата ще видим дали твоето кристално кълбо познава, а за вината всеки сам си носи инвестиционните решения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        КОЙ?
                        Е как кой?
                        Доста хора го дебнат.
                        Този който е безпристрастен вижда безпределното , който е пристрастен вижда пределното - дао дъ дзин

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          КОЙ?
                          Кой,кой и после ти си виновен ако не стане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Има един АДСИЦ ,който още тази седмица ще скочи яката.
                            КОЙ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Предполагам, че визираш фармите, има ли и други за които предполагаш попскъпване?
                              Аз мисля, че ще поскъпнат мама фарма и хим, че много време тъпчат на едно място.
                              Адсицитеще са в рейндж, като постепенно ще бъдат разпродавани.
                              Има един АДСИЦ ,който още тази седмица ще скочи яката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                                и кои ще са пък тия позиции
                                то като се замисля май всички качествени акции поскъпнаха.
                                Петрол, Петрол.....

                                Коментар

                                Working...
                                X