IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Аз пък се чудя що стои на място вече няколко дни... някой държи каката да не рипа по баира , че ще засрами мама
    предлагането съвсем изтъня ...
    Щото чакалят с парите в ниското с мисълта някой да се излъже да им пусне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Не знам бе и за мен е непонятно.
      Аз пък се чудя що стои на място вече няколко дни... някой държи каката да не рипа по баира , че ще засрами мама
      предлагането съвсем изтъня ...
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Въпроса сега е защо не мърда Флагманът а банката върви нагоре.Ей това ми обясни
        Не знам бе и за мен е непонятно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
          Абе изобщо не е по темата но някой знае ли защо затвори руската борса днес?
          http://moex.com/n14906/?nt=101

          Коментар


          • Абе изобщо не е по темата но някой знае ли защо затвори руската борса днес?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              И двете не мърдат, не се е развървяла нагоре кой знае колко.....
              Е добре е сравнена с 1.70 Потъник за разлика от 2014 където прогнилото корито беше 2.30 лв. Ей тука ми се губи нещо играта и ме кара да се съмнявам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Въпроса сега е защо не мърда Флагманът а банката върви нагоре.Ей това ми обясни
                И двете не мърдат, не се е развървяла нагоре кой знае колко.....
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Ами тези дето са скъпи стават все по-скъпи,а тези дето са евтини те не мърдат.....
                  Въпроса сега е защо не мърда Флагманът а банката върви нагоре.Ей това ми обясни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                    e, как за какво???

                    ти кой бенчмарк ползваш?
                    Ами тези дето са скъпи стават все по-скъпи,а тези дето са евтини те не мърдат.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      ще ги лупкаме ли днес?
                      Да не си си забравил вазелина,че много слабо та лупкат

                      Коментар


                      • Индустрия, помпаща мускули

                        Вносът на инвестиционни стоки достига предкризисните нива и може да е предпоставка за подобряване на икономиката

                        http://www.capital.bg/politika_i_iko...ashta_muskuli/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Предният път 2014г когато беше на тези нива Флагманот беше на 2.3,Фермата на 5 лева. Би било хубаво ако се търгува самият индекс,
                          иначе за какво ти е.
                          e, как за какво???

                          ти кой бенчмарк ползваш?
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                            Който каквото и да си говори индексът СОФИКС си катери с +0.43% и е вече 604.75%!
                            Предният път 2014г когато беше на тези нива Флагманот беше на 2.3,Фермата на 5 лева. Би било хубаво ако се търгува самият индекс,
                            иначе за какво ти е.

                            Коментар


                            • Който каквото и да си говори индексът СОФИКС си катери с +0.43% и е вече 604.75%!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Най-малко 714 -каало съм го преди 2 г. в накетите на биг беър!))) Ама вие вчера прописахте преди 2 месецеса и вече сте разбирачи. И какви спадащи печалби!?!? Щял да се аргументира !?))) виж печлабата на алумината например, че може да наближи тази на монбат а капитализацията му е двойно по-ниска, значи има още недооценени дружества, дори и в софикс. Що за разбирачи сте а и дори и играчи !?!? Монти закъсня да повярва в ръста на бфб и досега остава учуден. Човекът си играе "отдолу и отгоре", според както си играе от10г. в картоните на алианц, Разбира се основно играе на дакс и дойче банк, тук само ви кудоши а вие му се вързвате!?))) не е препоръка
                                Това че вчера прописах не означава че от вчера съм на борсата.
                                Алумината да не би да е в Софикс ?
                                Този който е безпристрастен вижда безпределното , който е пристрастен вижда пределното - дао дъ дзин

                                Коментар

                                Working...
                                X