IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички се радваме, че акциите се качват, но оправдано ли е такова поскъпване? Има акции които поскъпнаха 50-100% само за няколко месеца. Колко още искате да поскъпнат? Какво стои зад този ръст? Според мен само очаквания. А къде е фундамента? С колко трябва да се увеличат продажбите и печалбите на тези дружества, за да оправдаят ръста на акциите си? Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
    винаги става интересно, когато някой се кашира и се започне с лафовете от типа "айде време е"))) Няма лошо разбира се, но едно по едно))) по първа точка - Кои са тези които са поскъпнали с по 50 и 100%
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

      Аркадаш, нещо си се объркал... Между цитата и постинга ти няма никаква връзка. Какъв Василев, какви 2 лв.! Имах предвид написаното от Protocol, а още бях под впечатление на сутрешното присъствие в телевизията на Марешки и Валерия Велева - аналогичен казус...
      Мислех че си писал афористично за Славчо по поста на Тони......
      Извинявам с ако не си по този пост....
      Ама имаш и пост за него.....че е фанат от улицата....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Пак започваш с гоненията на вещици и играеш ролята на последна инстанция.
        Човека казва какво вижда.....
        той не измисля ....Василев не купува , пф ги няма , дребните свършиха парите ,хората се услушват...
        Сега надеждата е английското листване...
        А това с харесванията ами аз харесвам хората който са ми близки ,на борсата няма харесвания а интереси.
        Аз също вярвам ,че пролетта на 630 пункта ще е софикс - по точно края на март , но....уважавам различните мнения и техните доводи...


        Аркадаш, нещо си се объркал... Между цитата и постинга ти няма никаква връзка. Какъв Василев, какви 2 лв.! Имах предвид написаното от Protocol, а още бях под впечатление на сутрешното присъствие в телевизията на Марешки и Валерия Велева - аналогичен казус...

        Коментар


        • "Напоследък бяхме свикнали всеки ден да виждаме SOFIX да дълбае нагоре" то само първото изречение като прочетеш и се просълзяваш
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
            Медиен комфорт му викат. Плащаш за реклама - не те барат, спираш да плащаш и изведнъж се сещат, че са журналисти!
            Пак започваш с гоненията на вещици и играеш ролята на последна инстанция.
            Човека казва какво вижда.....
            той не измисля ....Василев не купува , пф ги няма , дребните свършиха парите ,хората се услушват...
            Сега надеждата е английското листване...
            А това с харесванията ами аз харесвам хората който са ми близки ,на борсата няма харесвания а интереси.
            Аз също вярвам ,че пролетта на 630 пункта ще е софикс - по точно края на март , но....уважавам различните мнения и техните доводи...



            Коментар


            • Пазара очаква отчети! Явно 623 няма да го минем без добри отчети Успех бикове!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                Тоа сЛафчо ми се струва, че е фанат от улицата и излага фирмата!
                голям майтап е това момче явно нямат пари да наемат по опитни хора Гледайте го! голям смях чУек

                Коментар


                • Медиен комфорт му викат. Плащаш за реклама - не те барат, спираш да плащаш и изведнъж се сещат, че са журналисти!

                  Коментар


                  • Хората спряха да мислят и лесно се манипулират . Имам чувство , че медиите се ползват предимно за това . Не доставят новинарски продукт а работят само в две насоки:
                    • Осребряват кеш от рекламни продукти
                    • Осребряват кеш от антирекламни кампании
                    Второто е и по-добре платено. Пресен пример : как в течността за чистачки на повечето продукти на пазара се съдържало изключително опасния матанол !!!
                    Къде в случая е уловката ?
                    1. Думичката „повечето“ – което ни насочва , че има и „добросъвестни “ търговци
                    2. Подобни продукти с метанол не са забранени в други страни от EU. Ако бяха толкова опасни щяха да ги сложат в забранителния списък преди кривите краставици …
                    3. Не се пояснява, че става въпрос за метилов спирт , който понякога се открива и в предлаганите по магазините твърди алкохоли , макар и в малки количества
                    4. Метиловия спирт дори в големи концентрации е опасен на практика само ако се пие . По същата логика – много по опасни и по-достъпни за деца са перилните препарати и битовата химия ….
                    Както се пее в една песен - нямам нерви ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Тоа сЛафчо ми се струва, че е фанат от улицата и излага фирмата!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Прочетох го веднъж ... прочетох го втори път. Потърсих някаква препратка или продължение. Не открих такива Боже колко мъка има по света! Тони чудя се защо си си правил труда да го постваш това (не мога да го нарека статия).
                        На базата на 12 работни дни той наблюдава тенденция и коментира приключването на финансовата 2017 на БФБ?!!
                        Last edited by kc_3011; 19.01.2017, 09:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Абе кой ги измисля тия неща , .. аз съм аматьор ама в тая инвеститорска общност имало и по зле от мен ....
                          Индекса върнал 1-2% и какво се случва - мечи пазар
                          "Дали това просто не е момент на трезва оценка от страна на пазарните участници на мечия пазар през последния един месец? "
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Всички се радваме, че акциите се качват, но оправдано ли е такова поскъпване? Има акции които поскъпнаха 50-100% само за няколко месеца. Колко още искате да поскъпнат? Какво стои зад този ръст? Според мен само очаквания. А къде е фундамента? С колко трябва да се увеличат продажбите и печалбите на тези дружества, за да оправдаят ръста на акциите си?

                            Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                            Last edited by Бик в атака; 19.01.2017, 07:14.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Изчерпа ли SOFIX потенциала си?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                малко да разведрим обстановката
                                Добре!! https://www.youtube.com/watch?v=0mjuz_0A44s

                                Коментар

                                Working...
                                X