IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

    и защо така мислиш?

    тя каката вече скъса майката така или иначе ...................... гласува ли се дивидент при каката то при майката дивидента ще скочи с още 50%
    Доста несериозно.Няма да стане така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Май няма да смеят да гласуват дивидент при каката .... щото ще скъса мама с две обиколки ... но пък знае ли човек - на БФБ всичко е възможмо
      Няма да дадат дивидент при каката,защото на мама напълно ще и потъне гемията Правилно имах още преди време съмнения в прехваления Потъник.Сега след отчета на банката като нищо може да прескочи 1.75 ама има време ще видим играта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Май няма да смеят да гласуват дивидент при каката .... щото ще скъса мама с две обиколки ... но пък знае ли човек - на БФБ всичко е възможмо
        и защо така мислиш?

        тя каката вече скъса майката така или иначе ...................... гласува ли се дивидент при каката то при майката дивидента ще скочи с още 50%
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

          Преди кризата беше така, но да не се окаже след годишния отчет,че банката има печалба колкото майката при два пъти по-малко артии от нея
          Май няма да смеят да гласуват дивидент при каката .... щото ще скъса мама с две обиколки ... но пък знае ли човек - на БФБ всичко е възможмо
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Не знам как ще се променят нагласите, но преди кризата ХИМА беше почти двапъти по скъп от ЦКБ...Разбира се това не е нито препоръка, нито гаранция за нещо..
            Преди кризата беше така, но да не се окаже след годишния отчет,че банката има печалба колкото майката при два пъти по-малко артии от нея

            Коментар


            • Два пъти по скъп, като цена на акция

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Не знам как ще се променят нагласите, но преди кризата ХИМА беше почти двапъти по скъп от ЦКБ...Разбира се това не е нито препоръка, нито гаранция за нещо..
                Ами той и сега е над 2 пъти по-скъп 407 398 654 срещу 186 478 272

                Коментар


                • Не знам как ще се променят нагласите, но преди кризата ХИМА беше почти двапъти по скъп от ЦКБ...Разбира се това не е нито препоръка, нито гаранция за нещо..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Анкетата наистина е полезна и за пореден път комлимент към "Биг". Ще си позволя само да цитирам доцента ни по "Статистика", който казваше, че това е доста "вълнуваща" дисциплина и я сравняваше с монокините ...
                    Понеже статистиката показвала много, но не всичко ....

                    Та в този дух, със сигурност нагласите към Хим-а ще се променят, когато подмине 2-ката като малка гара и на 2,50 бързият влак ще е набрал скорост към 3-ката, но местата във вагоните ще са кът ...
                    Успех на търпеливите !!!!!!!
                    не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                    Коментар


                    • Аз също смятам , че анкетите на Голямата Мечка са много полезни , за което му благодаря.
                      Резултатите от тях всеки тълкува спрямо своите разбирания за различните компании и очакванията си за тях.Това го смятам за напълно нормално.
                      Когато чета различно от моето мнение , то ми служи за коректив , а това е полезно за цялостното усещане за пазара, което е субективно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Забелязвам разни неща и ако се опираме на тая логика би следвало при рокадото което ми предлагаш да изляза с над 100 % обща доходност от мама и кака обаче честно да ти кажа предпочитам младото,защото със стари брантии нов клуб за отпускащи масажи не ми се прави Нали казах че имам едни съмнения и искам да поогледам нещата преди да съм решил каквото и да е
                        Игри на спекулантите за по-голям профит,не че едното е закъсало,а другото е супер.Те са под една шапка и ако има проблем при
                        майката,пробрема се прехвърля и при другите,най -вероятно е спекулативни игри.

                        Коментар


                        • Анкетите са много полезни и добри..Те очертават очакванията и нагласите на форума..Всяко измерване е по добро от липсата на ориентири и измервания..Досега БИГ върши много полезна дейност- резултатите са комплимент , както за него , така и за участниците във форума..
                          ЦКБ е много по- предвидима прозрачна от ХИМА, това мисля е нагласата..Имам и от двете- успех на всички

                          Коментар


                          • Полки, анкетите са си много добре. Те измерват субективното усещане за стойност и доверие на участниците. То не винаги може да бъде обективно, но в някои случаи може да се превърне и в самосбъдващо се пророчество. Целта на анкетите е да оредели пазарните настроения и до голяма степен се справят перфектно със задачата. Дават се медианни стойности, които не са претеглени през портфейл. Това си има плюсове и минуси. Наличието на двете би дало допълнителна информация, но ми се струва практически невъзможно, защото размера на портфейла е чувствителна информация и няма да има желание за попълване.
                            Ти изпадаш в някакъв логически абсурд. Не си съгласен и не ти харесва мнението на хората. Затова твърдиш, че те не знаят какво мислят и усещат. Това е несериозно. Няма как да знаеш какво е в главата им.
                            Last edited by dddd; 17.01.2017, 08:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                              polki и k.o.
                              На другите въпроси - напълно е възможно да има поне един от всички попълвали анкетата които да не са наясно, че двете компании имат един собственик. Друга възможност е реално някой да дава отговор не за доверието в мажоритарните собственици, а в мениджърите на дружеството, за което се гласува. Трети вариант е - сантиментът към компанията да надделява над смисъла на въпроса.
                              аз пък мисля, че много труд хвърляш за нищо

                              имам чуството, че повечето от тези които попълват анкетите го правят механично и не влагат никаква мисъл

                              дано греша, но и друг път ми е правило такова впечатление

                              не знам ................ дали:

                              - анкетите им идват дълги и не могат да се съобразят какво отговарят?
                              - не помнят какво са чекнали няколко реда по-горе ли?
                              - нарочно ли го правят?

                              или просто толкова си могат хората ................ и няма за какво да им се сърдим...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар

                              Working...
                              X