IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Може да си пишете каквото си искате, но ясно се вижда, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре.
    ще дойдат ..... нека видим отчетите....просто нямат алтернатива.
    Сега гледах един младеж който пламенно обясняваше как родата е продала жилище в Русе за да му помогне и как е лапнал 30г. ипотека за двустаен в СФ и как всеки месец в продължение на 30г. ще киха по 800лв и така 5-6 години преди пенсия ще е горд собственик...... тъжно, много тъжно... тия хора не се учат от живота и това е! Сигурно всички чакат КУРнелия да направи България 9млн и да скочат имотите до небето.....

    до 2-3год. чакам да видя пак същия мишок, заложил апартамента за да купи акции с които да го изплати по-бързо...
    Last edited by tony1975; 23.01.2017, 20:43.

    Коментар


    • Може да си пишете каквото си искате, но ясно се вижда, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре.
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Едната сума е в евро, другата в лева! Няма конспирация
        Мерси, ОК, Така е. Но не е ли малко ... детска градина... да няма съгласие по въпроса за бройките барем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

          ааа, за твоята грешна платформа не говоря! Говорих точно за двете цитирани суми. Ти си правиш грешен извод, което може би е нормално. Ако искаш помощ, кажи.
          според мен сделката е на 4104.15 каквото и да е, помогни ми къде бъркам ...
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
            Хора, аз ли не смятам верно.

            платформата ми споменава за :
            [ATTACH=CONFIG]n3162464[/ATTACH]

            инфостоката пък мисли така :
            [ATTACH=CONFIG]n3162465[/ATTACH]

            bse- то разправя за 4 броя но не дава крайна сума.

            инвестора ен съм гледал...

            Дет се вика .. Ние сега световни компании ще търгуваме ли тук али няма
            Едната сума е в евро, другата в лева! Няма конспирация

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

              408600 това показва мойта платформа, по твойта логика преддполагам пак е вярна сумата
              а сайта на бфто е най-прав, колкото по малко цифри толкова по добре
              явно трябва да се сметне на ръка ако искаш да знаеш, колко е оборота
              ааа, за твоята грешна платформа не говоря! Говорих точно за двете цитирани суми. Ти си правиш грешен извод, което може би е нормално. Ако искаш помощ, кажи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

                а не мислиш ли, че и двете суми са прави?
                408600 това показва мойта платформа, по твойта логика преддполагам пак е вярна сумата
                а сайта на бфто е най-прав, колкото по малко цифри толкова по добре
                явно трябва да се сметне на ръка ако искаш да знаеш, колко е оборота

                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                  Хора, аз ли не смятам верно.

                  платформата ми споменава за :
                  [ATTACH=CONFIG]n3162464[/ATTACH]

                  инфостоката пък мисли така :
                  [ATTACH=CONFIG]n3162465[/ATTACH]

                  bse- то разправя за 4 броя но не дава крайна сума.

                  инвестора ен съм гледал...

                  Дет се вика .. Ние сега световни компании ще търгуваме ли тук али няма
                  а не мислиш ли, че и двете суми са прави?

                  Коментар


                  • Хора, аз ли не смятам верно.

                    платформата ми споменава за :
                    Click image for larger version

Name:	4cfb.PNG
Views:	1
Size:	8.5 КБ
ID:	3162464


                    инфостоката пък мисли така :
                    Click image for larger version

Name:	4cfb_1.PNG
Views:	1
Size:	3.0 КБ
ID:	3162465


                    bse- то разправя за 4 броя но не дава крайна сума.

                    инвестора ен съм гледал...

                    Дет се вика .. Ние сега световни компании ще търгуваме ли тук али няма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      ами 'щото следствие от стадната психика, самонавивки на лс и т.н. май си намалиха картоните, а индекса продълкжава напред. прецаха се)))
                      А ти 'що питаш !? ))))
                      В момента няма в какво да си вкараш парите и да изкараш приличен профит.Имотите се качиха ,на лихва не става много ниски,
                      търговията и тя запецна покрай тези студове и ледове,доларът носи само загуби.Остават акциите и златото,само че няма
                      толкова алтъни всички да си купят.Банките искат не искат ще развържат кесиите и то на нашият пазар щото каубойският и
                      този на фашагите са доста рискови и никой не знае какъв вятър ще ги залюлее.Така ,че бой по каската.

                      Коментар


                      • ами 'щото следствие от стадната психика, самонавивки на лс и т.н. май си намалиха картоните, а индекса продълкжава напред. прецаха се)))
                        А ти 'що питаш !? ))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          mechkite se nabiha v mechi kapan))))
                          Що?

                          Коментар


                          • mechkite se nabiha v mechi kapan))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                              То това е хубаво, но пак не се посочва кои ще са, на какъв принцип ще бъдат избрани, 70 от хиляди? Също каква ще е таксата за търговия, като БГ акциите ли според комисионната на посредника или друга?
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • http://m.standartnews.com/biznes-fin...sa-348075.html

                                Коментар

                                Working...
                                X