IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
    Имат зер, никой не обича нулева доходност
    От утре ново правителство и добри отчети ще има, така, че си знаете накъде сме
    Едната въпросителна отпадна...
    Имаме балансирано правителство с премиер царист Герджиков.
    За мен това означава че БСП няма да клатят държавата за да вземат главите на ръководителите на ГЕРБ....
    Държавата ще върви а те ще вадят лошотиите на определени министри ,като Москов ,Кунева ,енергетиката ,павлова......
    Няма да вкарват в затворите..
    Ще сменят сигурно областните и МВР шефовете за да не им фалшифицират изборите ..
    Така че ни очаква оптимистични два ,три месеца....
    Има приемственост и желание за развитие .....и баланс .
    При царистите имаме най силна борса...
    Каквото и да става ще става след изборите на 26 март..
    За мен оптимизма продължава да бъде ръководен фактор на БФБ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Вие с Ташуняка сега сте в един отбор,заедно клатите сливата.
      Ааааа объркал си колега.Не ме слагай с тоя в един отбор.Аз не съм продал артиите си и ги държа защито още ще има да расте цената преди да корегират.Аз когато казвах че пазара ще пада той падна а свга казвам друго милион пъти вече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Вие с Ташуняка сега сте в един отбор,заедно клатите сливата.
        Ааааа объркал си колега.Не ме слагай с тоя в един отбор.Аз не съм продал артиите си и ги държа защито още ще има да расте цената преди да корегират.Аз когато казвах че пазара ще пада той падна а свга казвам друго милион пъти вече

        Коментар


        • Имат зер, никой не обича нулева доходност
          От утре ново правителство и добри отчети ще има, така, че си знаете накъде сме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            Може да си пишете каквото си искате, но ясно се вижда, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре.
            Абе Софикс, не виждаш ли че въпреки че някои акции скочиха с по 50-100% за 6 месеца, пак не искат да падат и няма продажби...Имаме консолидация и то без никакъв спад, което е много бичи сигнал както и да го погледнеш. Да не говорим колко много кеш има...

            Гледам, че и фондовете имат входящи потоци и техния кеш ще почне да пари щото не виждам да го инвестират..
            Виж обб акции, че те последните 12 дни само нетни записвания имат:
            http://www.ubbam.bg/bg/funds/obb-premium-fund/prices/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
              За последен път казвам - не ми пука нито за мечетата, нито за бичетата! Аз съм спекулант и ще си остана такъв. За мен е важно да печеля пари и затова съм на борсата. За сега се справям добре и това е най-важното.
              Вие с Ташуняка сега сте в един отбор,заедно клатите сливата.

              Коментар


              • ключовата дума е "засега" а може би и "досега"..)) Разбира се бъдещето е пред нас спекуланте !!!!! Е да - чартистите се наричате и спекуланти, но ... къде е негово величество фундамента !!?!? понякога май го няма в чарта. нале!?!?!))) Затова батя казваше че някои може да гледат така ))) Не е препоръка
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • За последен път казвам - не ми пука нито за мечетата, нито за бичетата! Аз съм спекулант и ще си остана такъв. За мен е важно да печеля пари и затова съм на борсата. За сега се справям добре и това е най-важното.
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Тя се притеснява за себе си,за тебе кво да и пука?
                    не, ни най-малко не се притеснявам а себе си, може би и защото добре се познавам, пък и на хартиени знаци не робувам)))) просто безпристрасното ми мнение, че мечетата са се окекали този път )))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Преци, не се притеснявай за мен!
                      Тя се притеснява за себе си,за тебе кво да и пука?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        не се притеснявам изобщо, но защо си се притеснил така в темата за оптимизъма !?)))
                        няма такова нещо.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • не се притеснявам изобщо, но защо си се притеснил така в темата за оптимизъма !?)))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Преци, не се притеснявай за мен!
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в батака
                              Абе уж сте големи оптимисти пък SOFIX пак свети червено
                              а си мислех че само биковете скачат на червено а какво се оказа. Мечетата са в цайтнот и бъркат цветовете, макар, че все ми е тая какво ви свети)))))) понеже порфейлчето днес ми изблещи в очите в зелено))) Нарочно изчакакх да мине сесийката, за да съм по-точно с числото - и така днес какчето направи (к-1)*100 % където к=1,0158...(следват още числа).))) сиреч 1,58% профит а в песрпектива ще е 20-30% ))) на бфб .... изобщо лошо ти се отрази затриването на стария ти ник май !?. )))) Но всички знаеме защо са тези подмятания - иска ви се да захлебите от ниското но математиката пак е друга - нещо като 2,5+1,5=5-1 и така няма грешка в математиката, а грешката е в мечото въображение, че си е въобразило че познава (пак) посоката, но уви - понякога ще е различно!!!?!))) та ..удри уйно на воля, мечките още от сега започват да ближат рани, няма да им е лесно))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Споделям, че прогноза от 20% е напълно реалистичен сценарий за БФБ през 2017 .
                                Дори очаквам в случай на "по-сериозна" инфлация Софикс между 900-1000 пункта (или 50% ръст), понеже тогава парите ще са "тапетити" и в опита си да запазим стойността на авоарите си, е възможно да тласнем родния индекс доста високо.

                                Не разбирам само, защо по-ликвидните позиции биха нарастнали по-бавно от по-неликвидните, но пък нямам претенции, че съм прав и е възможно да греша ....
                                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X