IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

    Aaa? ко стана,от бик в атака бика се нааака. Само времето ще покаже кой прав кой крив
    Направо се оцапа Поне памперсче да бяхте му подарили.Това шубето било голям страх.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      На мечетата им омекнаха крачетата))) Колкото повече време тече ли тече, толко повече ще вият на умрело. Наблюдавайки отстрания мечата манипулация ми се прииска да поздравя и Батята, защото дори и той вътпреки че държи т.нар "избушеняци" запазва хладен разум и е в час (според мен) Поздрави Батя, поздравявам те с един отвоите любими цитати.-"Let the profit runnn" Мечетата са наакани, виждаме ги как скимтят и за така се очертава даскимтят още няколко месеца, а дотогава - бичетата ще правят пачки))))))))) Както казва падре - бързата кучка слепи ги ражда)))) Ще споделим и 1 цитат на някои други играчи като на(х)акания бик в атака - "да нокаутираш мечка - безценно..." )))) Момчета, Дам, някои Продължаваме да ги лупкаме ))))) Има позиции и позиции, и който ряазбира знае къда да се спира, да видим сега как ще я играем тази игра!?)))))
      Ами той колегата бечиюрдек в атака като стана мечка сега него ще го лупкат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Тони, ти знаеш, че аз съм един от най-големите и непоправими оптимисти, но всичко си има граници. Просто акциите поскъпнаха с доста проценти за много кратко време и това ме накара да разпродам част от портфейла си.
        Това ти изказване показва че нямаш опит с борсите.Няколко пъти преди месеци писах че този път играта ще е друга.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Може да си пишете каквото си искате, но ясно се вижда, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре.
          А такаааа.Обърнахме палачинката ли бре? Нормално когато си на загуба да бързаш да кешираш с по-малко % печалба да не би да изтървеш печалбичката.Сега обаче как да ти викаме бик или овца в атака ?

          Коментар


          • Доходност (%)
            +3,63
            Това отначалото на годината Ех ако всеки месец растем с по толкова

            Коментар


            • Според мен на пазара влиза твърде много кеш за да може да направи сериозна корекция. За мен е по-скоро консолидация без оборот. След десетина дни идват отчетите. Нормално е да се огледаме и да видим къде очакванията отговарят на реалността. Където имаме добри отчети си въобразявам, че пазара ще реагира бурно, защото кеша трябва да отиде някъде. Други пък може да паднат. Няма как всичко да се движи в пакет. После като се натрупа достатъчно кеш и при някое положително събитие пазара пак ще реагира бурно нагоре и така. За мен имаме чудесни условия за балони и си въобразявам, че ще имаме много мразено рали подобно на това в САЩ. Просто аз си въобразявам, че ще е малко по-бавно и доста по-дълго от това, което си мисля, че си мисли пазара.
              Въпреки преобладаващото мнение нашият пазар доста точно отчита фундамента на компаниите. Проблема му е, че е бавен и му отнема доста време и няма ликвидност и дълбочина. Да се надяваме, че мерките за развитие на БФБ ще разрешат проблема с ликвидността.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                Може да си пишете каквото си искате, но ясно се вижда, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре.
                Aaa? ко стана,от бик в атака бика се нааака. Само времето ще покаже кой прав кой крив

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Тони, ти знаеш, че аз съм един от най-големите и непоправими оптимисти, но всичко си има граници. Просто акциите поскъпнаха с доста проценти за много кратко време и това ме накара да разпродам част от портфейла си.
                  И за кво продаде някой голям фонд ли влезе в БФБ .че ти изкупи скъпо папирусите сега пак се чудиш колко скъпо да ги напълниш това поскъпване ли му викаш ми разгледай на вън

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    Тони, ти знаеш, че аз съм един от най-големите и непоправими оптимисти, но всичко си има граници. Просто акциите поскъпнаха с доста проценти за много кратко време и това ме накара да разпродам част от портфейла си.
                    Смени си пак ника, че излагаш родата!

                    Коментар


                    • На мечетата им омекнаха крачетата))) Колкото повече време тече ли тече, толко повече ще вият на умрело. Наблюдавайки отстрания мечата манипулация ми се прииска да поздравя и Батята, защото дори и той вътпреки че държи т.нар "избушеняци" запазва хладен разум и е в час (според мен) Поздрави Батя, поздравявам те с един отвоите любими цитати.-"Let the profit runnn" Мечетата са наакани, виждаме ги как скимтят и за така се очертава даскимтят още няколко месеца, а дотогава - бичетата ще правят пачки))))))))) Както казва падре - бързата кучка слепи ги ражда)))) Ще споделим и 1 цитат на някои други играчи като на(х)акания бик в атака - "да нокаутираш мечка - безценно..." )))) Момчета, Дам, някои Продължаваме да ги лупкаме ))))) Има позиции и позиции, и който ряазбира знае къда да се спира, да видим сега как ще я играем тази игра!?)))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Сега ще починем две - три седмици и после пак ръгане с лакти на входа и отскок
                        Още тази седмица и началото на другата ще се изсипят десетки отчети и е интересно да видимм как ще реагира пазара. Аз лично очаквам някои доста интересни отчети и все си мисля че ще видим движения при компаниите изкарали добри резултати. Така че аз мисля че още сега ще има някакво раздвижване, е после пак спирка разбира се. Иначе на юруш не е здравословно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Мисля че бързо си се предал. Няма как да сме всяка седмица нагоре с по 4-5%. Сега ще починем две - три седмици и после пак ръгане с лакти на входа и отскок
                          Те тия седмици почивка минаха лекинко.
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                            Тони, ти знаеш, че аз съм един от най-големите и непоправими оптимисти, но всичко си има граници. Просто акциите поскъпнаха с доста проценти за много кратко време и това ме накара да разпродам част от портфейла си.
                            Мисля че бързо си се предал. Няма как да сме всяка седмица нагоре с по 4-5%. Сега ще починем две - три седмици и после пак ръгане с лакти на входа и отскок

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              Тони, ти знаеш, че аз съм един от най-големите и непоправими оптимисти, но всичко си има граници. Просто акциите поскъпнаха с доста проценти за много кратко време и това ме накара да разпродам част от портфейла си.
                              знам - така е и двама с теб го коментирахме преди дни....... но има още път пред нас - така вярвам, може да продължим чак април или май, но има още път!

                              Коментар


                              • Тони, ти знаеш, че аз съм един от най-големите и непоправими оптимисти, но всичко си има граници. Просто акциите поскъпнаха с доста проценти за много кратко време и това ме накара да разпродам част от портфейла си.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X