IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение

    ако АТЕРА даде 0.15ст поне при настоящи цени прави 7.04 процента

    тия цени на акциите бяха много добри, много ме е яд, че изпуснах Стара Планина, все си казвах от следващия месец и накрая така и не взех... но светът и пазарите са си циклични, не се знае кога пак ще има ниски цени

    успехи на всички
    да така е и то след 4 месеца, де да знам....от друга страна доста балонизация стана при ЗЗ

    Коментар


    • Не съм станал мечка. Вие къде сте видяли мечка да държи акции? Още преди дни ви казах, че не съм продал всичко и че съм около 30% в акции. Всеки може да провери предишните ми постинги и да види че е така.
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        аз понеже бях и купувах и на 400 и на 500, малко и около 600, та все по-често ме навестява мисълта - "дали да не спра да добавям?", но продължавам да не намирам алтернативи за ежемесечните ми вложения....дори АТЕРА да купя ще ми донесе 4-5% доходност от дивидента, за какво да ги трупам в разплащателната тези пари....вас не ви ли навестяват такива мисли, кога беше БРЕФ 0,4лв, Сфарм -2,55, Мбат - 6,9лв, СЕНХЛ - 3,6лв, ех ....(няма да слагам икони щото са грозни)
        ако АТЕРА даде 0.15ст поне при настоящи цени прави 7.04 процента

        тия цени на акциите бяха много добри, много ме е яд, че изпуснах Стара Планина, все си казвах от следващия месец и накрая така и не взех... но светът и пазарите са си циклични, не се знае кога пак ще има ниски цени

        успехи на всички

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          аз понеже бях и купувах и на 400 и на 500, малко и около 600, та все по-често ме навестява мисълта - "дали да не спра да добавям?", но продължавам да не намирам алтернативи за ежемесечните ми вложения....дори АТЕРА да купя ще ми донесе 4-5% доходност от дивидента, за какво да ги държа в разплащателната тези пари....
          Стана много трудно човек да изкара приличен %. Познавам хора, които купуваха имоти, даваха под наем и сега се оплакват. Тези с банките въобще няма да ги обсъждаме, но и на борсата според мен вече е трудно. Аз например имам около 30% кеш и от доста време не мога да намеря нещо, в което да съм относително сигурен, че би ми изкарало 15% да кажем. Не казвам, че няма такива, казвам, че на мен за пръв път ми е трудно да го видя. До този момент почти никога съм нямал кеш, камо ли 30%.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Софиксов, много е лошо от ъпър да станеш мечка...Ти просто изпита това , което причинявате на Монти от години за различното мнение..Само да ти припомня колко пъти ти си ми писал да не пускам истинска информация за лошото управление потвърдена от Борсата..Няма лошо в прогнозите и реакциите , стига да не се стига до обиди...Успех- пак ще купиш и пак ще спечелиш- играта е още в началото-възтановяването според мен няма да е лесно и бързо..

            Коментар


            • Не .че се заяждам ама къде бе таз корекция

              Коментар


              • SOFIX, би ли сподел какви са резултатите ти от началото на годината? Интересно ми е какво се получава като се отиграе "корекцията".

                Коментар


                • аз понеже бях и купувах и на 400 и на 500, малко и около 600, та все по-често ме навестява мисълта - "дали да не спра да добавям?", но продължавам да не намирам алтернативи за ежемесечните ми вложения....дори АТЕРА да купя ще ми донесе 4-5% доходност от дивидента, за какво да ги трупам в разплащателната тези пари....вас не ви ли навестяват такива мисли, кога беше БРЕФ 0,4лв, Сфарм -2,55, Мбат - 6,9лв, СЕНХЛ - 3,6лв, ех ....(няма да слагам икони щото са грозни)
                  Last edited by tony1975; 04.02.2017, 19:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Не се вайкай, когато беше бик воюваше по същия начин с колегите който ти бяха опоненти....
                    П.П. аз те подкрепих за правото на мнение с което не съм съгласен...
                    Не се вайкам или оплаквам, а посочвам причината да не споделям прогнозите си.
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                      Защото форума се напълни със заядливи и неблагодарни хора. Ти видя ли какво стана, след като споделих че очаквам корекция? Видя ли какви бяха реакциите на форумците? И защо да си причинявам подобни неща??? Затова по-добре да не споделям очакванията си за движението на пазара.
                      Не се вайкай, когато беше бик воюваше по същия начин с колегите който ти бяха опоненти....
                      П.П. аз те подкрепих за правото на мнение с което не съм съгласен...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Защо?
                        Защото форума се напълни със заядливи и неблагодарни хора. Ти видя ли какво стана, след като споделих че очаквам корекция? Видя ли какви бяха реакциите на форумците? И защо да си причинявам подобни неща??? Затова по-добре да не споделям очакванията си за движението на пазара.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          ами аз не съм разбирач в графиките(общо взето успях да видя че почва ръст - друго не ми трябва )
                          Иначе какво - икономиката расте, оказа се че имаме читав Президент(не както някои се бяха притеснили), народа все по-яко се възмущава от таксите на банките и липсата на доходност там, ето защо и стадото започна да пренася към имотите(ония ден една дама дава акъл на друга че ЕПК-то било добро, а другата и обяснява за заварките на панелите и червените тухли) - абе направо си луднаха там. Скоро си мисля че ще стоплят, че тези имоти им носят доста ниска доходност от наеми и доста разходи, ама нищо. Мои познати работещи за ВФ потвърждават, че клиентите се завръщат, а и нови подпитват., ПФ и ЗД "преминаха" тестовете, до 2 месеца може и нормално правителство да имаме, но и сегашното си е ОК, Имаме си и читав шеф на КФН, оказа се че миналата седмица сме върнали май заради ЕТФ-а, а отчетите бяха добри според мен, еми мисля че е време бодро да продължаваме към СОФИКС 700.

                          п.п. следя СФАРМ и ХИМ
                          http://www.investor.bg/novini-i-anal...-expat-233354/
                          Съгласен съм с мнението ,че корекцията май приключи за сега ..
                          Във вторник ще е интересно да се види какви ги е творил Софикс фонда тази седмица...
                          За мен се затвърди мнението ...
                          Внимателни продажби и покупки в Гагарин и БТХ/отдолЕ и отгоре с превес на покупките до отчета на БТХ / и покупки в ХИКА на колкото може по ниска цена и чакане до 29 март около 5 и над нея.......
                          Продадох доста от Холдинг Варна тези дни и сега ще ги чакам в ниското за връщането им...дали ще стане;
                          Купих стотица на немислимите 4,165 преди 4 месеца и продължавам да купувам....
                          Имам от четири ....
                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • Седларски: Виждам на опашка пред министерството големи, ключови инвеститори...http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...titori-233384/

                            Коментар


                            • ами аз не съм разбирач в графиките(общо взето успях да видя че почва ръст - друго не ми трябва )
                              Иначе какво - икономиката расте, оказа се че имаме читав Президент(не както някои се бяха притеснили), народа все по-яко се възмущава от таксите на банките и липсата на доходност там, ето защо и стадото започна да пренася към имотите(ония ден една дама дава акъл на друга че ЕПК-то било добро, а другата и обяснява за заварките на панелите и червените тухли) - абе направо си луднаха там. Скоро си мисля че ще стоплят, че тези имоти им носят доста ниска доходност от наеми и доста разходи, ама нищо. Мои познати работещи за ВФ потвърждават, че клиентите се завръщат, а и нови подпитват., ПФ и ЗД "преминаха" тестовете, до 2 месеца може и нормално правителство да имаме, но и сегашното си е ОК, Имаме си и читав шеф на КФН, оказа се че миналата седмица сме върнали май заради ЕТФ-а, а отчетите бяха добри според мен, еми мисля че е време бодро да продължаваме към СОФИКС 700.

                              п.п. следя СФАРМ и ХИМ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                                Викам да не споделям повече прогнозите си.
                                Защо?
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X