IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

    това е чесната позиция, която винаги помага в дългосрочен план ....в тази връзка някой , който прави анкети - да пусне към форумци, които продадоха през последните 3-4 седмици и продават сега, на къде мислят да насочат освободения кеш.
    За другите продали нямам представа, но за себе си ще ти кажа. Кешът който имам от продажби /около 30%/ си остава на БФБ и дебне атрактивни цени. Идеята му е да се включи при евентуален спад или рязко подобряване на резултатите или перспективите на дадена компания. По-важното е обаче, че докато той седи неизползван, преустановявам ежемесечните си вноски към БФБ за пръв път откакто съм тук /около 5 г./. С тях мисля да купувам малко по малко физическо злато. Не защото мисля, че ще се вдигне рязко, а защото просто нямам никакво. Имам си малко земеделска земя, малко акции, жилище. Само златце си нямам. А както Импето съветва, може и да си го ближа... златцето . хахахааа
    Last edited by 15%; 07.02.2017, 14:14.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Не е добре да се лъже..Иначе е добре да ги лупкаш на демото

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        При мен е точно обратното - всичко, което продадох се изстреля /3CZ, dovuhl/, а това което задържах не помръдва . За едни живота е майка, за други мащеха . Абе важното е сметката да излиза....
        това е чесната позиция, която винаги помага в дългосрочен план ....в тази връзка някой , който прави анкети - да пусне към форумци, които продадоха през последните 3-4 седмици и продават сега, на къде мислят да насочат освободения кеш.
        Last edited by maretoff; 07.02.2017, 13:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

          Всичко което продадох почти не е мръднало, а всичко което запазих е поскъпнало. Според теб добле ли постъпих?
          При мен е точно обратното - всичко, което продадох се изстреля /3CZ, dovuhl/, а това което задържах не помръдва . За едни живота е майка, за други мащеха . Абе важното е сметката да излиза....
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • нямам никакви симпатии към Домусчиев, но като гледам масата хора в България как и на какво ниво комуникират помежду си вербално, невербално, а и на пътя докато шофират....... ами така е, ценните кадри са заети и си намират място. другите трябва да се замислят какво могат да предложат

            Коментар


            • В България безработица няма, имаме огромен проблем с кадрите". Това заяви в предаването „Здравей, България" на Нова тв председателят на КРИБ Кирил Домусчиев.

              Много са яки изказванията на "Бизнесът"...
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                А някои ъпъри , които се правят на големи спекуланти продадоха в очакване на голям спад
                Всичко което продадох почти не е мръднало, а всичко което запазих е поскъпнало. Според теб добре ли постъпих?
                Last edited by Бик в атака; 07.02.2017, 12:25.
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • А някои ъпъри , които се правят на големи спекуланти продадоха в очакване на голям спад

                  Коментар


                  • Малко е гадно да гледаш как те отминава бързия влак, но оптимизЪма си остава....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Добро утро!!!
                      Усещате ли как скоро СОФАРМА ще поведе биковете през нива 625-630?
                      Успех на всички!
                      Ми, засега само намерения калкулираме. Когато станат факти ще има бичи тръст и тръба сигнал за атака.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Добро утро!!!
                        Усещате ли как скоро СОФАРМА ще поведе биковете през нива 625-630?
                        Успех на всички!
                        Набираме скорост и ще го минем този месец! А Софарма вярвам ще има силна година!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Добро утро!!!
                          Усещате ли как скоро СОФАРМА ще поведе биковете през нива 625-630?
                          Успех на всички!
                          А дано да се случи!
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Добро утро!!!
                            Усещате ли как скоро СОФАРМА ще поведе биковете през нива 625-630?
                            Успех на всички!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              Притеснен ми изглеждаш нещо
                              няма такова нещо. имам много здрава нервна система
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                От къде ще дойде по силна корекция? Кажи поне един аргумент
                                Кой е казал че ще има корекция??? Може да има консолидация (странично движение на индекса). Ще ме извиняваш, но съм си обещал да не споделям повече прогнозите си.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X