IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В гляма заблуда сте! Аз никога не съм имал демо сметка. Хвърлих се направо в реалната търговия и може би заради това станах добър спекулант.
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Стига сте се чудили, на демото се правят големи печалби.Човека е майстор в търговията и много големи печалби прави,,
      Аз се чудя КоЙ още не знае че Софикс лупка демото

      Коментар


      • Стига сте се чудили, на демото се правят големи печалби.Човека е майстор в търговията и много големи печалби прави,,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Вале 1 ,разбрах те , но тактично се опитах да разбера колко са купили и на какви цени ..
          Ти си винаги в час по техническите данни ...
          Прецаканото ,
          Измисления холдинг Хика има 6 и нещо милиона лева кеш и над 40 % инвеститорите от масовата приватизация...
          та с 30 и няколко процента командваш състояние над 100 милиона....на ул. Бачо Киро 8 е офиса ....там съм живял някога...
          В Емка над 33 % ,ЗАИ- мажо и М+С над 23% и още инвеститорски акции....,
          Та качването на тези акции на ЕМКА от 1,60 до 2,35 ,М+С от 3,4 лв до 6, 45 фирми и ЗАИ със стойност 10 милиона , довеждат и до финансовото качване на Хиката ,когато требва....
          Вале може да помогне за оценката на ЗАИ ....
          В момента се разиграва постановката качването на акции който Софикс фонда трябваше да продаде и падането на акции който трябва да купи.....
          Ако не излезат Трасе и Холдинг Варна от Софикс трябва да се попълват с Хиката....
          Интересно Алианц след като прекара пакета на 4,8 на 46 К акции спря да подпира акцията от два месеца ,това не се е виждало от поне от 2 г....
          Та правете сметка....защо го правят и до кога ще е ......
          Не е препоръка...
          Какво и колко го имаше в 1 отчет преди повече от година.
          Не си спомням вече точно кой.
          От тогава насам публикуват в отчетите си само инвестираната сума като финасови активи ,която се запазва и в последния отчет.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Какви ги бращолевиш бе, Софикс ? Такива % може да се направят в някой месец, но ако човек търгува от над 10-20 г. и прави средномесечено подобна доходност, сещаш ли се къде отива може би . Аз като кажа на някой, че таргета ми е 15% на година и ме обявяват за максималист. Няма лошо де, ако можете ги правете и оставайте някакви трохички
            Разбира се, че не може винаги да се получи такава доходност. На всеки му е ясно, че има периоди, в които пазара не е достатъчно волатилен и тогава няма как да направиш такива проценти.
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Какви ги бращолевиш бе, Софикс ? Такива % може да се направят в някой месец, но ако човек търгува от над 10-20 г. и прави средномесечено подобна доходност, сещаш ли се къде отива може би . Аз като кажа на някой, че таргета ми е 15% на година и ме обявяват за максималист. Няма лошо де, ако можете ги правете и оставайте някакви трохички
              Що да не прави такава доходност особено ако е отрицателна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                Според мен един добър спекулант трябва да търси доходност 10 - 15 и дори 20 процента месечно.
                Това разбира се са си мой виждания и разсъждения и не ангажирам никой с тях.
                Какви ги бращолевиш бе, Софикс ? Такива % може да се направят в някой месец, но ако човек търгува от над 10-20 г. и прави средномесечено подобна доходност, сещаш ли се къде отива може би . Аз като кажа на някой, че таргета ми е 15% на година и ме обявяват за максималист. Няма лошо де, ако можете ги правете и оставайте някакви трохички
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • да не забравите да си пуснете БТВ в 20:00
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                    Май не си ме разбрал - говоря ,че господарите на Хика през 2015 г са предпочели да инвестират в Химимпорт,ЗХБГ,Трейс , а не в собствени или на притежавани дотогава от тях акции ???
                    Вале 1 ,разбрах те , но тактично се опитах да разбера колко са купили и на какви цени ..
                    Ти си винаги в час по техническите данни ...
                    Прецаканото ,
                    Измисления холдинг Хика има 6 и нещо милиона лева кеш и над 40 % инвеститорите от масовата приватизация...
                    та с 30 и няколко процента командваш състояние над 100 милиона....на ул. Бачо Киро 8 е офиса ....там съм живял някога...
                    В Емка над 33 % ,ЗАИ- мажо и М+С над 23% и още инвеститорски акции....,
                    Та качването на тези акции на ЕМКА от 1,60 до 2,35 ,М+С от 3,4 лв до 6, 45 фирми и ЗАИ със стойност 10 милиона , довеждат и до финансовото качване на Хиката ,когато требва....
                    Вале може да помогне за оценката на ЗАИ ....
                    В момента се разиграва постановката качването на акции който Софикс фонда трябваше да продаде и падането на акции който трябва да купи.....
                    Ако не излезат Трасе и Холдинг Варна от Софикс трябва да се попълват с Хиката....
                    Интересно Алианц след като прекара пакета на 4,8 на 46 К акции спря да подпира акцията от два месеца ,това не се е виждало от поне от 2 г....
                    Та правете сметка....защо го правят и до кога ще е ......
                    Не е препоръка...

                    Коментар


                    • Отговорих на твой коментар. Ако не е бил по-темата - аз съм ок - спираме))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Преци, предлагам да спрем този разговор, защото не е по темата.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • [quote]Въобще не съм направил глупост! Направих пари, но това е друга тема. Само ще ти кажа, че човек който е купил акции на Софарма преди месец вече има +13% дори без да си е отварял платформата през този период. А сега ти сметни дали на Тони 6-те процента са малко или много! Според мен един добър спекулант трябва да търси доходност 10 - 15 и дори 20 процента месечно. Това разбира се са си мой виждания и разсъждения и не ангажирам никой с тях.[quote] Мисля, че не си от вчера на борсата за да ни правиш серсеми сега тука)))) Тони говори за 6% на целия си портфейл. Ти говориш сам за покупките си от софарма . Еми да няма противоречие. По тая логика аз ако кажа че от алкомет и гагарин какви са ми %-тите - все едно ще е същата безсмислица. Надявам се да ме разбереш добронамерено))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Глупости ли не - портфейла си е негов - той да ти каже да ли са глупости))) Ти с 30 % акции не направи ли по-голяма глупост???)))
                            Въобще не съм направил глупост! Направих пари, но това е друга тема. Само ще ти кажа, че човек който е купил акции на Софарма преди месец вече има +13% дори без да си е отварял платформата през този период. А сега ти сметни дали на Тони 6-те процента са малко или много! Според мен един добър спекулант трябва да търси доходност 10 - 15 и дори 20 процента месечно.
                            Това разбира се са си мой виждания и разсъждения и не ангажирам никой с тях.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Почти всеки получава втори шанс ... Спекуланта трябва да е търпелив, - на всеки накошко години има голямо рали
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Глупости ли не - портфейла си е негов - той да ти каже да ли са глупости))) Ти с 30 % акции не направи ли по-голяма глупост???)))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X