IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    С тия хилави бикове ме съмнява да стане работата
    биковете са такива каквито са ,мечките и те...
    важно е софикс фонда и ПФ да си направят врътките през преоценката и ще минем 630 през март.....
    А после мисия Лондон е важна...
    Ако забелязахте няма много продаващи и в края на сесията м.мейкърите купуват за да излезне софикс на плюс ...
    За това няма да играя както друг път отгоре и отдоле ....
    софикс как ще охарактеризираш качването на Хиката и над 1200 лв качване на портфеила , само с една сделка от 450 лв.......
    същото в ССВ ,Неон и Албена....

    Не е препоръка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      А ти на кой свят живееш ? Кой е виновен, че няма никакви промени и реформи ? Кой е виновен, че съдебната система не работи а ? Борсата не е нещо откъснато от държавата. Как искаме да дойдат чужди инвеститори като не им създаваме условия за това ! Бизнеса иска сигурна среда, а точно това го няма в България ! Идват избори, виждаш ли какви ги обещават политиците ? Сякаш до сега през годините тия същите не са управлявали и не са имали възможност нещо в държавата да се промени ! Ама и ние сме си виновни, че ги търпим !
      + 1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        А ти на кой свят живееш ? Кой е виновен, че няма никакви промени и реформи ? Кой е виновен, че съдебната система не работи а ? Борсата не е нещо откъснато от държавата. Как искаме да дойдат чужди инвеститори като не им създаваме условия за това ! Бизнеса иска сигурна среда, а точно това го няма в България ! Идват избори, виждаш ли какви ги обещават политиците ? Сякаш до сега през годините тия същите не са управлявали и не са имали възможност нещо в държавата да се промени ! Ама и ние сме си виновни, че ги търпим !
        На 100% съм съгласен с теб.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Правите каквото си искате,държавата ви била виновна.Това за мене не борса ами концерт по желание.
          А ти на кой свят живееш ? Кой е виновен, че няма никакви промени и реформи ? Кой е виновен, че съдебната система не работи а ? Борсата не е нещо откъснато от държавата. Как искаме да дойдат чужди инвеститори като не им създаваме условия за това ! Бизнеса иска сигурна среда, а точно това го няма в България ! Идват избори, виждаш ли какви ги обещават политиците ? Сякаш до сега през годините тия същите не са управлявали и не са имали възможност нещо в държавата да се промени ! Ама и ние сме си виновни, че ги търпим !
          Last edited by Zdravko; 06.02.2017, 18:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Правите каквото си искате,държавата ви била виновна.
            Правилно, спекулантите винаги и за всичко са виновни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Е то и като държава сме си все на дъното, та може би затова !
              Правите каквото си искате,държавата ви била виновна.Това за мене не борса ами концерт по желание.
              Last edited by Grosss; 06.02.2017, 18:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Ми, ние сме си в мечото леговище от девет години. Е га ти дългата зима! Дори мечките измършавяха.
                Е то и като държава сме си все на дъното, та може би затова !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Вярно е, обаче и мечките никакви мечки не са вече, слабички, едни такива свитички, недохранени явно
                  Ми, ние сме си в мечото леговище от девет години. Е га ти дългата зима! Дори мечките измършавяха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Вярно е, обаче и мечките никакви мечки не са вече, слабички, едни такива свитички, недохранени явно
                    Инструмента като е здрав ,мечките са бял кахър.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Тореадорите ги боцнаха! Едни такива ситнички, свитички, сивички тореадори, па що бикове изпотрепаха.
                      Вярно е, обаче и мечките никакви мечки не са вече, слабички, едни такива свитички, недохранени явно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        А едно време какви бикове имаше само а ! Всичко което летеше се ядеше
                        Тореадорите ги боцнаха! Едни такива ситнички, свитички, сивички тореадори, па що бикове изпотрепаха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                          Б.си, аз ли съм единствения който не е убеден в светлото бъдеще на БФБ-то??

                          Педпоставките за ръст са пределно ясни, ситуацията е почти идеална!!!! . и въпреки това ...

                          Сутринта гледах интервю с брокер на недвижими имоти, който препорчва "да не се бърза" с покупка на имот в София, че пазара вече е прегрял... Че моментът не е подходящ за подобна инвестиция...Любопитното е, че тоя човек бе избрал да е откровен в националния ефир, вместо истерично да нахъсва "тълпите"...

                          Имам много акции! И разбира се съм силно заинтересован от силен ръст!
                          Стойне Василев не е брокер на НИ, по скоро е някакъв коуч по лични финанси или там както им викат. Той често споделя да не се купува жилище, преди 1-2години имаше статия в капитал че е по-добре наем пред заем.

                          Коментар


                          • Б.си, аз ли съм единствения който не е убеден в светлото бъдеще на БФБ-то??

                            Педпоставките за ръст са пределно ясни, ситуацията е почти идеална!!!! . и въпреки това ...

                            Сутринта гледах интервю с брокер на недвижими имоти, който препорчва "да не се бърза" с покупка на имот в София, че пазара вече е прегрял... Че моментът не е подходящ за подобна инвестиция...Любопитното е, че тоя човек бе избрал да е откровен в националния ефир, вместо истерично да нахъсва "тълпите"...

                            Имам много акции! И разбира се съм силно заинтересован от силен ръст!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              С тия хилави бикове ме съмнява да стане работата
                              А едно време какви бикове имаше само а ! Всичко което летеше се ядеше

                              Коментар


                              • С тия хилави бикове ме съмнява да стане работата
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X