IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кире, гледат чартовете хората!!! Понеже не сме минавали 600 логиката е да се върнем пак. Обаче 10 г минаха. Кой да види как се е сменил фундамента. В неохим в гагарин в алкомет и навсякъде другаде. 10 г е много период Кире, пиндосите направиха от 7000 на 20000 за това време, Ние направихме 1950 до 600 )))) Там за 10 г са 3пъти напред, ние 3 пъти назад. Не излиза математиката))))) Не излиза и с натрупания кеш. СЛед 10 г и има ного-повече кеш и ного по-нулеви лихви))))) Нема една кукичка на която мечките да могат да закачат червейче за да метнат въдицата)))) Ще тр. да ловят рибата със зъби, ама те това би требвало да го могат)))))))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Промишленото производство нарасна с рекордните 6.9% за година

      http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...ordnite_69_za/

      Коментар


      • Някои хора се самопрецакват,,.По интересно е каква е ъпърската психология и как от бик се обръщаш в мечка и все си прав, а се правиш и на познал..Хвалиш се , ама докато другите правят дубъл и отгоре от Доверие, ГАГБТ скача, ЧЕЗ расте расте ти лапаш мухите и гониш Михаля..Всеки влак си има пътници...Има и едни късни последни влакове - викат им пияните- там е трагедия, но все пак не си валат..То тази работа не е като демото...

        Коментар


        • всъщност не е съвсем точно за чичовите. Имам треидинги и от имотното. Но без майката и "доверителните" пируети. случая севто държи влага)))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta
            При жълтите стотинки е така с %те
            Пак ли ви се рабягва математиката!?!?!))) % не зависи от количеството а качеството (а и не съм търгувало през тези дни а и много малко преди това през времето което някои наричат "корекция"!!!)))) Имаше някои транформации преди това, но кеша е 20% останалото е книги)))) ценнни и безценнии, ного малко позиции у софикс)))) дори и без чичовите фарма-бози))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Преци, може да пишеш каквото си искаш, но хората тук много добре виждат кой какво е писал и какво сее случуло. моите прогнози се сбъдват - ФАКТ!
              Може да съм пропуснало нещо. Коя прогноза ти се е сбъднала, бях разбрало последно че си кешна част от порфейла и се водиш вече мечка, чакаш долу в ниското някой да се изпързаля, правилно ли съм разбрало!?!?))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Стоят мечките и пуйчат без акциЙте пред монитора))) Кано коне на прази ясли)))) Нема артии - нема профитЕ))) А сега накъде - остала им е само вербалната Ентервенция у форумо)))) А портфейлчето при мен даде 1% ръст за два дена само !!!))) Все такива да са ни мечките - да дават и още))))
                Преци, може да пишеш каквото си искаш, но хората тук много добре виждат кой какво е писал и какво се е случило.

                моите прогнози се сбъдват - ФАКТ!
                Last edited by Бик в атака; 08.02.2017, 19:03.
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Стоят мечките и пуйчат без акциЙте пред монитора))) Кано коне на прази ясли)))) Нема артии - нема профитЕ))) А сега накъде - остала им е само вербалната Ентервенция у форумо)))) А портфейлчето при мен даде 1% ръст за два дена само !!!))) Все такива да са ни мечките - да дават и още))))

                  При жълтите стотинки е така с %те

                  Коментар


                  • Казах аз преди няколко седмици, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре, но се изредиха всякакви "специалисти" да ми обясняват че греша. А къде са сега тези юнаци? Изпокриха се като мишки.
                    Стоят мечките и пуйчат без акциЙте пред монитора))) Кано коне на прази ясли)))) Нема артии - нема профитЕ))) А сега накъде - остала им е само вербалната Ентервенция у форумо)))) А портфейлчето при мен даде 1% ръст за два дена само !!!))) Все такива да са ни мечките - да дават и още))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Казах аз преди няколко седмици, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре, но се изредиха всякакви "специалисти" да ми обясняват че греша. А къде са сега тези юнаци? Изпокриха се като мишки.
                      Ами на долу ли е пазара ?
                      На ли си продаде папирусите седи и чакай корекция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Казах аз преди няколко седмици, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре, но се изредиха всякакви "специалисти" да ми обясняват че греша. А къде са сега тези юнаци? Изпокриха се като мишки.
                        За къде бързаш.Знаеш,че понякога е нещата стават изведнъж.Ако това което стана с доверие-40% за 3 дни стане при хим/например/,БФБ ще избухне.

                        Коментар


                        • Казах аз преди няколко седмици, че биковете нямат сили да бутат пазара нагоре, но се изредиха всякакви "специалисти" да ми обясняват че греша. А къде са сега тези юнаци? Изпокриха се като мишки.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Да излизат вече консолидираните отчети на холдингите че голямо мъртвило Ако не са 2/3 акции сме направо за затваряне

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Монти това" Доверие" за Софикс ли го гласят,че така го надигат?
                              Ако до месец му правят търгово ,няма да го изчисляват изобщо...
                              Само че колко струва реално ,не знам....
                              По принцип то добре се качва ама защо е и такава радост и във фармата....?
                              Миналата година Пеевски си купи имот през инв. имот през гагарин и беше голяма разправия а тук с млад изобретател...най добра шивачка..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Успешен ден на купувачите в ниското и успешен ден на продавачите във високото...
                                Монти това" Доверие" за Софикс ли го гласят,че така го надигат?

                                Коментар

                                Working...
                                X