IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vestvi Разгледай мнение
    Нормалното ниво е 300-400
    Честно казано не мога да схвана идеята ти ,може би смяташ че ако падне наполовина ще се хвърлят да купуват като невидели?
    Нищо подобно ,ще останат 5-6 човека да се лъготят един друг и да друсат пирамидата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Да видиш , ама репото не дава
      ???
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Да видиш , ама репото не дава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

          Все още имам акции, които чакам да достигнат таргетите си. Ти кое точно не си разбрал, за да ти го обясня още по-просто?
          Дай да видим първо една реална сделка ,че за толкова време тъка и не видяхме от теб такава а все искаше другите да показват ?

          Коментар


          • Коментар


            • 4Д и аз се радвам , че сме на едно мнение..Да не гледаме назад, аз уважавам и ценя мнението ти много..Засега ще вземам постепенно репа,имам опит и не съм неразумен.Може би 5-10 % репа..А като дойдат големите- якоо..Бих освободил на нива около 2000- все пак не е малко, а и там е нормално да има голяма съпротива..Разбира се зависи и от световния пазар..Например миналия път започнах разпродажба на неликвидни боклуци от декември- 9-10 месеца преди Алианц..През септември имах само 40% акции и махнах и тях..Оставих само дивидентните..Сега да видим как ще е..
              Успех и търпение на всички и дано не се връщат вече времената на безвремие .Между другото скоро гледах едни графики- миналия път сме закъсняли 2-3 години след върховете в САЩ, ха дано сега не спира началото на разтежа..
              Last edited by Kiro; 08.02.2017, 19:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Теб човек не може те разбере с това демо един ден имаш акции друг ден си продал вземи си отвори една реална платформа и направи поне една реална сделка .
                Тук предполагам половината форум те взима за мезе и не може се усетиш
                Все още имам акции, които чакам да достигнат таргетите си. Ти кое точно не си разбрал, за да ти го обясня още по-просто?
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Нормалното ниво е 300-400

                  Коментар


                  • Теб човек не може те разбере с това демо един ден имаш акции друг ден си продал вземи си отвори една реална платформа и направи поне една реална сделка .
                    Тук предполагам половината форум те взима за мезе и не може се усетиш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

                      Успех с търговията и репата. Интересно ми е при какви условя би ги затворил. Имаш ли ясно определен критерий за изход от тях?
                      А, ето това е много интересен и важен въпрос! Бихте продавали при определени коефициенти или на база тренд? Може би на база настроение на пазара?
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Аз съм много умерен оптимист, надежда за промяна на отношението към БФБ и завинаги сбогуване с черешаро тиквите
                        Киро, винаги си бил голям оптимист като мен. На човек, който е бил с години на 90 процента в акции и сега е на 99,5 процента му се казва безнадежден оптимист. Двамата с теб не сме имали разлика в действията, но голяма в изказа си. Аз правех това, което говоря. Ти беше бик, който яростно критикуваше всеки бик. Радвам се, че вече има съвпадение между думите и действията ти. Така се живее по-лесно. Определено не си разбрал нищо от написаното от мен през последните три години. Успех с търговията и репата. Интересно ми е при какви условя би ги затворил. Имаш ли ясно определен критерий за изход от тях?

                        Коментар


                        • Тук има хора дето се правят на по-големи бикове от мен, но къде бяха те когато аз бях бик и един от най-големите оптимисти? Кирето много бързо забрави колко спорове сме имали. Аз бях бик когато SOFIX беше под 300 и останах бик до SOFIX 600. Дори и към момента съм по-скоро бик отколкото мечка, защото все още имам акции в портфейла.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Без да се намесят Банките, чуждите инвеститори- фондове, ИП, Пенсиите не може да има истински бичи пазар..Чакат сигнали от политиции и представяне на резултати...Винаги съм бил бик реалист затова съм и бил 98-99% в акции
                            Тук съм на пълно съгласен с теб без чужди инвеститори няма да стане ,дано покрай фонда се закачи някой иначе се буксува
                            Без пара няма как да има въртележка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Киро, Батя, Тони, Прецаканото, Инта, SoHo и още има, ама не ми се изброяват.
                              Извинения на оптимистите, които не съм посочил

                              Не не съм за тука , аз съм си консерва с поглед в бъдещето /кога ходиш по лед гледай да не тропаш- за да чуеш кога той ти говори//

                              Коментар


                              • Без да се намесят Банките, чуждите инвеститори- фондове, ИП, Пенсиите не може да има истински бичи пазар..Чакат сигнали от политиции и представяне на резултати...Винаги съм бил бик реалист затова съм и бил 98-99% в акции

                                Коментар

                                Working...
                                X