IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

    Разбира се, че е така. Биковете много обичат хората с пари, нали? Все пак съм бил в бичия отбор и познавам техния начин на мислене.
    Ти ли каза, че форума се напълни с циркаджии!? хаха
    Някои от артистите олекват, ли олекват, хаха ха

    Коментар


    • време е да раздвижим депозитите по БФБ за по-голяма доходност....

      http://bogat.bg/aktualni/darjim-v-akcii/
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

        +1
        точно затова се радвам на мнението ти. Ти си музика за ушите за всеки бик. Успех.
        Разбира се, че е така. Биковете много обичат хората с пари, нали? Все пак съм бил в бичия отбор и познавам техния начин на мислене.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Бик в атака, тази самооценка ми хареса..Просто не прекалявай с хвалбите и спама..Не е нужно през половин час да пишеш глупости за бой и лупкане или да викаш мечките..Гледай си търговията и пиши само смислени неща..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            Колеги, разберете, че аз съм просто един спекулант! И аз като вас съм на борсата за да изкарам някой лев. Не се имам за борсов гений или за някакъв финансов титан. Правя нещата които правите и вие - чета отчети, следя икономическите новини и гледам графики. Това, че съм продал някои акции не означава че няма да купя пак. Напротив, няма да се поколебая да купя, когато преценя, че това си струва.
            +1
            точно затова се радвам на мнението ти. Ти си музика за ушите за всеки бик. Успех.

            Коментар


            • Колеги, разберете, че аз съм просто един спекулант! И аз като вас съм на борсата за да изкарам някой лев. Не се имам за борсов гений или за някакъв финансов титан. Правя нещата които правите и вие - чета отчети, следя икономическите новини и гледам графики. Това, че съм продал някои акции не означава че няма да купя пак. Напротив, няма да се поколебая да купя, когато преценя, че това си струва.
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Монти, с теб имаме различни възгледи. Ти си типичен дилър, който спекулира по спреда и взема парите на некадърните инвеститори. Аз си въобразявам, че зная кскво правя и хора като твб ми дават необходимата ликвидност. Един без друг не можем. На мен ми трябват спекуланти да ми застават насреща. За теб информиран инвеститор е бич божи. Трябват ти дългосрочни идиоти. В общи линии ме интересува стойността а теб цената. Много рядко сме на едно мнение и всеки път когато има съвпадение съм ял дърво. Нямаш си и представа какъв ужас изпитвам когато ме похвалиш. Добре, че нямам съвпадение със стокпикинга ти. Между другото една от илюзиите ти е, че при падащ пазар инвеститорите не могат да правят пари. Всичките ми приятели са между 40 и 100 процента над върха си от 2014 година. Не познавам нито един на загуба. Не може да ти се отрече, че понякога имаш добри попадения за посоката на пазара но това не е достатъчно. Оправи си стокпикинга. Успешна търговия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Има няколко причини за спорове във форума. Първата е, че хората приемат само техният модел за търговия като успешен. Затова много често инвеститори и спекуланти се дърлят. Понякога двама човека които правят пари си обесняват един на друг колко са прости.
                  Има и друг феномен. Всеки е убеден, че действа правилно. Това е напълно нормално защото никой няма да прави нещо от което очаква да загуби. Неуспелият индивид вижда как някой прави нещо различно, следоватно грешно и твърди че печели пари. Тогава веднага се включва следният модел на мислене. Аз го правя правилно и губя пари. Той го прави грешно и твърди, че печели. Следователно лъже. И така почна скандала.
                  В текущата ситуация аз съм за много дълго рали, което ще бъде тотално хейтвано с години. Нещо подобно на това в САЩ. От години му сочат краха и все не става. Затова думите на SOFIX са музика за ушите ми. Много ме радват. Аз си въобразявам, че няма как да има дълбоки корекции както беше през периода 2000-2007 ма. Растежа ще е по-бавен от тогава и ще се редува с консолидации без оборот. Според моите разбирания от спелула няма да могат да се правят пари а ще трябва постоянно да се преструктурира портфейла.
                  Освен това състоянието на икономиката се подобрява доста бързо и вече на хоризонта е пет процента ръст на БВП в средносрочен план. Докато 2005-2008 всичко беше кредитен балон то в момента не само, че няма дисбаланси но има и огромни резерви. За мен всичко сочи много продължителен ръст на борсата с малко по-бавна скорост от очакванията на биковете, където стокпикинга ще е ключов. Пари бол. Всичко което трябва да порастне ще порасне при първият повод. Все още сме доста далеч от еуфорията и наличие на много и глупави пари на пазара. Затова съм много предпазлив с боклуците.
                  4д,
                  Това качване влиза в правилата на бичи маркет и трябва да се радваш че шитовете са с ниска цена...
                  Купил съм малки/големи/ количества индикатори , който ми показват кога е време да продам....за да не избързам като софикс....
                  Първия индикатор гръмна -хика на 5,2,тръгване от от 2,90 ...първия път..
                  Трябва да има втори....задължително по борсовата теория, запълване на гап и пробване на върха....5-5-2 ,с цел 5,5...
                  Тук имам и други като стара планина ,Неохим със същите проблеми .. ...
                  втория индикатор гони върха от 52 лв ...Гагарин, сега е на 47 лв от 25...
                  Третия бавно върви към върха от 60 лв ....БТХ- чакаме пакета на корп...35-40 ориентировъчно при тази корупция......после ръсттт
                  четвъртия елтос-големи загуби но много ефтино върви в момента за оценките на банките ......трябва да стане поне 80 ст ...
                  Тук са евроинс ,еубг и куп други от хим също има....
                  Петия петрол да подгони поне 70 ст..... държавен пакет ,тук малко сбърках но са индикатор...
                  Имам и 100 енемонки на ,003 че да ги гледам на баланса.....
                  когато стигне борсата до енемонките да се качат ,тогава требва да се продава..
                  Не става въпрос за фалит....
                  Не е препоръка..
                  В момента нито купувачите избират цената ,нито продавачите.....В момента има подгряване преди следващия скок, преди отчети ,преди новия софикс ,преди балансировка , преди мисия Лондон.......

                  Правото на избор на цена имаш при мечи маркет а според мен той мина и не виждам в момента симтоми за връщане... ....
                  Успех!

                  Коментар


                  • Има няколко причини за спорове във форума. Първата е, че хората приемат само техният модел за търговия като успешен. Затова много често инвеститори и спекуланти се дърлят. Понякога двама човека които правят пари си обесняват един на друг колко са прости.
                    Има и друг феномен. Всеки е убеден, че действа правилно. Това е напълно нормално защото никой няма да прави нещо от което очаква да загуби. Неуспелият индивид вижда как някой прави нещо различно, следоватно грешно и твърди че печели пари. Тогава веднага се включва следният модел на мислене. Аз го правя правилно и губя пари. Той го прави грешно и твърди, че печели. Следователно лъже. И така почна скандала.
                    В текущата ситуация аз съм за много дълго рали, което ще бъде тотално хейтвано с години. Нещо подобно на това в САЩ. От години му сочат краха и все не става. Затова думите на SOFIX са музика за ушите ми. Много ме радват. Аз си въобразявам, че няма как да има дълбоки корекции както беше през периода 2000-2007 ма. Растежа ще е по-бавен от тогава и ще се редува с консолидации без оборот. Според моите разбирания от спелула няма да могат да се правят пари а ще трябва постоянно да се преструктурира портфейла.
                    Освен това състоянието на икономиката се подобрява доста бързо и вече на хоризонта е пет процента ръст на БВП в средносрочен план. Докато 2005-2008 всичко беше кредитен балон то в момента не само, че няма дисбаланси но има и огромни резерви. За мен всичко сочи много продължителен ръст на борсата с малко по-бавна скорост от очакванията на биковете, където стокпикинга ще е ключов. Пари бол. Всичко което трябва да порастне ще порасне при първият повод. Все още сме доста далеч от еуфорията и наличие на много и глупави пари на пазара. Затова съм много предпазлив с боклуците.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение

                      Ти не си проблема ! И аз не пиша често защото има много злобни и завистливи човечета тук ! Гледам да не се движа с тълпата защото тя е пушечното месо винаги.! Имаш много добър поглед над пазара така че не спирай да коментираш ! Нека си реват джобчето да е пълно и здраве да е ....
                      Значи продължаваме да пишем, а на който не му харесва да не ни чете постовете
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Тогава решаваме проблема. Спирам да пиша.
                        Ти не си проблема ! И аз не пиша често защото има много злобни и завистливи човечета тук ! Гледам да не се движа с тълпата защото тя е пушечното месо винаги.! Имаш много добър поглед над пазара така че не спирай да коментираш ! Нека си реват джобчето да е пълно и здраве да е ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          Тогава решаваме проблема. Спирам да пиша.
                          Това е най глупавото всеки един е ценен тук със своето мнение
                          Наздраве

                          Коментар


                          • Тогава решаваме проблема. Спирам да пиша.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              Колеги, със злоба печалби не се правят. За да успее човек на борсата е необходимо да има много качества, но злобата не е от тях.
                              Приятен уикенд!
                              Някой едва ли има злоба към теб или към който и да то няма за какво ,но кат пишеш само глупости и на хората им омръзва само в тази тема има такива спорове виж Дакс и Нусе там такова нещо няма и всеки казва и помага с каквото може и там понякога застава ме един срещу друг едни мечки други бикове но злоба няма там за разлика от тук винаги е вървял разговора .

                              Коментар


                              • Чудя се как се чувстват продавалите Хим на 1.10, ЦКБ на 1.00 или Дуверие на 0.70 Както и тези дето купуват Спийди на 38 лв., СФИ на 6 лв. или Трейдинг на 7 лв. Вижда се, че тези 6тимата ще си научат урока. Мислете по този казус - НЕ ПРОДАВАЙТЕ ПОД СЕБЕСТОЙНОСТ и НЕ КУПУВАЙТЕ АКЦИИ В СОФИКС ИЛИ ТАКИВА ДЕТО СА СКЪПИ!
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X