IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Според мен вече имат някакво заявено желание от инвеститори за покупка на дялове от фонда, затова са се насочили към Лондон, колкото до ДФ към тях има и сега има пренасочване на средства / фондовете на ОББ/ .
    Аз се чудя, кога банките ще започнат да предлагат спестовни продукти част от доходността на които се формира от търговия/печалби/ на БФБ.

    Не е препоръка, а само лични разсъждения.
    Мисля че едни 20-30 милиона евро няма да им е голям зор да намерят за начало после и местните като добавят защото ще видят че фонда може да привлече пари отвън и мача отиде към Софикс 750 -800

    Коментар


    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
      Много е важно, индексния фонд да привлече нови инвеститори от Лондон, а може и местните ДФ да получат някой лев и да се включат и те. Божа работа!
      Според мен вече имат някакво заявено желание от инвеститори за покупка на дялове от фонда, затова са се насочили към Лондон, колкото до ДФ към тях има и сега има пренасочване на средства / фондовете на ОББ/ .
      Аз се чудя, кога банките ще започнат да предлагат спестовни продукти част от доходността на които се формира от търговия/печалби/ на БФБ.

      Не е препоръка, а само лични разсъждения.

      Коментар


      • Много е важно, индексния фонд да привлече нови инвеститори от Лондон, а може и местните ДФ да получат някой лев и да се включат и те. Божа работа!
        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

        Коментар


        • Предполагам че ще може, но едва ли ще е в рамките на месец и половина
          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение

            Нещата са много прости, сега сме в процес на консолидация и след 4 седмици ще започне новото покачване във връзка с края на първото тримесечие. Тогава ще очаквам Монбат трайно
            да пробие 10 лв, химада отиде 1.8, доверие 2.00лв, сфарм 3.6, мцх и стара планина над 7
            Хубава прогноза ама Хим не може ли да е трайно над 2 лв, а фармата 4.00

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

              няма кво да те оборваме, без да кажеш какво си продал, времето няма нищо да покаже
              това е като оня фокус с картите дето мислено си избираш една карта и после ти отварят група от карти и твойта я няма,
              малката подробност е че и другите карти не са същите, абе номера от селски вечеринки
              продавах основно акции от SOFIX.
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение

                Нещата са много прости, сега сме в процес на консолидация и след 4 седмици ще започне новото покачване във връзка с края на първото тримесечие. Тогава ще очаквам Монбат трайно
                да пробие 10 лв, химада отиде 1.8, доверие 2.00лв, сфарм 3.6, мцх и стара планина над 7
                амин

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Момчета, нещо май ви е трудно да ме оборите и повече да наблягате на заяжданията. Ама как няма да ви е трудно, като нямате аргументи! Абе я аз да ви питам - вие като сте се събрали тук толкова големи оптимисти, защо не купувате акции? Нали биковете са купувачите на пазара? А може би не сте бикове, а кандидат-мечки? Ето аз например разпродадох повечето си акции, защото не очаквам в близките няколко седмици и дори месеци да поскъпнат. Дето се вика - сам си върша работата. Времето ще покаже дали съм постъпил правилно, но смятам, че съм.

                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на акции.
                  Нещата са много прости, сега сме в процес на консолидация и след 4 седмици ще започне новото покачване във връзка с края на първото тримесечие. Тогава ще очаквам Монбат трайно
                  да пробие 10 лв, химада отиде 1.8, доверие 2.00лв, сфарм 3.6, мцх и стара планина над 7
                  Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    Момчета, нещо май ви е трудно да ме оборите и повече да наблягате на заяжданията. Ама как няма да ви е трудно, като нямате аргументи! Абе я аз да ви питам - вие като сте се събрали тук толкова големи оптимисти, защо не купувате акции? Нали биковете са купувачите на пазара? А може би не сте бикове, а кандидат-мечки? Ето аз например разпродадох повечето си акции, защото не очаквам в близките няколко седмици и дори месеци да поскъпнат. Дето се вика - сам си върша работата. Времето ще покаже дали съм постъпил правилно, но смятам, че съм.

                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на акции.
                    няма кво да те оборваме, без да кажеш какво си продал, времето няма нищо да покаже
                    това е като оня фокус с картите дето мислено си избираш една карта и после ти отварят група от карти и твойта я няма,
                    малката подробност е че и другите карти не са същите, абе номера от селски вечеринки
                    Last edited by ceneto; 12.02.2017, 12:07.
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Момчета, нещо май ви е трудно да ме оборите и повече наблягате на заяжданията. Ама как няма да ви е трудно, като нямате аргументи! Абе я аз да ви питам - вие като сте се събрали тук толкова големи оптимисти, защо не купувате акции? Нали биковете са купувачите на пазара? А може би не сте бикове, а кандидат-мечки? Ето аз например разпродадох повечето си акции, защото не очаквам в близките няколко седмици и дори месеци да поскъпнат. Дето се вика - сам си върша работата. Времето ще покаже дали съм постъпил правилно, но смятам, че съм.

                      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на акции.
                      Last edited by Бик в атака; 12.02.2017, 12:09.
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от S0FIX Разгледай мнение
                        Пак казвам, че за борсата са необходими здрави нерви. В понеделник започваме, да ги бием по дупетата
                        Офффф, човееек, аман вече!
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                          Разбира се, че е така. Биковете много обичат хората с пари, нали? Все пак съм бил в бичия отбор и познавам техния начин на мислене.
                          Напълни се форума със ... циркаджии !!!!!

                          Коментар


                          • Стрес тестовете минаха, но стресът остава :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение

                              +1
                              резултатите от стрес тестовете при банките дадоха много силен бичи сигнал което в последствие рефлектира върху техните цени
                              В такъв случай логически погледнато сега застрахователите трябва да са наред....

                              Коментар


                              • Пак казвам, че за борсата са необходими здрави нерви. В понеделник започваме, да ги бием по дупетата

                                Коментар

                                Working...
                                X