IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Да нокаутираш опонентите ти с факти - безценно

    Вече стана почти месец откакто обявих че съм разпродал почти всичко. През цялото това време 99% от хората изразили мнение за това мое решение казаха че съм сгрешил. Пазара обаче по категоричен начин показа, че съм постъпил правилно. Всички ни знаем, че няма по-голям от пазара и последния винаги е прав. Затова очаквам хората, които ме критикуваха поне да спрат да го правят, ако им е останало поне малко достойнство.

    Мнението не е препоръка за търговия с акции.
    Това мнение го намирам за заблуждаващо - при текущите спредове се съмнявам да можеш да си върнеш акциите ( ако са търговски количества) с добра печалба. През последния месец имам сделки и в двете посоки, но висенето на ордерите е основното , което се случва. Не, че ме интересува кой какво е продал или купил, още по малко мога да изразявам мнение кой е постъпил правилно, но малко заблуждаваш и току виж някой хукнал да продава белким и той е в играта.
    Нямам препоръки , съсгласен че пазара само съди.

    Коментар


    • Да нокаутираш опонентите ти с факти - безценно

      Вече стана почти месец откакто обявих че съм разпродал почти всичко. През цялото това време 99% от хората изразили мнение за това мое решение казаха че съм сгрешил. Пазара обаче по категоричен начин показа, че съм постъпил правилно. Всички ни знаем, че няма по-голям от пазара и последния винаги е прав. Затова очаквам хората, които ме критикуваха поне да спрат да го правят, ако им е останало поне малко достойнство.

      Мнението не е препоръка за търговия с акции.
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Кое е важно и кое неважно други го решават ,на мен ми писнаха ушите да слушам каква просперираща и възходяща
        икономика имаме пък аз все още не мога да го усетя.Като почнат едни експерти с техните графики ,анализи,профити човек
        мига на парцали и се чуди това дали за България се отнася или за Бангладеш.
        С единия крак съм на перона, с другия на експреса... И на мен ми писна от проспериращите радостни новини за растящата борса..
        Ако ще влизаме в рейндж, нямам против.. Само че такова животно на БФБ не би издържало.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Кое е важно и кое неважно други го решават ,на мен ми писнаха ушите да слушам каква просперираща и възходяща
          икономика имаме пък аз все още не мога да го усетя.Като почнат едни експерти с техните графики ,анализи,профити човек
          мига на парцали и се чуди това дали за България се отнася или за Бангладеш.
          100% Заставам зад това мнение ! Имаме таратанци имаме само лузъри ,имаме само една медийна пропаганда!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение

            Аз пък мисля че често се чупят експресите в бг. може да ги върнат и на вторични суровини , но това са също подробности !!!
            Или по нанагорнището като върви експреса и като му свърша парата може да се хързулне до начална спирка и така няколко пъти !!!
            И сега и преди винаги интересната част е да хващаме повече от тези движения на експресите а и на други влакове .,абе .важното е да има ликвидност другото е ала бала .
            Кое е важно и кое неважно други го решават ,на мен ми писнаха ушите да слушам каква просперираща и възходяща
            икономика имаме пък аз все още не мога да го усетя.Като почнат едни експерти с техните графики ,анализи,профити човек
            мига на парцали и се чуди това дали за България се отнася или за Бангладеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Е ,понякога експреса може да те остави на първа спирка ,но това са подробности.Някой като се напият могат
              да им дойдат любовни потребности.
              Аз пък мисля че често се чупят експресите в бг. може да ги върнат и на вторични суровини , но това са също подробности !!!
              Или по нанагорнището като върви експреса и като му свърша парата може да се хързулне до начална спирка и така няколко пъти !!!
              И сега и преди винаги интересната част е да хващаме повече от тези движения на експресите а и на други влакове .,абе .важното е да има ликвидност другото е ала бала .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                На борсата е така - понякога атакуваш, а друг път е по-добре да залегнеш и да дебнеш. Ти като спекулант трябва да ги знаеш тези неща
                Да, разбира се. Само доуточних защо според колегата ника ти не отговаря на моментните ти нагласи.. Това не значи че трябва да сменяш ника при всяка промяна в инвестиционните ти намерения

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                  На борсата е така - понякога атакуваш, а друг път е по-добре да залегнеш и да дебнеш. Ти като спекулант трябва да ги знаеш тези неща
                  Е ,понякога експреса може да те остави на първа спирка ,но това са подробности.Някой като се напият могат
                  да им дойдат любовни потребности.
                  Last edited by Grosss; 14.02.2017, 13:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Ама не си в атака, ами дебнещ в засада
                    На борсата е така - понякога атакуваш, а друг път е по-добре да залегнеш и да дебнеш. Ти като спекулант трябва да ги знаеш тези неща
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Що??? Аз тоя ник много си го харесвам.
                      Ама не си в атака, ами дебнещ в засада

                      Коментар


                      • Как е колеги? Бефебето нещо умря.Ще я видим тая работа дали няма на пързалка да обърне.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                          Крайно време е да си смениш ника, този хич не ти приляга!
                          Що??? Аз тоя ник много си го харесвам.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                            Баба Мецо, разбий ги!
                            Крайно време е да си смениш ника, този хич не ти приляга!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              Баба Мецо, разбий ги!
                              ... пробвай да не бе бъдеш досадно банален - пускай картинки например

                              Коментар


                              • Баба Мецо, разбий ги!
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X