IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

    На кво се хилиш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Аз нищо не виждам просто догатки и се опитвам да си обясня реакциите на играчите на пазара.

      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Продавачите са повече, твърде много конспирации виждаме.
        Аз нищо не виждам просто догатки и се опитвам да си обясня реакциите на играчите на пазара.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Може да е информация, а може и да му трябват пари за апартамент например, а може и да са повече от един продавачите.
          Продавачите са повече, твърде много конспирации виждаме.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Голям по позиции. И защо всички да ги хързулне в един ден. Освен ако не го е осенила некоя.... ин-формация.
            Може да е информация, а може и да му трябват пари за апартамент например, а може и да са повече от един продавачите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Уорън Бъфет спечели 1 милиард долара за 6 седмици

              Инвестиционната компания на Уорън Бъфет увеличи вложенията си в акции на Apple в последния месец на 2016 година четири пъти. Докато всички се питаха каква игра замисля Бъфет, само 6 седмици след като светът влезе в новата 2017 година, акциите на тази компания поскъпнаха с 16.6% и той спечели малко над 1 милиард долара от курсови разлики. Това съобщи „Уолтстрийт джърнъл”.



              Други интересни инвестиции от последно време на Бъфет са в акции на „Монсанто” и на авиопревозвача Southwest Airlines. Експерти смятат, че той е надушил нещо, защото за неговия портфейл не е типично да придобива авиопревозвачи и доколкото е имал такива акции, ги е продавал максимално бързо.
              Warren Buffett just dropped Walmart and signaled the death of retail as we know it

              http://www.businessinsider.com/warre...t-stock-2017-2

              Warren Buffett's Berkshire Hathaway has sold off $900 million of Walmart stock, choosing instead to invest billions in airlines.

              The sale, which leaves Buffett with nearly no shares in Walmart, comes as the US's largest traditional retailer has been rushing to catch up to Amazon and other online competitors.

              Amazon's market value is now $356 billion, compared with Walmart's $298 billion. Last year, Buffett acknowledged that traditional brick-and-mortar retailers were struggling in the face of competition from the e-commerce giant.
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Колко да е голям, тук има колеги дето се хвалят с многоцифрени портфейли
                Голям по позиции. И защо всички да ги хързулне в един ден. Освен ако не го е осенила некоя.... ин-формация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Много голям портфейл. Пък трябва да се вижда през кого минават сделките.
                  Колко да е голям, тук има колеги дето се хвалят с многоцифрени портфейли

                  Коментар


                  • Уорън Бъфет спечели 1 милиард долара за 6 седмици

                    Инвестиционната компания на Уорън Бъфет увеличи вложенията си в акции на Apple в последния месец на 2016 година четири пъти. Докато всички се питаха каква игра замисля Бъфет, само 6 седмици след като светът влезе в новата 2017 година, акциите на тази компания поскъпнаха с 16.6% и той спечели малко над 1 милиард долара от курсови разлики. Това съобщи „Уолтстрийт джърнъл”.



                    Други интересни инвестиции от последно време на Бъфет са в акции на „Монсанто” и на авиопревозвача Southwest Airlines. Експерти смятат, че той е надушил нещо, защото за неговия портфейл не е типично да придобива авиопревозвачи и доколкото е имал такива акции, ги е продавал максимално бързо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      Аз пък си мисля, че търсим под вола теле някой е решил да си вземе печалбите и си разпродаде портфейла. Обема не е голям. Друг е въпроса дали очаква спад и каква е причината за тези му очаквания.
                      Според мен ще има лек спад и консолодация до излизане на консолидираните отчети, а после зависи от тях.
                      Много голям портфейл. Пък трябва да се вижда през кого минават сделките.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Сутринта гуруто като ти изреве"Бабо Мецо,разбий ги" и ще се хванеш за друго.
                        Хааахаааа... гуруто само едно си бае, но понякога уцелва. Само че успеваемостта му малка.

                        Коментар


                        • Аз пък си мисля, че търсим под вола теле някой е решил да си вземе печалбите и си разпродаде портфейла. Обема не е голям. Друг е въпроса дали очаква спад и каква е причината за тези му очаквания.
                          Според мен ще има лек спад и консолодация до излизане на консолидираните отчети, а после зависи от тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Оценяването на настроенията и нагласите на спекулантите спрямо политико-стопанската перспектива не са политизиране, а анализиране на пазара и повратите му. Може да не съм прав в предположенията си, но изказах вероятна причина за днешната червена вълна. Спекулантите са барометър. Особено по-опитните, де яко са яли бой и сега се измъкват по терлици. Групово. А дано утре се фанем за зелено.
                            Сутринта гуруто като ти изреве"Бабо Мецо,разбий ги" и ще се хванеш за друго.

                            Коментар


                            • Оценяването на настроенията и нагласите на спекулантите спрямо политико-стопанската перспектива не са политизиране, а анализиране на пазара и повратите му. Може да не съм прав в предположенията си, но изказах вероятна причина за днешната червена вълна. Спекулантите са барометър. Особено по-опитните, де яко са яли бой и сега се измъкват по терлици. Групово. А дано утре се фанем за зелено.

                              Коментар


                              • Пробват терена, нали все пак идват консолидираните отчети и тогава това днес няма как да стане

                                Коментар

                                Working...
                                X