IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

    малко ти е капитала и затова отиваш на голяма задлъжнялост

    Човека е просто рисков играч но ако искаш да направиш милиони трябват големи топки и да си малко луда глава А и е със сигурност с доста по голям портфейл на БФБ от теб не че ти си малък

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      като имаш 2 мил капитал няма да скочиш в кредити от 860хилки, защото просто не ти трябва този риск
      Не е така. Обема на капитала не влияе на склонността да поемаш рискове на всички еднакво....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
        Важното е търговия да има ! Ешалон първи втори нагоре надолу ,ешалон втори четвърти пети надолу нагоре, алъш вериш да има ...това е истината хехее
        Отчетите на холдингите излизат тези дни и ще има според мен движение ако икономиката се развива добре ......

        Коментар


        • Важното е търговия да има ! Ешалон първи втори нагоре надолу ,ешалон втори четвърти пети надолу нагоре, алъш вериш да има ...това е истината хехее

          Коментар


          • Днес на ход е втория ешалон а от утре пак първия..... и после пак така

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Е той Батя говори в % а не в суми, така че не можеш да знаеш голям ли му е капитала или малък
              като имаш 2 мил капитал няма да скочиш в кредити от 860хилки, защото просто не ти трябва този риск

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Е той Батя говори в % а не в суми, така че не можеш да знаеш голям ли му е капитала или малък
                Пак ли почнахме с темата "на кой му е по-голям"? Капитала или процента де.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Мдааа, много е тегаво, когато на пазара липсва голям играч, който да прави агресивни покупки
                  Това така щото си почивам в момента
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                    малко ти е капитала и затова отиваш на голяма задлъжнялост
                    Е той Батя говори в % а не в суми, така че не можеш да знаеш голям ли му е капитала или малък
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Мдааа, много е тегаво, когато на пазара липсва голям играч, който да прави агресивни покупки
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Експозицията ми в момента е 142%. Т.е. 42% заемен ресурс над собствения капитал.
                        малко ти е капитала и затова отиваш на голяма задлъжнялост

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Ей това е да гледаш оптимистично на живота.. каквото и да се случи ти все да си доволен.. така не се мъчиш да правиш анализ и да си напъваш сивото вещество.. Еееех, живот си живееш ти!
                          и анализи правя. гледам графики и чета отчети.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Ей това е да гледаш оптимистично на живота.. каквото и да се случи ти все да си доволен.. така не се мъчиш да правиш анализ и да си напъваш сивото вещество.. Еееех, живот си живееш ти!
                            Да ти кажа моите действия до момента са горе долу като на бика в атака, но с тази разлика че от капиталовия ръст съм кеширал на оределени нива гонейки си таргетите......и аз все още имам акции макар и не толкова бройки както в началото на ръста..........и да спадне ще влизам пак на определени нива и да се качва ще печеля......все ми е тая моето го прибрах последната година

                            Коментар


                            • DAX -а мина 12000 без много да му мисли как ли ще е тука тия дни?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Аз ще се радвам борсата да направи даже и 50% ръст, защото все още имам акции за продажба но в случай че има корекция ще гледам да наместя кеша. Така че аз не се притеснявам в коя посока ще се движи пазара.
                                Ей това е да гледаш оптимистично на живота.. каквото и да се случи ти все да си доволен.. така не се мъчиш да правиш анализ и да си напъваш сивото вещество.. Еееех, живот си живееш ти!

                                Коментар

                                Working...
                                X