IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мислите ли че ще има промени в Софикс? и кога ще станат ясни промените? Има няколко компании с много лоша ликвидност но пък гледаме че Трейс се продава? Кой може да влезе? Еврохолд? въпреки че там все още има проверки ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      нещо такова
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Ееее, къде ходиш, за струни за гъдулката ли беше?
        https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j...88449952538490

        Коментар


        • Ееее, къде ходиш, за струни за гъдулката ли беше?
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Удри, Баба Мецо!
            Разбий ги!
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Уж гояям ръст на икономиката, оптимизъм и прочее, а аз твърде много лоши (меко казано) отчети на водещи компании прочетох тези дни!

              Има и добри, дори "твърде добри", разбира се, но предвид традиционните игри на мажоритарите... моя оптимизъм остава в положение "холд"...

              Коментар


              • Е да, това което казваш е 100%. Но пазарната стойност на ФФ толкова се срина че вече изглежда съвсем невероятно оставането в индекса според мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Жалко за Трейса. Вече някой едва ли се съмнява че ще падне от Софикс, остава да се сетим кой влиза
                  Според мен разпродажбите тук са заради ужасния отчет, а не заради Софикс.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                    Мдаааа, за чужденците.

                    Коментар


                    • Като гледам минусите май Март започва с разкарване на шитове. Кажете нещо негативно, че да тръгне търговията

                      Коментар


                      • Жалко за Трейса. Вече някой едва ли се съмнява че ще падне от Софикс, остава да се сетим кой влиза

                        Коментар


                        • Теодор Седларски, служебен министър на икономиката:
                          България е отлично място за инвестиции, работа и живот

                          http://www.economic.bg/bg/news/8/bal...-i-zhivot.html
                          Last edited by Innocent; 01.03.2017, 10:53.

                          Коментар


                          • Не стоим толкова зле на световната карта според Forbes...

                            http://www.capital.bg/politika_i_iko...za_pravene_na/

                            ...Силните и слабите страни на България

                            (класиране сред 139 държави)

                            Търговска свобода – 7-о място
                            Парична свобода – 35-о място
                            Право на собственост – 66-о място
                            Иновации – 64-о място
                            Технологии – 38-о място
                            Бюрокрация – 68-о място
                            Защита на инвеститорите – 13-о място
                            Корупция – 66-о място
                            Лична свобода – 42-о място
                            Данъчна тежест – 68-о място
                            Представяне на капиталовия пазар – 7-о място

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                              До колкото си спомням около края на януари ти писах , че съм притеснен от твоите булиш настроения. Е не само това разбира се , но има съвпадение! Клизмата не се е разминала си мисля още и се придържам към тази нагласа скрил се зад по устойчиви на продухване завети. За разпищолване е рано , ще изчакам пък сме и в пости !
                              Мога да изредя поне 10/ политическа ,икономическа и световна криза/ причини да бъда мечки но само една е достатъчна да не позная....
                              Това е Мисия Лондон - гледането на боб показва че Василев ще набере поне 20 милиона а това е вдигане на софикс поне с още 10 -15 %....
                              Става въпрос за този и другия месец....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Браво!
                                До колкото си спомням около края на януари ти писах , че съм притеснен от твоите булиш настроения. Е не само това разбира се , но има съвпадение! Клизмата не се е разминала си мисля още и се придържам към тази нагласа скрил се зад по устойчиви на продухване завети. За разпищолване е рано , ще изчакам пък сме и в пости !

                                Коментар

                                Working...
                                X