IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Аз се чудя защо Кафенето все още не се е самосезирало за случая с Еврохолда?
    Ако не се самосезира, аз ще го сезирам

    Коментар


    • Gross, мисля към Дару.... мина този дял

      Коментар


      • Мечките в Централен Балкан се разбуждат от зимен сън...
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Пак ли ви навести мечката?
          Човек, на теб само мечки са ти в главата. Виж промяната в цените на най-ликвидните акции за последния месец: Софарма +12%. Трейдинг +14%, Монбат +9%, дане говорим за Алкомет +20%, Доверие +15%. Само Химимпорт и ЦКБ са паднали с няма и 4% и Трейс заради индекса -15%.

          Коментар


          • Пак ли ви навести мечката?
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Експат капитал доколкото си спомням навремето 2011 г притежаваха 17% от Еврохолд. После обявиха че са ги продали,но на кого
              и дали не е на свързани лица и дали имат още оттам трябва да започнем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                На 6 март, съм им писал, че 212 млн. акции е грешна бройка, но ми беше отговорено, че така трябва да е...

                Вероятно на Запад е правилно, защото там увеличенията са overnight с поемател и са заключени предварително, затова там може да се броят предварително за успешни и да се взима максималния брой. Но при нас не е така. Повечето увеличения не са на макс, а много се и провалят.
                Добре, а коректно ли е да публикуваш статия и да не цитираш какво БФБ ти отговаря в кореспонденцията. Статията в качеството на журналист ли я пишеш или в качеството на заинтересована страна в някакъв смисъл?

                Защо отговорът на БФБ не се съдържа в статията? Това ли е всичко, което от БФБ са ти отговорили?

                Коментар


                • Пичове напишете едно отворено писмо, като шефа на УОЛТОПИЯ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Аз се чудя защо Кафенето все още не се е самосезирало за случая с Еврохолда?
                    сигурно не могат, трябва да се пусне жалба на която ще отговорят, тамън за следващото разбалансиране
                    от бфб-то можеше да спрат търговията и докато си проверят нещата и излязат със становище
                    може би всичко е наред не съм чул някои от управляващите дружества и други борци за ефективен пазар да недоволства
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      От БФБ нищо все още за Еврохолда и Холдинг България поне да кажат нещо че търговията върви та да няма прецакани!
                      като си се осрал здраво, трябва да намериш начин да се забършеш добре. не можеш току-така да се накиснеш още с отложените ф...лии, като признаеш грешката си и докажеш, какъв дебил си (въпреки че това е начинът да се изправиш след падането и изтупаш от засъхналото)
                      говоря за хрантутите от постройката зад проскубаното добичеподобно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        От БФБ нищо все още за Еврохолда и Холдинг България поне да кажат нещо че търговията върви та да няма прецакани!
                        Ако изобщо са осъзнали какво се е случило, ако има новини, вероятно пак ще са след 17.00.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • http://profit.bg/investitsii-abv/obu...te-na-borsata/
                          Last edited by Grosss; 13.03.2017, 12:22.

                          Коментар


                          • При всяка промяна съм прецакан, дори и да нямам от акциите.

                            Коментар


                            • Аз се чудя защо Кафенето все още не се е самосезирало за случая с Еврохолда?
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                От БФБ нищо все още за Еврохолда и Холдинг България поне да кажат нещо че търговията върви та да няма прецакани!
                                +1 Може ли да са такива безхаберници???

                                Коментар

                                Working...
                                X