IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не бъди толкова сигурен , че всички ще познаят бързо кризата..През 2007 никой в САЩ не я позна навреме от много титулуваните експерти..Всеки ще продаде когато се усети, а в началото има и опити да се ограничи до спад..

    Коментар


    • Тук има доста опарени от 2008 всеки .ще бърза да излезе при спад в Уса въпроса е да ли ще има толкова купувачи
      Особено на хората с големи портфейли ме съмнява изобщо да разпродадат и половината си
      Тогава не ми се мисли за фонда ,ще е страшно но тъка е на борсата всеки трябва да си прави сметката
      Last edited by lobos; 20.03.2017, 22:04.

      Коментар


      • Това беше хубава анкета и няма да е лошо Биг да я повтори..Лично аз нямам отговор- може би на 2000 пункта бих продал половината или две трети..Шегувам се .Това е процес и състезание между коне..За мен е подмяна на едни- уморени с други..
        Разбира се при спад в САЩ и криза веднага ще разпродам както миналия път- без да чакам да дойде в Европа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

          Не знам нищо . Питаш грешния човек.
          От известно време нямам Доверие.
          Попитах , не защото имаш а защото преглеждаш голяма част от икономческата и техническа информация на компаниите от БФБ....
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Вале , ако четеш , нещо за КЗК за Доверие ...

            Информацията е майка на растежа......там...,
            Не знам нищо . Питаш грешния човек.
            От известно време нямам Доверие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

              Този въпрос никога не го попълвам. Много по-често работя със събития и взаимовръзки между тях отколкото с крайни стойности . Лично аз не знам на какви нива ще продам. Ще се адаптирам към средата.
              Аз също не се влияя по никакъв начин от нива на индекси, но според мен би се получила много интересна картинка!
              Last edited by 15%; 20.03.2017, 21:20.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Преди време, на Софикс около 300 по спомени, Биг Беър бе пуснал една анкета със заглавие: При какви нива на Софикс бихте продали акциите си? Дали някой е заинтересуван да направи отново такава и да се съпостави с предишната? Хубаво би било обаче да се съпостави след като настоящата вече е затворена, за да не се взаимства от старата.
                Еее,чакай малко, това си е процес от поне още 18месеца, с къде мечи - де бичи капани, но хард+тренд!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Преди време, на Софикс около 300 по спомени, Биг Беър бе пуснал една анкета със заглавие: При какви нива на Софикс бихте продали акциите си? Дали някой е заинтересуван да направи отново такава и да се съпостави с предишната? Хубаво би било обаче да се съпостави след като настоящата вече е затворена, за да не се взаимства от старата.
                  Този въпрос никога не го попълвам. Много по-често работя със събития и взаимовръзки между тях отколкото с крайни стойности . Лично аз не знам на какви нива ще продам. Ще се адаптирам към средата.

                  Коментар


                  • Преди време, на Софикс около 300 по спомени, Биг Беър бе пуснал една анкета със заглавие: При какви нива на Софикс бихте продали акциите си? Дали някой е заинтересуван да направи отново такава и да се съпостави с предишната? Хубаво би било обаче да се съпостави след като настоящата вече е затворена, за да не се взаимства от старата.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Кире, само едно нещо ще ти кажа и спирам да се занимавам с теб. Чий ще го диря на борсата 16 години, ако не разбирам от тая работа? Може и да не ми отговаряш. Приятна вечер и наздраве!
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Палячо, ти пак измерваш хората по твоята некадърност...Имам само първокласни акции, но не мога и не искам да имам като твоите боклуци, които разпродаде...Имам над 40 позиции, но не досаждам като тебе да се правя на голям инвеститор..Учи , чети и ти може един ден нещо да постигнеш..Досега много издишаш..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Сега да не я направите 10 лева.Аз отдавна съм заредил
                          ха-ха-ха ти има ли нещо, което да не си заредил? според мен малко послъгваш, но нали знаеш, че първо лъжеш себе си и чак тогава другите, ако въобще някой ти вярва
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Вале , ако четеш , нещо за КЗК за Доверие ...

                            Информацията е майка на растежа......там...,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Сега да не я направите 10 лева.Аз отдавна съм заредил
                              Е ... всяко нещо с времето си .... по п-п бърза работа нямаме
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Сега да не я направите 10 лева.Аз отдавна съм заредил

                                Коментар

                                Working...
                                X