IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • X_Y, изтрий последните 3 страници като си почнал...

    Коментар



    • След 8 години милиционеркомунистическо крадене и национализация на Борсата ГЕРБ да се махат..Да идват други- изобщо натиск върху политиците и по- малко да се застояват..
      В цял свят Фондовите Борси са символ на капитализма- по това се разбра и какви са ГЕРБ и министъра и Черешар..
      Last edited by X_Y; 20.03.2017, 11:42.

      Коментар


      • Няма вариант - вреден за борсата, а полезен за България

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение

          За мен въпроса е кои са по-малко вредни за България, па после борсата. Което казваш е факт и не бих заел друга позиция. По скоро се опитвам да предвидя бъдещите действия на едните и другите. Само популистките лозунги на БСП - президента да не забравя коя полит.сила го е издигнала, да баталясат плоския данък, щели да се допитват до електората за евнтуално управление с ДПС и т.н. ме карат да се паникьосвам и показват , че с тези промяна няма как да има - такава им е закваската.
          Наскоро ми попадна статия , че след 1944г. е унищожено около 6% от най-доброто българско население - офицери, интелектуалци все нормални хора и още тогава е предопределено скапването на генофонда. Дори и цифрата да е завишена самоуважението не ми дава да ми иде гласа на вятъра.
          И не забравяйте, че картинката е друга - сага имаме действащ президент.
          ++++++

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение

            Абсолютно съгласен, но пак не даваш отговор. Смяната на ГЕРБ с БСП не е промяна - това е връщане назад. Бих се съгласил , че ГЕРБ и БСП са различни издънки и имат общ корен , но категорично едните знаят само да вземат, другите дори и открито крадливи все нещо посвършват. БСП ако е първа следва дълбоко поемане на въздух - това са фактите. В следващия парламент малките и да влязат няма как да играят ролята дори и на коректив, просто водещите партии сега са твърде напред и то с паритет , трите следваши формации са също с изравнени сили но изостават - 3 от тези 5 ще определят правилата, сега картинката е различна от последните години.
            Герб не са се родили големи и те са били малки. Няма как да знаем как биха се представили други малки партии, ако не им дадем власт. Всичко което казваме ще бъде гадаене. Но за Герб и Бсп няманужда да гадаем, защото сме ги виждали и сме им сърбали попарата и продължаваме да я съпбаме.

            Коментар


            • Гледам днес ,че Софикс фонда е купил пак от Хиката , за да я балансира до края на март...
              Днес за продавачите успех и за купувачите като мен ,по ниски цени...
              Софикс викай мецаните....
              Не е препоръка..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение

                За мен въпроса е кои са по-малко вредни за България, па после борсата. Което казваш е факт и не бих заел друга позиция. По скоро се опитвам да предвидя бъдещите действия на едните и другите. Само популистките лозунги на БСП - президента да не забравя коя полит.сила го е издигнала, да баталясат плоския данък, щели да се допитват до електората за евнтуално управление с ДПС и т.н. ме карат да се паникьосвам и показват , че с тези промяна няма как да има - такава им е закваската.
                Наскоро ми попадна статия , че след 1944г. е унищожено около 6% от най-доброто българско население - офицери, интелектуалци все нормални хора и още тогава е предопределено скапването на генофонда. Дори и цифрата да е завишена самоуважението не ми дава да ми иде гласа на вятъра.
                И не забравяйте, че картинката е друга - сага имаме действащ президент.
                Според процента на затрития качествен "матриал" е може би и повече. Ама после да не се сърдим на баце Бойко като го каже че "матряла" е слаб. Само напоследък се заговори за правене на нещо за да се забележи фондовия пазар. Ще изгрее слънце и на нашата улица ама ще трябва година 2 или поне месец - два като за начало и да се надяваме мисия Лондон да е успешна за фонда.

                Коментар


                • Прекалено политизирате темата. Моля, спрете.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Четем и не вервам на ушите си. Възможно ли е хора с толкова опит и изглеждащи разумни да не виждат очеизвадното? Битката е БСП - ГЕРБ


                    И двете са мутанти на БКП- комунисти, въпроса е кои са по - полезни за Борсата ..ГЕРБ и Черешаря ги видяхме осем години какво направиха и как със Шиши ограбиха КТБ.Как мислите по действия кои са по десни от тези комунисти..Парадокса е , че не са тези които претендират..Не може да си уж десенкато ГЕРБ и да крадеш като разпран , не може да си десен и 70% от членовете ти да са били членове на БКП и деца на ЦК на БКП да са ти министри..И накрая не може да си десен и да национализираш и скапеш Борсата..
                    Защо тези уж десни не вкараха в затвора Р.Овч. и крадливите комуниси- защото са от едно котило ли..Колко висши политици има в затвора за 26г.- николко
                    За мен въпроса е кои са по-малко вредни за България, па после борсата. Което казваш е факт и не бих заел друга позиция. По скоро се опитвам да предвидя бъдещите действия на едните и другите. Само популистките лозунги на БСП - президента да не забравя коя полит.сила го е издигнала, да баталясат плоския данък, щели да се допитват до електората за евнтуално управление с ДПС и т.н. ме карат да се паникьосвам и показват , че с тези промяна няма как да има - такава им е закваската.
                    Наскоро ми попадна статия , че след 1944г. е унищожено около 6% от най-доброто българско население - офицери, интелектуалци все нормални хора и още тогава е предопределено скапването на генофонда. Дори и цифрата да е завишена самоуважението не ми дава да ми иде гласа на вятъра.
                    И не забравяйте, че картинката е друга - сага имаме действащ президент.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Като борсов спекулант и инвеститор, аз ,естествено, имам симпатии към синия цвят. Но заради разделението днес той е по скоро синкав,а не син и не може да замъгли преценката ми.

                      А ГЕРБ са тъмно червени милиционери..Знаеш ли какво ги издава, че са баш комунистическо котило- голямото им крадене
                      Няма какво да ни забраняваш да пишем- Черешаря - Шиши и ГЕРБ скапаха КТБ и Борсата..Ти за пореден път се издаде, че не си никакъв инвеститор..Всички знаем какъв си вече..
                      Не, не съм инвеститор, Кире, още по-малко заслужил. Прост мембър съм и се опитвам да чопна малко овес от борсата, без да ме ритнат атовете Среща след минута и успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение

                        Абсолютно съгласен, но пак не даваш отговор. Смяната на ГЕРБ с БСП не е промяна - това е връщане назад. Бих се съгласил , че ГЕРБ и БСП са различни издънки и имат общ корен , но категорично едните знаят само да вземат, другите дори и открито крадливи все нещо посвършват. БСП ако е първа следва дълбоко поемане на въздух - това са фактите. В следващия парламент малките и да влязат няма как да играят ролята дори и на коректив, просто водещите партии сега са твърде напред и то с паритет , трите следваши формации са също с изравнени сили но изостават - 3 от тези 5 ще определят правилата, сега картинката е различна от последните години.
                        Момчета, всички имат един корен - БКП/ДС. Стига сме дри.кали в темата, че ще ни модерират. Успешна седмица

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          При ГЕРБ, какво стана с Р. Овч? Остана да защитатва интреса на държавата в Лукоил. ГЕРБ и БСП са едно и също нещо. Двете страни на една и съща монета. Не очаквам от тях да имат вола за съдебната система. Показаха го и през годините на управление. Моя принцип е да не слушам какво ми говорят, а да ги гледам какво вършат. Е видях ги. Нужана е промяна.
                          Абсолютно съгласен, но пак не даваш отговор. Смяната на ГЕРБ с БСП не е промяна - това е връщане назад. Бих се съгласил , че ГЕРБ и БСП са различни издънки и имат общ корен , но категорично едните знаят само да вземат, другите дори и открито крадливи все нещо посвършват. БСП ако е първа следва дълбоко поемане на въздух - това са фактите. В следващия парламент малките и да влязат няма как да играят ролята дори и на коректив, просто водещите партии сега са твърде напред и то с паритет , трите следваши формации са също с изравнени сили но изостават - 3 от тези 5 ще определят правилата, сега картинката е различна от последните години.

                          Коментар


                          • Четем и не вервам на ушите си. Възможно ли е хора с толкова опит и изглеждащи разумни да не виждат очеизвадното? Битката е БСП - ГЕРБ


                            И двете са мутанти на БКП- комунисти, въпроса е кои са по - полезни за Борсата ..ГЕРБ и Черешаря ги видяхме осем години какво направиха и как със Шиши ограбиха КТБ.Как мислите по действия кои са по десни от тези комунисти..Парадокса е , че не са тези които претендират..Не може да си уж десенкато ГЕРБ и да крадеш като разпран , не може да си десен и 70% от членовете ти да са били членове на БКП и деца на ЦК на БКП да са ти министри..И накрая не може да си десен и да национализираш и скапеш Борсата..
                            Защо тези уж десни не вкараха в затвора Р.Овч. и крадливите комуниси- защото са от едно котило ли..Колко висши политици има в затвора за 26г.- николко
                            Last edited by Kiro; 20.03.2017, 10:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                              Четем и не вервам на ушите си. Възможно ли е хора с толкова опит и изглеждащи разумни да не виждат очеизвадното? Битката е БСП - ГЕРБ , малките формации дори да влязат в НС нямат шанс да са фактор , колкото и да са къпани проучванията дилемата е кой ще има първо право да състави кабинет. Практиката показва, че БСП вземе ли власт я дава само с фалит и натиск от улицата. Не знам за "стокхолмския синдром" , но който е забравил триглавата ламя, Р.Овч., и Орешаря , който по мое мнение е по - вреден от Черешаря е редно да се замисли.
                              В тази връзка "Спящият бик" е прав, че е добре да преценим кое е по - малкото зло.
                              По убездения съм десен,нямам политически пристрастия и не припознавам политичеста сила , която да не се е дискредитирала , но винаги съм се възползвал от правото на избор. В текущата ситуация вярвам и , че имаме вече действащ президент, който все пак да обуздава арогантното поведение на евентуално ново правителство на Бойко.
                              А за БФБ мисля , че който и да дойде само трябва да не пречи.
                              При ГЕРБ, какво стана с Р. Овч? Остана да защитатва интреса на държавата в Лукоил. ГЕРБ и БСП са едно и също нещо. Двете страни на една и съща монета. Не очаквам от тях да имат вола за съдебната система. Показаха го и през годините на управление. Моя принцип е да не слушам какво ми говорят, а да ги гледам какво вършат. Е видях ги. Нужана е промяна.

                              Коментар


                              • Няма ли да поканите Баба Меца да ви потанцува?
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X