IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Според мен софикс фонда прави балансировката си....
    И го прави без да се притеснява от изборите....?
    Иначе има леко уплашени от изборите с продажби в масовите акции....
    Гледам уплахата не е голяма. Пък и последната смяна на кабинета не се отрази повече от ден два.
    Тези избори ще определят политиката по-дълго от служебния кабинет ама на дали 4 години.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

      Аз не бих продал в момента, просто се надявах малко да върне за да си допълня тук там. Май няма да ме огрее
      По Хим-а си има една резидентна мечка. Там, ако искаш...
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

        Защо да продаваш сега, като следващата седмица Вторник, Сряда ще трябва да купуваш пак Само въртели за комисионни и огризки ли
        Аз не бих продал в момента, просто се надявах малко да върне за да си допълня тук там. Май няма да ме огрее

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
          Много ялови тези мечки, очаквах низходящо движение днес, което засега не се случва. Явно на никой не му се продава на тези нива.
          Защо да продаваш сега, като следващата седмица Вторник, Сряда ще трябва да купуваш пак Само въртели за комисионни и огризки ли

          Коментар


          • Много ялови тези мечки, очаквах низходящо движение днес, което засега не се случва. Явно на никой не му се продава на тези нива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
              Някои очакват спад, а други шетат
              Според мен софикс фонда прави балансировката си....
              И го прави без да се притеснява от изборите....?
              Иначе има леко уплашени от изборите с продажби в масовите акции....

              Коментар


              • Някои очакват спад, а други шетат

                Коментар


                • Така е, да... но при несигурността около изборния процес е възможно натам да се отиде. Иначе според мен фондът държи един коз, който може и да изиграе скоро, но да видим
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                    Етфа също има нужда от спад за да може да купи по ниско и да влезе пак в рамките на 5% от софикс
                    То има и други варианти за да влезе в тази рамка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      Иска ти се , то с тия нови и нови записвания на етф
                      Етфа също има нужда от спад за да може да купи по ниско и да влезе пак в рамките на 5% от софикс
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Иска ти се , то с тия нови и нови записвания на етф

                        Коментар


                        • Аз пък мисля, че е време да има корекция при надценените акции и много сериозен ЪП при изоставащите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                            А няма ли да е добре и тук да погледаме малко червено в цените??? Нали биковете атакуват като видят червено

                            Айде успешен ден на всички!
                            Днес 1,5-1,6 % надолу. Според мен може да се очаква корекция на пазарите през 2017, много нервни станаха. Не говоря за БФБ.
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • Все си мисля, че една малка корекция ще е полезна за пазара в момента. Чуждуте пазари вчера са червени, наближават избори и не бих се учудил, ако има прибиране на печалби и връщане на индекса едни 5-6%. Това ще даде глътка въздух, ще даде също възможност за допопълване на акции по някои позиции. Но тренда е много силен и не се съмнявам в средносрочен план за възходящото движение на родната борса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                                А няма ли да е добре и тук да погледаме малко червено в цените??? Нали биковете атакуват като видят червено

                                Айде успешен ден на всички!
                                е девет години малко ли беше? Успех и на теб!

                                Коментар

                                Working...
                                X