IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цари предизборна предпазливост.
    Оптимистично е, че не са предизборни изсипвания, вземайки предвид прогнозите, би трябвало да са..
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Бик в атака, спри да ни занимаваш със себе си защото много олекваш...Да има много хора продали евтино и ние всички сме грешали и губили, но ти не спираш да спамиш и да се хвалиш, а на практика не защитаваш хвалбите си..Всички разбрахме, че си във форума повече да се хвалиш и може би да се самодоказваш..Какво като си от 16г. или аз от 26г.Важен е резултата..Засега ги биеше когато мечките вършееха и продаде, когато дойдоха Биковете... Отгоре на всичко и претенциозно раздаваш акъл в много теми..Така сам караш другите да те оценяват..Гледай си търговията и както вече съм ти казвал- чети и учи повече, засега имаш слаби резултати за 16г. присъствие- малък ти е порфейла и допускаш много грешки....И по малко и по скромно ни занимавай със себе си..
      Това са приятелски съвети- Бъди здрав и успех..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Нови почти 500 хил. лв. влизат в ЕТФ-а и първите милиони от дивиденти се задават към инвеститорите... а активите в ДФ растат ежедневно http://baud.bg/
        Да няма после изненадани

        Ръководството на Стара планина холд АД предложи на Съветите на директорите на предприятията от групата на холдинга Общите събрания на акционерите да разпределят част от печалбата на дружествата за 2016 година, както следва: Стара планина холд АД, 4 531 164 лв.; М+С Хидравлик АД, 10 151 232 лв.; Хидравлични елементи и системи АД, 3 274 876 лв.; Елхим-Искра АД, 502 168 лв.; Българска роза АД, 401 324 лв.
        +1 бях забравил дивидентите . то и от тях ще влязат едни 450-500К свеж кеш.
        Last edited by tony1975; 21.03.2017, 10:42.

        Коментар


        • Кире, а защо не кажеш нещо за хората, които продаваха CHIM на 1.10, CCB под лев, SFARM на 2.50, MONBAT на 7? Те какво да правят? Да съжаляват до края на живота си ли? Така е на борсата - едните продават рано, други по-късно, а трети се вричат във вечна вярност и никога не се разделят с акциите си и си ги държат и в добри и в лоши времена.

          Айде успешен ден на всички!
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Нови почти 500 хил. лв. влизат в ЕТФ-а и първите милиони от дивиденти се задават към инвеститорите... а активите в ДФ растат ежедневно http://baud.bg/
            Да няма после изненадани

            Ръководството на Стара планина холд АД предложи на Съветите на директорите на предприятията от групата на холдинга Общите събрания на акционерите да разпределят част от печалбата на дружествата за 2016 година, както следва: Стара планина холд АД, 4 531 164 лв.; М+С Хидравлик АД, 10 151 232 лв.; Хидравлични елементи и системи АД, 3 274 876 лв.; Елхим-Искра АД, 502 168 лв.; Българска роза АД, 401 324 лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              То винаги едни и същи излизат първи Голдмани , Мерил ,Моргани и още 3-4 .То кризата почва от тях за там е ясно едва ли ще има изненади ,но за БФБ сега инвеститорите са доста по грамотни не като 2008 когато Алианц продадоха тук им се смеехме ,относно Софикс ,че продал нямаше да е проблем ако имаше ликвидност на пазара и влезни в други позиции аз това го правя постоянно на вън ,там все се намира нещо за спекула .
              Но това е нашия пазар и за сега се съобразяваме с него хубав и доходен ден на всички

              Коментар


              • Уважаеми 15% , Историята учи, че никой не се учи от историята..
                Иначе нямаше да има толкова много щети всеки път след всяка криза..Защо Мерил линч, Фреди Мей и много други не продадоха навреме токсичните активи и защо изобщо ги купиха..Всеки път всеки си мисли , че е много важен и специален и на него няма да се случи
                Ето и сега например един форумен Бик се хвали, че имал 16г. опит , а разпродаде без време при покачващ пазар..Не е въпроса в това кои са участниците, а в тяхната психология , която е една и съща..Тази игра е вечна и е започнала още от Холандските лалета - за едно лале- луковица се е купувала луксозна къща, а после след срива нищо..Същото е и с имотите и може да стане с много стоки..
                ДЪЛЖАТ СЕ НА БОРБАТА МЕЖДУ ЧОВЕШКАТА АЛЧНОСТ И СТРАХ..КЪДЕТО АЛЧНОСТТА ВЗЕМА ВРЪХ..

                МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕН ЗА КУРСИВА ЦВЯТ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Не бъди толкова сигурен , че всички ще познаят бързо кризата..През 2007 никой в САЩ не я позна навреме от много титулуваните експерти..Всеки ще продаде когато се усети, а в началото има и опити да се ограничи до спад..
                  Проблемът Кире според мен е, че участниците на БФБ днес и тези от 2008 г. са коренно различни! Както се казва на комарджийски език - ако не виждаш балъка на масата, значи си ти! Колега от форума наскоро го оприличи на играта, в която има 7 танцуващи и 3 стола. Който от танцуващите седне пръв на столовете печели, останалите са в кофата. Та, ние не танцуваме с бакшиши, хамали и подобни. Танцуваме с много различни и интелигентни хора, хора преживели много, хора с връзки, хора с екстра инфо, доказали се във времето и т.н. и т.н.! Похвално е самочувствието на доста хора, но всички с такова трябва да знаят, че то е стълба за нагоре и асансьор за надолу. При сегашните участници на БФБ си мисля, че когато ти осъзнаеш, че има проблем на световните пазари, спреда ще стане да кажем 30%. Ей така, за 2-3 дни! Просто ако има цаци, които да "балансират" пазара, те няма да могат да поемат и процент от товара на големите. Абе с 2 думи - недей да подценяваш днешните участници на БФБ!

                  Last edited by 15%; 21.03.2017, 01:04.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Не бъди толкова сигурен , че всички ще познаят бързо кризата..През 2007 никой в САЩ не я позна навреме от много титулуваните експерти..Всеки ще продаде когато се усети, а в началото има и опити да се ограничи до спад..
                    От тогава на много ПФ още им държи влага ,както и на повечето инвеститори на БФБ ,но алчни винаги ще се намерят ,здраве и живот ще видим как ще се развие мача

                    Коментар


                    • Не бъди толкова сигурен , че всички ще познаят бързо кризата..През 2007 никой в САЩ не я позна навреме от много титулуваните експерти..Всеки ще продаде когато се усети, а в началото има и опити да се ограничи до спад..

                      Коментар


                      • Тук има доста опарени от 2008 всеки .ще бърза да излезе при спад в Уса въпроса е да ли ще има толкова купувачи
                        Особено на хората с големи портфейли ме съмнява изобщо да разпродадат и половината си
                        Тогава не ми се мисли за фонда ,ще е страшно но тъка е на борсата всеки трябва да си прави сметката
                        Last edited by lobos; 20.03.2017, 23:04.

                        Коментар


                        • Това беше хубава анкета и няма да е лошо Биг да я повтори..Лично аз нямам отговор- може би на 2000 пункта бих продал половината или две трети..Шегувам се .Това е процес и състезание между коне..За мен е подмяна на едни- уморени с други..
                          Разбира се при спад в САЩ и криза веднага ще разпродам както миналия път- без да чакам да дойде в Европа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                            Не знам нищо . Питаш грешния човек.
                            От известно време нямам Доверие.
                            Попитах , не защото имаш а защото преглеждаш голяма част от икономческата и техническа информация на компаниите от БФБ....
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Вале , ако четеш , нещо за КЗК за Доверие ...

                              Информацията е майка на растежа......там...,
                              Не знам нищо . Питаш грешния човек.
                              От известно време нямам Доверие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

                                Този въпрос никога не го попълвам. Много по-често работя със събития и взаимовръзки между тях отколкото с крайни стойности . Лично аз не знам на какви нива ще продам. Ще се адаптирам към средата.
                                Аз също не се влияя по никакъв начин от нива на индекси, но според мен би се получила много интересна картинка!
                                Last edited by 15%; 20.03.2017, 22:20.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X