IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бик в атака, така наречените от теб корекции са консолидации без оборот. Пазара ни е такъв. Леко е асимитричен. Просто в момента няма мечки. Когато биковете спрат за момент, което е нормално, мечките не могат да вземат превъзходство и да направят една читава корекция. Много пъти сме обсъждали как влияе липсата на къси и и маржин върху пазара и е безсмислено пак да го правим. Просто пазара ни си има специфики, които е нормално да бъдат познавани от старите играчи.

    Коментар


    • Продай пак за да видиш има ли бикове..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Доживях СОФИКС 637 да се приема като триумф за мечките.
        Ама ти много обичаш да извърташ нещата, а?! Къде видя да казвам подобно нещо? Казвам само, че когато на пазара няма голям играч който да прави агресивни покупки дребните се ослушват като пръднал в автобуса.
        Last edited by Бик в атака; 24.03.2017, 11:35.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Доживях СОФИКС 637 да се приема като триумф за мечките.
          и да го пише някой с име 'Бик в атака' ясно че народа в момента изчаква резултата от изборите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            Абе къде са биковете??? Или тук всички са бикове, само когато някой голям купува? Пфу, жалка картинка!
            Доживях СОФИКС 637 да се приема като триумф за мечките.

            Коментар


            • Абе къде са биковете??? Или тук всички са бикове, само когато някой голям купува? Пфу, жалка картинка!
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 200 000
                чудесни са - не съм очаквал, че ще вървят толкова добре!

                Коментар


                • Поръчки на първичен пазар, получени до 15:00 часа на 23.03.2017
                  Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 200 000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Пазарен ветропоказател 1Q 2017 и временни резултати

                    Очаквания за основните български акции 1Q 2017 и временни резултати

                    Много бързо изпадат анкетите надолу и не се попълват.

                    Ето една нова анкета - Индекси 2017
                    Последен ден на анкетите! Последни настроения преди изборите!

                    Коментар


                    • Грешка, бе, човек. Тоя коментар за политиката. Хвърли го там.

                      Коментар


                      • Спрете да политизирате темата.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Айде стига сте правили забележки за дребни неща! Все пак това е инвестиционен форум, в който се обсъждат инвестиции, а не правопис.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                            Абе... ти защо спря да пишеш в тамата на Свилоза? Спомняш ли си там какви лакърдий разтягаше?
                            Не си влизал там май, неотдавна написах най-дългото си мнение в темата. А съвсем скоро писах пак. Не се справяш добре в ролята на мой хроникьор. Влизай да четеш, щом си пропуснал, а ти липсва. И още нещо: множествено число с "й" в края не съществува. Успех!
                            Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                            Коментар


                            • http://www.mediapool.bg/alfa-risarch...ews261744.html

                              "Алфа рисърч": ГЕРБ с над 2.5% преднина пред БСП

                              Май всичко зависи кой ще е първи и кой ще подкрепят Марешки и Патриотите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение

                                Щом се чудиш, това е добро начало. Ако знаеше нещо, което четеш, не би се чудил, но и нищо ново не би научил, понеже щом не те учудва, значи вече го знаеш. Ако се чудиш, значи има нещо, което е ново за теб. Не всяко нещо обаче, което те учудва, е смислено и би те научило на нещо. Със сигурност обаче, единственият шанс да научиш нещо, е да те учуди. Ако почуда няма – значи някой преповтаря нещо старо, което ти е известно. Така че радвай се, когато си учуден . Аз лично се радвам много. За щастие тук има форумци, които ме радват и учудват.

                                Не е редно да се правят препоръки - купи онова, продай това, аз точно препоръки нямам никога за нищо. Какво очакваш да прочетеш тук – хората споделят песимисти или оптимисти са и от време пишат какво купуват продават, понякога се аргументират. Откак пиша, всеки път или почти всеки път споменавам, че съм оптимист, който е догоре в акции, писал съм и за доста акции. Дотук пазарът се движи в унисон с моите очаквания, въпреки, че когато започнах да пиша бяхме единици хора с подобни очаквания и доста присмех получавахме от мецаните. Възможно е занапред да греша. От време на време пиша за някоя акция, че я имам, а за да я имам, очевидно ми се струва с добър потенциал. Лошото при мен е, че преструктурирам прекалено динамично и портфейлът ми има драстични промени от последния път, когато го писах преди месеци, с някои акции се разделих отдавна, за да си купя други. Не седнах да си го пиша отново (портфейла), но и не ми е тема в момента. Никога не бих скрил нещо, но и гледам да не си натрапвам предпочитанията, понеже кой съм аз... щъркел някакъв си там .
                                Grosss, желая ти успехи там, където са ти необходими.
                                Акции на БФБ имам. Препоръки нямам никакви.
                                Абе... ти защо спря да пишеш в тамата на Свилоза? Спомняш ли си там какви лакърдий разтягаше?
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X