IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

    Тони, те още не са гласувани, а ти викаш че идвали И кои дивиденти идват???
    Нещата не са добри....
    Шоуто на Слави ,вчера беше спряно от БТВ , а Тиквата е на инструктаж в Малта...
    Патриотите не са добрия партньор за господарите в Брюксел ,така че....
    Борсата ще стои в изчакване ,каква е ситуацията....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

      Тони, те още не са гласувани, а ти викаш че идвали И кои дивиденти идват???
      Е сега....много песимистично...тези които ще гласуваме....някви стинки трябва да уточним само.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Добро утро!
        МЕлЕоните на страницата на БАУД продължават да растат. Парламента и правителството горе-долу ясни. Е нямало кой да дърпа на дясно, ама то в предния парламент едни реформатори бяха - само батаци направиха ако сме честни.
        Така че..... време е да поглеждаме към следващата кота че Лондон и дивидентите идват!
        Успех!
        Тони, те още не са гласувани, а ти викаш че идвали И кои дивиденти идват???
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Добро утро!
          МЕлЕоните на страницата на БАУД продължават да растат. Парламента и правителството горе-долу ясни. Е нямало кой да дърпа на дясно, ама то в предния парламент едни реформатори бяха - само батаци направиха ако сме честни.
          Така че..... време е да поглеждаме към следващата кота че Лондон и дивидентите идват!
          Успех!

          Коментар


          • Още по-рано имах от Борса Строймат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              BigBear, като съм купил акции преди масовата - как да гласувам
              И аз имам "тапети" на "ПЧБ",Кредитна банка","Тракиа Комерс".......

              Коментар


              • Все от някоя тогавашна борса си ги взел

                Интересно ми стана дали ЕТФ вкарва нови участници в пазара.
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • BigBear, като съм купил акции преди масовата - как да гласувам

                  Коментар


                  • Софикс 2017 и временни резултати
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      В момента с замислям Боко и ШИШИ каква галимация ще направят в БТХ ,защото изтича срока за забрана на продажбата му...
                      А те играят заедно там...
                      Не е препоръка...
                      Друг щекотлив въпрос, свързан със следприватизационния контрол, е нарушава ли собственикът на "Булгартабак" договора за покупката на тютюневия холдинг със затварянето на софийската цигарена фабрика преди почти година? Ще бъде ли глобен собственикът "ВТБ Инвест" със 100 млн. евро, каквато е клаузата на контракта при спиране на мощности?

                      Не знам защо това отново се превръща в казус. Още при организираните миналата година от синдикатите протести направихме проверка, после имаше още няколко проверки както в "София БТ", така и в благоевградската фабрика. Положението е следното:

                      Част от дейностите в "София БТ" са запазени. Производствените машини са преместени и са обособени като отделна площадка "София БТ" на територията на "Благоевград БТ". Тези машини работят, установено е, че по договор единственото ограничение е производството да се мести извън територията на страната. Това означава, че машините може да работят където собственикът реши в България. При освобождаването на работниците от София не са констатирани никакви нарушения. Получили са си предизвестията, платени са им заплати и обезщетения и няма никакви причини за налагане на глоба.

                      Дори когато наскоро се заговори за протести на работници в "София-БТ", аз поисках информация от синдикатите за какво става въпрос и от профсъюзите ми казаха, че те не са организирани от тях.

                      В агенцията уведомени ли сте за подготвяна препродажба на тютюневия холдинг, каквито слухове има?

                      Не. Но подобен вариант вече е възможен, тъй като петгодишният срок за забрана на препродажба е изтекъл и собственикът може да бъде сменен, но предметът на дейност на дружеството задължително ще бъде запазен.

                      http://www.mediapool.bg/prokuraturat...ews261807.html

                      Коментар


                      • 30% ръст на българската борса привлече вниманието на чуждите инвеститори

                        http://bgtrader.elana.net/bg/pazarna...B0%D1%82%D0%B8

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          да чакаме какво ,
                          то няма щастливи гербери ти искаш щастливи инвеститори....
                          В момента песимисти ,като мен купуват а оптимистите продават....
                          Освен един ИП на ХИМ ,който направи оборот на Галата и продавача от Юробанк в Доверие на маркета няма никои а и в Софарма може и да един и същи.....
                          Не е препоръка......
                          Правилно си се ориентирал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Монти не знам за продаване, но аз пак се страхувам от застой 1-2 години..Не смятам да спра да купувам, но ще се откажа комай от репата..
                            В момента с замислям Боко и ШИШИ каква галимация ще направят в БТХ ,защото изтича срока за забрана на продажбата му...
                            А те играят заедно там...
                            Не е препоръка...

                            Коментар


                            • Монти не знам за продаване, но аз пак се страхувам от застой 1-2 години..Не смятам да спра да купувам, но ще се откажа комай от репата..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                При обработени 100% на гласовете от чужбина резултатите са следните:
                                ГЕРБ - 24.45%
                                ДОСТ - 17.49%
                                БСП - 12.54%
                                ДПС - 12.05%
                                "Да, България" - 10.19%

                                А ние чакаме Борсата да се покачи
                                да чакаме какво ,
                                то няма щастливи гербери ти искаш щастливи инвеститори....
                                В момента песимисти ,като мен купуват а оптимистите продават....
                                Освен един ИП на ХИМ ,който направи оборот на Галата и продавача от Юробанк в Доверие на маркета няма никои а и в Софарма може и да един и същи.....
                                Не е препоръка......

                                Коментар

                                Working...
                                X