IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Монти, това увеличение се очакваше от шест месеца. Нали знаеш, че цената на природият газ следи петролните деривати в Средиземно море с над половин година изоставане и текущият курс на щатският долар. Чудя се как успяваш да останеш изненадан от нещо което се знае от месеци. После почваш и свободни съчинения на тема политика. Не спираш да ме учудваш.
    А аз се бях притеснил че не знаеш за качването ,щото пееше повече от 2 години че сме много добре с ниска газ и ниска ценна на петрола....
    но пееше добре ,сега що престана за обратното ....нещо с гласеца ли е проблема....
    Успех !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Много поЗдраВи за гласувалите за по малкото зло и за развитие на борсата.
      А бе Монти, я обясни каква е връзката между скока на природния газ на световните пазари и избора на Нинова или Борисов или който и да е в БГ.

      Коментар


      • Монти, това увеличение се очакваше от шест месеца. Нали знаеш, че цената на природият газ следи петролните деривати в Средиземно море с над половин година изоставане и текущият курс на щатският долар. Чудя се как успяваш да останеш изненадан от нещо което се знае от месеци. После почваш и свободни съчинения на тема политика. Не спираш да ме учудваш.

        Коментар


        • Много поЗдраВи за гласувалите за по малкото зло и за развитие на борсата.


          Иван Иванов, КЕВР: Увеличението на цената на природния газ е значително и ще повлияе на цената на топлинната енергия

          28 Март 2017 | 15:55 | Агенция "Фокус"
          Снимка: КЕВР

          София. Увеличението на цената на природния газ е значително и ще повлияе на цената на топлинната, а и на високоефективната електрическа енергия. Това каза председателят на КЕВР Иван Иванов пред журналисти относно поскъпването на природния газ с 29,64% от 1 април 2017 година, предаде репортер на Агенция „Фокус“. „Когато взимаме решение за промяна на цените, както на природния газ, така и на другите видове енергии, които са с енергоносител природен газ, по време на 3-месечните корекции, нямаме друг механизъм, освен да отразяваме промяната на цената, в случая на природния газ“, обясни той. „На 1 юли ще излезем с ново ценово решение след регулаторен преглед на всички енергийни дружества, в което само ще отразим промяната на цената на природния газ“, коментира Иван Иванов. По думите му тази цена по отношение на отоплението реално няма да бъде активна, защото решението ще бъде взето през месец април и извън отоплителния сезон. „Имам сериозни надежди, че нещата ще се променят до началото на следващия отоплителен сезон, защото сигурно ще имаме ясен срок, който ще ни бъде даден за предоговаряне на условията с „Газпром“ и премахване на клаузите, които правят зависима цената на природния газ от петролните деривати мазут и газьол“, посочи той. Иван Иванов уточни, че цената на петрола е намаляла с около 5 долара от 7-8 март, намалял е и курсът на долара, но тези намаления не могат да бъдат отчетени в това решение за цената на природния газ, тъй като отчетите са до 1 март. На въпрос имат ли основание работодателите да вдигнат цените на стоките поради повишаването на цената на природния газ той посочи: „Считам, че не, защото в еднаква степен трябваше да имат основание да намалят цените, когато намалихме цената на природния газ с 61%, два пъти повече, отколкото е повишението сега“.
          Биляна ИВАНОВА

          Коментар


          • http://www.economynews.bg/%E2%80%9E%...news76628.html

            Коментар


            • B.Graham, това са само слухове, а аз като гласувал с Х. Иванов съм съгласен с него..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Предполагам не си смятал нито този който ще излезе сега нито следващият. Много ми е интересно когато хората говорят наизуст. Просто да се намират на приказка. Успешна търговия.
                Следя я акцията ако падне ще я купувам ,но малко до 20 -30 бр. ,както преди седмица когато падна до 67 ...ако не падне ,няма да я купувам.....щото ми е скъпа при тази цена.
                Не е препоръка....
                Успех и на теб....
                какво мислиш за борсата в бъдеще.....сега ще ми е интересно твоето мнение...
                Предполагам този път сме на едно политическо мнение ,за първи път.- За яловия парламент.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Предполагам отчета ще е добър ? Но, борсата отчита бъдещето ли или миналото ?
                  Предполагам не си смятал нито този който ще излезе сега нито следващият. Много ми е интересно когато хората говорят наизуст. Просто да се намират на приказка. Успешна търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    http://intrigi.bg/pin_%D0%A6%D0%B2%D...0%A1_47573.htm

                    Цветелина Бориславова ще вземе вместо близкия до ДПС бизнесмен Фуат Гювен малката банка на Цветан Василев – Виктория.

                    Честито на предвидливите
                    Тоя сайт не е от най-надеждните Да не говорим, че и в статията се съдържат преднамерени лъжи относно стрес-теста
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

                      Изчакай отчета на Неохим. Според мен ще ти е много интересен.
                      Предполагам отчета ще е добър ? Но, борсата отчита бъдещето ли или миналото ?
                      Христо Иванов от ДАЙ България .... 44 парламент трябва да бъде разпуснат най бързо....
                      А всички тук бяхте от там....Що ще става сега....
                      Оптимизъм....

                      Коментар


                      • http://intrigi.bg/pin_%D0%A6%D0%B2%D...0%A1_47573.htm

                        Цветелина Бориславова ще вземе вместо близкия до ДПС бизнесмен Фуат Гювен малката банка на Цветан Василев – Виктория.

                        Честито на предвидливите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Днес ще вдигнат парното и топлата вода ...
                          А да забравих -газта
                          Как ще се отрази това на икономиката и Неохим...
                          Не е препоръка...
                          Изчакай отчета на Неохим. Според мен ще ти е много интересен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            +1
                            Днес ще вдигнат парното и топлата вода ...
                            А да забравих -газта
                            Как ще се отрази това на икономиката и Неохим...
                            Не е препоръка...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                              Имате отделна тема за политика. Не се опитвайте да превърнете и тази тема в политика!
                              Пиши за борсата и оборота в момента....
                              Политиката и борсата са свързани ,това че не ви харесва нещо в политиката , не значи че не е истина...
                              Колко по бързо приемете сегашното положение толкова по добре....за всички.
                              Борсата ще забоксува при едни нови избори ,но още повече при ново правителство с тези участници.....
                              Иначе аз купувам и поръчките ми се виждат......в няколко позиции на първо място....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                                Имате отделна тема за политика. Не се опитвайте да превърнете и тази тема в политика!
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X