IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Удри, Мецо!
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • По-лабилните вече сигурно продават, Монти, така ли е?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Мхм, вече отиграваме дори само споменаването на Горанов.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Стига ревахте бе колеги! За няма и година утроихме портфейлите си и пак недоволни има! Ей няма отърване от тоя пусти български нрав ей!
          Браво !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Е някои не са
            И аз нямам блестящи резултати, но не обвинявам този и онзи. След като на Батя не му е попречил Горанов, не виждам как бих могъл аз да се оправдая с него! Явно повредата е другаде...
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Стига ревахте бе колеги! За няма и година утроихме портфейлите си и пак недоволни има! Ей няма отърване от тоя пусти български нрав ей!
              Ти да нямаш случайно 200% репа върху портфейла си? Ама дори така да е, освен ако не си бил до горе с Алкомет и ПИБ през последната една година, математиката нещо не ми излиза.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Стига ревахте бе колеги! За няма и година утроихме портфейлите си и пак недоволни има! Ей няма отърване от тоя пусти български нрав ей!
                Е някои не са
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  "Горанов вицепремиер" .... баааси м.йк.та!!! Розово будеще се очертава.... отново!
                  Стига ревахте бе колеги! За няма и година утроихме портфейлите си и пак недоволни има! Ей няма отърване от тоя пусти български нрав ей!

                  Коментар


                  • "Горанов вицепремиер" .... баааси м.йк.та!!! Розово будеще се очертава.... отново!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Добро утро на всички!
                      Правителството е почти ясно(в Стандарт даже са изписали част от министрите).
                      Време е ръста да продължава и с него и правенето на пари!
                      Май перверзията в икономиката ще е пълна щом патреотарете искат МИ и МЕ.
                      http://paper.standartnews.com/bg/art...article=279438

                      Коментар


                      • https://vesti.bg/bulgaria/liteks-mot...ot-ktb-6067235
                        https://vesti.bg/tehnologii/avtomobi...-umria-6067246

                        Коментар


                        • Добро утро на всички!
                          Правителството е почти ясно(в Стандарт даже са изписали част от министрите).
                          Време е ръста да продължава и с него и правенето на пари!

                          Коментар


                          • това му беше падането.. според мен.. каквито и Тикви да ни управляват, муждународната и Евро среда е изключително благоприятна, и няма нищо общо с 2014-та..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              И моят беше приятелски, но ти две години обяснява как ще пада вечно газта и петрола и ние ще цъФнем и вържем и лично
                              и икономиката,е чакам ако си реалист и балансиран да обясняваш що става като се качва и газта и петрола за нашето благосъстояние и икономиката ...
                              А ти изчезна някъде и аз си помислих че газта и петрола пак падат..... и ние пак цъфтим и връзваме...
                              Или бъркам нещо...
                              Успех!



                              Газта се качва навсякъде в Европа не само при нас,така че натискът е за всички икономики.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                ++ Монт, и капачките ще го загазят с тази газ 33%+)))) Бабо мецо - удари с голямата лапа и не ги жали ))))))
                                Зад тях има ПФ и софикс фонд да ги крепи ....
                                те да му мислят ...
                                не е препоръка...

                                Коментар

                                Working...
                                X