IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Спящият бик, ти си вреден за Борсата..Каква алтернатива е да те управляват за трети път корумпирани комунисти..Разбрахме, че си им чиновник, не се излагай поне да ги хвалиш..Какво става защо борсата не се повишава след новините за големият Ви успех.Кажи си , че харесваш и Горанов - Пеевски и да не пишем повече за твоите алтернативи, които 8 години ни удрят по джоба...Алтернативата за мен е Правителство на технократи - не комунисти от ГЕРБ- БСП с ясни цели и борба с корупцията..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ти добре ли си за добрата доходност..Погледни какво става по света..Кои Борси са на нивата си от преди 2007г. и има ли , които са ги задминали..Защо не използваш и други опорки- магистралите, санирането..В блатото на Пеевски и Борисов всички са щастливи и спокойни..И защо ли всички , които се правят на инвеститори от ГЕРБ са държавни или общински служители..Така ме щастливи с 800000 чиновници и първи в ЕС по бедност и корупция..Донесете още много от същото..
      Кире, ставаш досаден. Гласувахме за ГЕРБ, не защото ги харесваме, а защото иначе щяха да дойдат БСП! Като критикуваш нещо, трябва да предложиш алтернатива. Така е в деловия свят. А твойта алтернатива се оказа нефелна и ако те бяхме послушали и нашите гласове щяха да отидат на вятъра!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
        Днес пак подкрепих биковете

        Мнението не е препоръка за търговия с акции.
        И аз,и аз!!!

        Коментар


        • Ти добре ли си за добрата доходност..Погледни какво става по света..Кои Борси са на нивата си от преди 2007г. и има ли , които са ги задминали..Защо не използваш и други опорки- магистралите, санирането..В блатото на Пеевски и Борисов всички са щастливи и спокойни..И защо ли всички , които се правят на инвеститори от ГЕРБ са държавни или общински служители..Така сме щастливи с 800000 чиновници и първи в ЕС по бедност и корупция..Донесете още много от същото..
          Last edited by Kiro; 29.03.2017, 14:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Какво още чакате да Ви показва пазара- малко ли беше 8 години показване на застой и гонене на инвеститори..
            (
            Нека да видим сега факти :
            30 март 2009г sofix 280 ..след 8 години (т.е. 2017) = 635 ...или ако не бъркам около 14% доходност на година.... доста добра доходност съм пропуснал

            Коментар


            • Днес пак подкрепих биковете

              Мнението не е препоръка за търговия с акции.
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Честито на всички герберасти , които се правят на инвеститори..Пак гнили череши..Да не вземат милиционеркомунистите още веднъж да национализират Борсата..Поне Цецка Цачева да сложат в МИкономиката..
                Какво още чакате да Ви показва пазара- малко ли беше 8 години показване на застой и гонене на инвеститори..
                Комунистите, колкото и да се правят на десни мразят борсата , която е символ на капитализма.И защо да я обичат, тя им пречи, те искат да си крадат без Борси..
                Last edited by Kiro; 29.03.2017, 13:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Предполагам не си смятал нито този който ще излезе сега нито следващият. Много ми е интересно когато хората говорят наизуст. Просто да се намират на приказка. Успешна търговия.
                  А ти как ги смяташ бъдещите отчети на Неохима.....дай една примерна сметка,ще ми е интересно твоето мнение?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Стига ревахте бе колеги! За няма и година утроихме портфейлите си и пак недоволни има! Ей няма отърване от тоя пусти български нрав ей!
                    Батя, продал си вече, така ли да го разбираме?
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                      Здравословно за пазара е, че се навъдиха доста играчи, които се надяват цените на акциите да паднат ....
                      Много точно!
                      А относно Горанов - и аз не го харесвам, но мисля че е по-малкото зло спрямо Гумен Речев
                      Не мисля да влизам в спор по темата.. то времето и пазара ще си покажат кой крив, кой прав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Колега, не само че не му е попречил Горанов, а му и помогна посредством новината за оттеглянето си и самото си оттегляне.
                        Така че, печалби сме правили, не защото Горанов е бил на линия, а защото се разбра, че ще си ходи.
                        Тцъ ,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                          Здравословно за пазара е, че се навъдиха доста играчи, които се надяват цените на акциите да паднат ....
                          Не съм забелязъл такова нещо. Според мен е по-скоро обратното.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • И аз нямам блестящи резултати, но не обвинявам този и онзи. След като на Батя не му е попречил Горанов, не виждам как бих могъл аз да се оправдая с него! Явно повредата е другаде...
                            Колега, не само че не му е попречил Горанов, а му и помогна посредством новината за оттеглянето си и самото си оттегляне.
                            Така че, печалби сме правили, не защото Горанов е бил на линия, а защото се разбра, че ще си ходи.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              И аз нямам блестящи резултати, но не обвинявам този и онзи. След като на Батя не му е попречил Горанов, не виждам как бих могъл аз да се оправдая с него! Явно повредата е другаде...
                              Точно така.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Удри, Мецо!
                                Здравословно за пазара е, че се навъдиха доста играчи, които се надяват цените на акциите да паднат ....

                                Коментар

                                Working...
                                X