IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Монти, не разбирам защо купуваш след като си тилкова голям песимист. Нещо се разминават думите и действията.
    щото спекулантско сърце не трае
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Ами с акциите си в Пловдив БТ и Слънци БТ и приватизацията им и дивиденти от БТХ , Благоевград БТ и София БТ и Петрол и на Булстрад ....
      Сега не ме притеснява спада а това че като изчезне сантимента , няма какво да правя на БФБ .....
      сантимента в момента се държи само на балансировката на ПФ и надеждата на Мисия Лондон на Софикс фонда.....
      Иначе надеждите в икономиката рухнаха ....
      Щото Патриотите ще са с икономически министър и в енергетиката ....на първо време....
      да му мисли Чез и БФБ ...
      Не е препоръка...
      Колега, аз като дойде 2008 си помислих, че е дошъл краят на света. Обаче като погледна назад, за периода 2009-2016, само с хубаво си ги спомням. Е вярно, имаше и дървета, но кога ще ти се отдаде пак възможност да си купиш Алкомет на левче, Хес на 2лв. преди сплита 7:1 и много други. Помни, винаги след облаците, се показва слънце

      P.S. Относно БФБ, си мисля, че не се крепи целия пазар само на споменатите от теб две неща.
      Last edited by johny-bravo; 29.03.2017, 21:32.

      Коментар


      • Монти, не разбирам защо купуваш след като си тилкова голям песимист. Нещо се разминават думите и действията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

          Спокойно Монти, много се панираш. В средносрочен план всичко ще бъде наред с БФБ. Така мисля Ако тези движения те стряскат, не знам как си преживял 2008.
          Ами с акциите си в Пловдив БТ и Слънци БТ и приватизацията им и дивиденти от БТХ , Благоевград БТ и София БТ и Петрол и на Булстрад ....
          Сега не ме притеснява спада а това че като изчезне сантимента , няма какво да правя на БФБ .....
          сантимента в момента се държи само на балансировката на ПФ и надеждата на Мисия Лондон на Софикс фонда.....
          Иначе надеждите в икономиката рухнаха ....
          Щото Патриотите ще са с икономически министър и в енергетиката ....на първо време....
          да му мисли Чез и БФБ ...
          Не е препоръка...

          Коментар


          • Акциите на "Фармхолд" на Марешки ще се търгуват на борсата

            Дружеството планира до две години да купи фармацевтичен производител
            Акциите на търговската компания "Фармхолд", в която акционер е бизнесменът и лидер на вече парламентарната политическа партия "Воля" Веселин Марешки, ще се търгуват на Българската фондова борса – София.


            http://www.capital.bg/biznes/kompani...e_turguvat_na/

            п.п Съвпадение ли е решението на КФН с влизането на г-н Марешк... в парламента остава да гадаем...
            Last edited by Innocent; 29.03.2017, 20:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              А ти какво купи днес...
              Защитнико на статуквото ....
              Бившия мин. правосъдие на ГЕРБ ти казва че Герб е прогизнал от корупция , бившия мин. икономка ти казват че всичко е нагласено при поръчките за свои фирми , прокуратурата е подгонила Вашия идол Делянчо , Москов и Ненчев... ...
              Спокойно Монти, много се панираш. В средносрочен план всичко ще бъде наред с БФБ. Така мисля Ако тези движения те стряскат, не знам как си преживял 2008.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                А ти какво купи днес...
                Защитнико на статуквото ....
                Бившия мин. правосъдие на ГЕРБ ти казва че Герб е прогизнал от корупция , бившия мин. икономка ти казват че всичко е нагласено при поръчките за свои фирми , прокуратурата е подгонила Вашия идол Делянчо , Москов и Ненчев... ...
                ""Вашият идол Делянчо"! Абе господине/другарю/ефенди, дето си бил висш кадър в Костовата администрация, ама иначе си с леви убеждения, пискаш за корнелия,ама иначе не харесваш червените милионери, я кажи пак на кой е идол Делянчо. То верно, че за да си ренегат, трябва къса памет и дебела кожа, ама писаното остава!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  А ти какво купи днес...
                  Защитнико на статуквото ....
                  Бившия мин. правосъдие на ГЕРБ ти казва че Герб е прогизнал от корупция , бившия мин. икономка ти казват че всичко е нагласено при поръчките за свои фирми , прокуратурата е подгонила Вашия идол Делянчо , Москов и Ненчев... ...
                  Аз се канех да купя ,но като гледам стагнацията по-добре нет.Който му трябват пари да ходи да се моли
                  на банките и лихварите,стига толкова .
                  Last edited by Grosss; 29.03.2017, 17:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    .....прокуратурата е подгонила ..... Делянчо ......
                    Е за това бих почерпил
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                      Извинявай крепительо на борсата. Моля те, продължи с покупките, че не останаха купувачи Всички разчитаха червената госпожа да спечели изборите и да ни насочи в правия път. Национализация на дружества, огромни "проекти" да почнат да се реализират като Белене, Южен поток и да ни заробят за 50 години напред
                      А ти какво купи днес...
                      Защитнико на статуквото ....
                      Бившия мин. правосъдие на ГЕРБ ти казва че Герб е прогизнал от корупция , бившия мин. икономка ти казват че всичко е нагласено при поръчките за свои фирми , прокуратурата е подгонила Вашия идол Делянчо , Москов и Ненчев... ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                        Извинявай крепительо на борсата. Моля те, продължи с покупките, че не останаха купувачи Всички разчитаха червената госпожа да спечели изборите и да ни насочи в правия път. Национализация на дружества, огромни "проекти" да почнат да се реализират като Белене, Южен поток и да ни заробят за 50 години напред
                        Да не би сега да не ни заробват с такива проекти ....
                        Саниране за 2 000 000 000 лв......С държавни пари за частни имоти - не социализъм а жив комунизъм....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Какво си купи за 15к.....не е малко?
                          монбат и ФИБ и Хика и БТХ и т.н.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Ако ти кажа че няма купувачи на борсата ,ще ми повярваш ли ,днес съм похарчил над 15 К.....но спирам ,
                            Вие който не ревете ,може да почнете да купувате...
                            Успех!
                            Ами цъфнат ли дърветата нормално е всеки да си гледа работата и много малко юнаци остават да се надлъгват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ако ти кажа че няма купувачи на борсата ,ще ми повярваш ли ,днес съм похарчил над 15 К.....но спирам ,
                              Вие който не ревете ,може да почнете да купувате...
                              Успех!
                              Извинявай крепительо на борсата. Моля те, продължи с покупките, че не останаха купувачи Всички разчитаха червената госпожа да спечели изборите и да ни насочи в правия път. Национализация на дружества, огромни "проекти" да почнат да се реализират като Белене, Южен поток и да ни заробят за 50 години напред

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Ако ти кажа че няма купувачи на борсата ,ще ми повярваш ли ,днес съм похарчил над 15 К.....но спирам ,
                                Вие който не ревете ,може да почнете да купувате...
                                Успех!
                                Какво си купи за 15к.....не е малко?

                                Коментар

                                Working...
                                X