IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Удри Мецо, че и аз имам кеш за наместване
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      какво ще се случва след май!?
      Нищо, ще се чака ноември.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

        давайте момчете трошете, че имам да пълня още доста преди май
        какво ще се случва след май!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

          Баба Меца троши яко бичи рога.
          давайте момчете трошете, че имам да пълня още доста преди май

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Баба Меца се е изправила на два крака, усмихва се и маха с лапа за да я снима някой игралец)))) Хайде бабо Мецо, дръж се добронамерено, много си хубава така. като се държиш прилично))))
            Баба Меца троши яко бичи рога.
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

              а какво ще кажеш за http://baud.bg/ - тук продължава постоянния ръст на новодошли средства?
              Приятели ходили за консултации в ИП за помощ при инвестиране ,брокерите ги съветват директно да инвестиран навън или в собствените им инвестиционни схеми ,ако искат по бързи печалби...
              В голям ИП с много клиенти му казали след 10 минути разговор ,че по добре навън отколкото на БФБ ,че при нас било малко като на Тото..
              Не е препоръка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                а какво ще кажеш за http://baud.bg/ - тук продължава постоянния ръст на новодошли средства?
                А къде се инвестират тези средства и колко идват тук.......не личи особено гледайки дневните обороти?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                  а какво ще кажеш за http://baud.bg/ - тук продължава постоянния ръст на новодошли средства?
                  това е много добре, но е капчица в морето.. когато сумата на нетните активи мине 10 милиарда ще е ок.. засега не може да се усети...да не говорим, че само малка част от тях ще стигнат до БФБ..
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    вече не вярвам на бъдещите стада от банкови клиенти вкарващи пари на БФБ , вече не вярвам че ПФ играят отделно от софикс фонда, вече не вярват от талазите чужди спекуланти идващи да похарчат някои леФ в нашата икономика , вярвам само че василев до месец два ще вкара 20-30 милиона в софикс фонда и това ще го накара да купува на добри цени....Е после ще продавам....
                    Но идва времето да стана мечка ,след отпадането на толкова детайли който ще накарат маркета нагоре...Ясен ли съм..
                    Отпаднаха , политиката , евтините горива и електричество , евтините цени на стоките ,банковинте клиенти, чуждите инвеститорипреоценката на ПФ , днес ще се види преоценката на ДФ ...
                    Остана само Василев....
                    Не е препоръка...
                    а какво ще кажеш за http://baud.bg/ - тук продължава постоянния ръст на новодошли средства?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                      Май нещо не се връзва това което говориш и това което правиш. До вчера разправяше как купуваш като луд, 15к си изхаричил за един ден, а сега разправяш как всичко било супер скъпо и набалончено. Не мога да те разбера, честно. Най-добре, вземи и продай всичко. Хем ще спиш спокойно. Може даже да си ги сложиш на депозит на 0,5%-1% годишна лихва. Не е зле. Или си купи хубаво апартаментче в столицата за 1500 евро квадрата с общите части. Също много атрактивно
                      вече не вярвам на бъдещите стада от банкови клиенти вкарващи пари на БФБ , вече не вярвам че ПФ играят отделно от софикс фонда, вече не вярват от талазите чужди спекуланти идващи да похарчат някои леФ в нашата икономика , вярвам само че василев до месец два ще вкара 20-30 милиона в софикс фонда и това ще го накара да купува на добри цени....Е после ще продавам....
                      Но идва времето да стана мечка ,след отпадането на толкова детайли който ще накарат маркета нагоре...Ясен ли съм..
                      Отпаднаха , политиката , евтините горива и електричество , евтините цени на стоките ,банковинте клиенти, чуждите инвеститорипреоценката на ПФ , днес ще се види преоценката на ДФ ...
                      Остана само Василев....
                      Не е препоръка...

                      Коментар


                      • Баба Меца се е изправила на два крака, усмихва се и маха с лапа за да я снима някой игралец)))) Хайде бабо Мецо, дръж се добронамерено, много си хубава така. като се държиш прилично))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Какво излезе че ти си го напрегна и стигна на моето ...
                          А така , точно това е лошото, че цените са високи.....
                          но ти не го разбираш.....какво откри.
                          за да станат по високи трябва някой да налее кинти или ти харесва да падат както е нормално по борсите ,когато няма път нагоре следва път надолЕ.... ...
                          Няма такъв с пари и борсата ще увисне ако не влезат стерлинги....
                          Ще дойде момента когато фонда ще почне да продава акции и тогава ще минеме в спад ..
                          Аз съм лесен имам 2700 хика на 4 ,37 и срещу мен стоят 6К на 4,62....купува.... а требва да купува 10 пъти по толкова....
                          Верно малко е 500 кинта но съм плюс ако реша да продавам .....вие да му мислите ,та каква е твоята стратегия да продадеш на загуба щом не продаваш на печалба

                          такава е съдбата на много спекуланти и инвеститори през последните 10 години ,тамън вземат репа и борсата се срути...
                          Не е препоръка...
                          Май нещо не се връзва това което говориш и това което правиш. До вчера разправяше как купуваш като луд, 15к си изхаричил за един ден, а сега разправяш как всичко било супер скъпо и набалончено. Не мога да те разбера, честно. Най-добре, вземи и продай всичко. Хем ще спиш спокойно. Може даже да си ги сложиш на депозит на 0,5%-1% годишна лихва. Не е зле. Или си купи хубаво апартаментче в столицата за 1500 евро квадрата с общите части. Също много атрактивно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                            Монти, понякога трябва да си напрегнеш сивото вещество. Извинявай много, ама какво очакваш да направят пенсионните, при положение, че от началото на годината борсата е прилично нагоре, да не кажа доста, чуждите пазари са на върхови стойности и съответно доходностите на пенсионните са на доста добри нива? Много ясно, че ги няма, защото просто не им е нужно да го правят. Имам увството, че ти си си изградил някакъв тертип на търговия, според който купуваш определени позиции и ги залагаш високо на края на тримесечие с цел пенсиите да ти ги оберат. И като не стане, голяма драма. Опитваш се да фронтрънваш ETFа, обаче и това не ти се получчава. Трябва да си промениш начина на търговия.
                            Какво излезе че ти си го напрегна и стигна на моето ...
                            А така , точно това е лошото, че цените са високи.....
                            но ти не го разбираш.....какво откри.
                            за да станат по високи трябва някой да налее кинти или ти харесва да падат както е нормално по борсите ,когато няма път нагоре следва път надолЕ.... ...
                            Няма такъв с пари и борсата ще увисне ако не влезат стерлинги....
                            Ще дойде момента когато фонда ще почне да продава акции и тогава ще минеме в спад ..
                            Аз съм лесен имам 2700 хика на 4 ,37 и срещу мен стоят 6К на 4,62....купува.... а требва да купува 10 пъти по толкова....
                            Верно малко е 500 кинта но съм плюс ако реша да продавам .....вие да му мислите ,та каква е твоята стратегия да продадеш на загуба щом не продаваш на печалба

                            такава е съдбата на много спекуланти и инвеститори през последните 10 години ,тамън вземат репа и борсата се срути...
                            Не е препоръка...

                            Коментар


                            • Честито на печелившите от Истамбулската борса !
                              Гледайте " БлумбъргТВ"

                              Коментар


                              • Не може да мислиш по един начин, а да търгъваш по друг.

                                Коментар

                                Working...
                                X